JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@DonMatteo901 Coś pięknego. Super się słucha członków Konfederacji
1
@ShawnC Przecież zdobyli i to nie raz, więc o co chodzi?
2
@LuisSalvano Nie mogłaby. @Chwytliwy wyjasnil już, ale uzupełnię. W nowej formule SPH udział biorą: zwycięzca Pk, La Liga oraz 2 i 3 miejsce w LL
0
@cules100pro Przynajmniej strzela bramki. Co ma zrobić jak sam ciągnie ten Bayern? To nie jest Messi, ze sam przeprowadzi do dalszej rundy drużynę.
0
@mrboom O kurde na to nie zwróciłem uwagi. Fajna ciekawostka ! :D
0
@mrboom Gdyby nie Southampton to bilans lisów nie byłby tak imponujący, aczkolwiek liczba straconych bramek robi wrażenie.
5
Jak ja nie znoszę tej przerwy na reprezentacje. Mogliby przez miesiąc grać co 3 dni każdy mecz i skończyć te eliminacje albo nie wiem. Masakra, niby tylko dwa tygodnie przerwy, ale jednak piłka klubowa >>>> eliminacje drużyn narodowych.
1
@NGTRX Dokładnie na to samo zwróciłem uwagę. Tym bardziej, ze wystarczyło wystawić piłkę 2m dalej do Sterlinga
0
@barcelonaLM No chyba nie w tym sezonie.
0
@matirix20 No to już słyszałem, ale chciałbym wiedzieć czy np gol ładny i coś do tego zagrał. Bo np wczoraj Vasquez tez karnego wywalczył, ale to była bardziej głupota obrońcy niż zasługa Lucasa.
0
Oglądał ktoś Mallorce dziś? Zagrał coś ciekawego Kubo? Bo podobno gol i wywalczony karny. @ViscaBarca123 ?
0
Był ktoś z was na filmie „Ukryta Gra”? Jak wrażenia?
0
@LuisSalvano A co w tym takiego nadzwyczajnego?
0
@Barca_Big_Moment Nie ma szans dzisiaj, ze przegrają.
2
@Explode Nie nazwałbym Isco niewypałem. Aktualnie gra beznadziejnie, w tamtym sezonie tez grał kiepsko, ale zapłacili za niego tylko 30mln i na tyle spotkań, które rozegrał dobrze, mysle, ze bez problemu się spłacił. Podobnie jak z Asensio, za którego zapłacili 1(!)mln to tez się spłacił chociażby tymi bramkami z Barcelona, do reszty można się zgodzić. Chociaż Kubo to żadna strata (kolejne pare mln, wiec go opchna jak coś za podobne).
1
@4drian0 Może jeszcze zobacz sobie „searching”
1
@4drian0 Tak myślałem, a oglądałeś „światło między oceanami”?
0
@4drian0 Labirynt/Słaby punkt/Ze wszystkich sił.
E: oczywiście klasyków nie ma co podawać, bo zapewne oglądałeś :D
7
@BRAWAR Wrócą wyniki to i krytycy znikną. Każdy po kolei jest obwiniany aż w końcu na Messiego padło.
2
@Bartek22 Nie wiem jak w przypadkach innych klubów bo ich tak nie śledzę, ale jak uważasz, ze nikt Ansu nie Hajpowal to nie mam pytan. Poza tym Ansu strzelił „tylko” gola w meczu, a Brazylijczyk 3+asysta. Oczywiście nie popieram takich zachowań i pompowania balonika, ale trochę hipokryzja zawiewa.
1
@Bartek22 To tak jak kibice Barcelony mieli Bojana Hallovicia czy Fatiego, United Martiala itp. Każdy ma jakiegoś swojego młodego bohatera, którego w przyszłości widzi w topie, ale niestety przyszłość brutalnie weryfikuje.
0
@mkord Dokładnie, śmieszne jest patrzenie, ze bramkarz im wybronił mecz. Owszem bronił dobrze, ale to co Praga robiła w poli karnym to kryminał. Było co najmniej 3 kontry gdzie szli 5 vs 3 i nic z tego.
2
@Kompletny Imho Bardziej efektownie byłoby jakbyś wplótł strzelców między kluby
0
@Matheo23 dołączam sie
0
@4drian0 Skusiłem się na kurs prawie 4. A narazie wszystko siada. Pasowałoby się w końcu przełamać.
0
Ogląda ktoś City? Wygra obie połowy?
0
@Borry Nie mam pojęcia, ale niech skończą już strzelanie bo dałem under 3,5 i wszystko wskazuje na to, ze tylko to nie wejdzie
1
@Esteban_ but you very next day
0
@kuz witam w klubie xd
0
@MarioVeB! Ale fart, Costa kupon w 93’ ratuje. Jeszcze Psg z handi i Real under 3,5 jak oceniasz?