23

@DonMatteo901 Coś pięknego. Super się słucha członków Konfederacji

1

@ShawnC Przecież zdobyli i to nie raz, więc o co chodzi?

2

@LuisSalvano Nie mogłaby. @Chwytliwy wyjasnil już, ale uzupełnię. W nowej formule SPH udział biorą: zwycięzca Pk, La Liga oraz 2 i 3 miejsce w LL

0

@cules100pro Przynajmniej strzela bramki. Co ma zrobić jak sam ciągnie ten Bayern? To nie jest Messi, ze sam przeprowadzi do dalszej rundy drużynę.

0

@mrboom O kurde na to nie zwróciłem uwagi. Fajna ciekawostka ! :D

0

@mrboom Gdyby nie Southampton to bilans lisów nie byłby tak imponujący, aczkolwiek liczba straconych bramek robi wrażenie.

5

Jak ja nie znoszę tej przerwy na reprezentacje. Mogliby przez miesiąc grać co 3 dni każdy mecz i skończyć te eliminacje albo nie wiem. Masakra, niby tylko dwa tygodnie przerwy, ale jednak piłka klubowa >>>> eliminacje drużyn narodowych.

1

@NGTRX Dokładnie na to samo zwróciłem uwagę. Tym bardziej, ze wystarczyło wystawić piłkę 2m dalej do Sterlinga

0

@barcelonaLM No chyba nie w tym sezonie.

0

@matirix20 No to już słyszałem, ale chciałbym wiedzieć czy np gol ładny i coś do tego zagrał. Bo np wczoraj Vasquez tez karnego wywalczył, ale to była bardziej głupota obrońcy niż zasługa Lucasa.

0

Oglądał ktoś Mallorce dziś? Zagrał coś ciekawego Kubo? Bo podobno gol i wywalczony karny. @ViscaBarca123 ?

0

Był ktoś z was na filmie „Ukryta Gra”? Jak wrażenia?

0

@LuisSalvano A co w tym takiego nadzwyczajnego?

0

@Barca_Big_Moment Nie ma szans dzisiaj, ze przegrają.

2

@Explode Nie nazwałbym Isco niewypałem. Aktualnie gra beznadziejnie, w tamtym sezonie tez grał kiepsko, ale zapłacili za niego tylko 30mln i na tyle spotkań, które rozegrał dobrze, mysle, ze bez problemu się spłacił. Podobnie jak z Asensio, za którego zapłacili 1(!)mln to tez się spłacił chociażby tymi bramkami z Barcelona, do reszty można się zgodzić. Chociaż Kubo to żadna strata (kolejne pare mln, wiec go opchna jak coś za podobne).

1

@4drian0 Może jeszcze zobacz sobie „searching”

1

@4drian0 Tak myślałem, a oglądałeś „światło między oceanami”?

0

@4drian0 Labirynt/Słaby punkt/Ze wszystkich sił.
E: oczywiście klasyków nie ma co podawać, bo zapewne oglądałeś :D

7

@BRAWAR Wrócą wyniki to i krytycy znikną. Każdy po kolei jest obwiniany aż w końcu na Messiego padło.

2

@Bartek22 Nie wiem jak w przypadkach innych klubów bo ich tak nie śledzę, ale jak uważasz, ze nikt Ansu nie Hajpowal to nie mam pytan. Poza tym Ansu strzelił „tylko” gola w meczu, a Brazylijczyk 3+asysta. Oczywiście nie popieram takich zachowań i pompowania balonika, ale trochę hipokryzja zawiewa.

1

@Bartek22 To tak jak kibice Barcelony mieli Bojana Hallovicia czy Fatiego, United Martiala itp. Każdy ma jakiegoś swojego młodego bohatera, którego w przyszłości widzi w topie, ale niestety przyszłość brutalnie weryfikuje.

0

@mkord Dokładnie, śmieszne jest patrzenie, ze bramkarz im wybronił mecz. Owszem bronił dobrze, ale to co Praga robiła w poli karnym to kryminał. Było co najmniej 3 kontry gdzie szli 5 vs 3 i nic z tego.

2

@Kompletny Imho Bardziej efektownie byłoby jakbyś wplótł strzelców między kluby

0

@Matheo23 dołączam sie

0

@4drian0 Skusiłem się na kurs prawie 4. A narazie wszystko siada. Pasowałoby się w końcu przełamać.

0

Ogląda ktoś City? Wygra obie połowy?

0

@Borry Nie mam pojęcia, ale niech skończą już strzelanie bo dałem under 3,5 i wszystko wskazuje na to, ze tylko to nie wejdzie

1

@Esteban_ but you very next day

0

@kuz witam w klubie xd

0

@MarioVeB! Ale fart, Costa kupon w 93’ ratuje. Jeszcze Psg z handi i Real under 3,5 jak oceniasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?