JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@zodiak_10 Ale słodkie !
0
@itmustbejoke Teraz wiadomo czemu ciagle z ławki wchodzi :P
1
@koksik2700 Ile razy trzeba Cię jeszcze za trlolling zgłosić żeby zadziałało?
0
@Danny Gaucho Tez poproszę zart na priv :D
0
@Gall Ale Janusza to Ty szanuj.
0
@kulek22 Te zasady z ręka są strasznie namieszane, moim zdaniem była za bliska odległość i ciężko było Casemiro zareagować i schować rękę, aczkolwiek jakby tam gwizdnął to pewnie tez by się wybronił.
7
@PatrychoO Pierwsza edycja była super, druga spoko, ale jak się robi 173847374920582 edycje tego samego programu to staje się on nudny (przynajmniej dla mnie). Rzygam już tym tanecznymi,kulinarnymi,śpiewającymi „turniejami”, które maja pierdyliard edycji.
0
No i to jest piękne, niedziela szybko zleci, potem tylko poniedziałek i kolejne hity do wyboru. A nie dwa tygodnie męczenia się z meczem niemal o nic w starciu czołowego zespołu z totalnymi ogórkami.
0
@Hushovt @ksobi Dzięki chłopaki. Akurat odpalilem i gol :D
0
Jak angielski hit? Warto odaplić drugą połowę?;D
0
@kiper09 Franek Smuda: potrzymaj mi piwo.
0
@krzychu1526 Żadna lewica. Tylko i wyłącznie Konfederacja.
2
@LuisSalvano Griezmann przyszedł w tym okienku więc nie ma mowy by odszedł.
1
@Hushovt Wiem, że nic nie wygrał. Ale w Anglii i w Europie jest taka konkurencja, ze (rok w rok) czołówka ligi i dobre występy w Europie jak na Totki to i tak ogromny sukces. Teoretycznie mogł wygrać jakieś puchary tymbarka, ale na to i tak nikt nie zwraca uwagi.
0
@Hushovt Nie nazwałbym Pochettino przegrywem, bo to, ze przegrał finał LM to akurat -paradoksalnie mowiąc - sukces. Wycisnął z Tottków więcej niż się dało.
0
@Janiama Nie wydaję mi się, ale tym razem się akurat tak udało :P Pozdrawiam.
0
Natchniony postem @matkep jestem ciekawy czy jest ktoś kto nie chce w Barcelonie widzieć Mauricio Pochettino z powodu jego wypowiedzi, a jednocześnie wyczekuje z utęsknieniem powrotu Neymara?
1
@Janiama W końcu mogę się z Tobą zgodzić. Też się niesamowicie jaram meczami co 3 dni (w tym dosłownie wieloma hitami). W dodatku ten klasyk... fajnie, że go przesunęli. Jak dla mnie termin super. Pooglądam klasyk, w następny dzień na zajęcia i powrót do domu na święta. Niesamowicie mnie to jara.
22
@Kamilos84 Tylko Konfederacja.
1
@Kengo Moim zdaniem ta przerwa była beznadziejna. W wielu przypadkach kwestia awansu rozstrzygnięta, więc jedynymi pytaniami były:
Czy Belgia/Anglia/Włochy wsadzą dychę ogórkom?
Czy Cr walnie jednego hat-tricka czy może dwa?
Jak pożegnają Piszczka? itp.
W dodatku ta przerwa tak mi się dłużyła, że szok. Nie mogę się już doczekać jutra i poważnego meczu.
1
@kamilo0066 Berkowicz też świetna robote robi. W ogóle kogo by nie wziąć z Konfederacji to zawsze znakomicie jest przygotowany, odpowiada dokładnie na pytanie, podaje przykłady (anegdoty) i co najważniejsze: posłowie konfederacji prawie zawsze cierpliwie wysłuchują wypowiedzi innych, a następnie dopiero mówią swoją, bardzo mi się to podoba. Natomiast nie mogę słuchać jak pozostali politycy - gdy ktoś mówi to co im się nie podoba- od razy zakrzykują innych i nie dają im dojść do słowa.
4
@Danny Gaucho Alves za Lahma no i chyba Busquets do środka za KDB.
E: osobiście wybrałbym tez Benzeme kosztem Ibry.
0
@Tasde Być może. Rozumiem Twoje podejście, ja napisałem ze swojej perspektywy i generalnie kończąc zajęcia i przychodząc do mieszkania nie mam zbytnio co robić. Jasne zawsze by się coś znalazło, ale jak o 16 jest ciemno i zimno to się ruszać z łóżka mi nie chce a wtedy chętnie bym pooglądał meczyk :D
1
@Chwytliwy Ja przy lekkim przeziębieniu śpię 18-20h z przerwa na posiłek i praktycznie wszystko przechodzi. Ewentualnie pare dni (weekend) pod rząd powtarzam te czynność i w poniedziałek ewentualnie drobny katar zostaje.
0
@krzychu1526 Dla mnie Cuadrado siedzi przy stole z Łukaszem Wrzutquezem. Nic oprócz zaangażowania i biegania nie oferuje. Nigdy nie zrozumiem jak - zarówno jeden jak i drugi - znajdują się w topowych klubach.
2
@macio_944 A mnie akurat rajcuje ta zmiana. Nie mogę się doczekac mistrzostw w zimie. W te ponure, nudne wieczory, w które nie ma co robić można poogladac prawie każdy mecz. Natomiast w porze wakacyjnej często jest coś do zrobienia przez co trzeba opuścić mecz.
0
@Gosciuu Tak, a patrzyłeś na średni wynik z operonu? Tam z rozszerzeni coś 9% średnio chyba w skali kraju jest rok w rok xd
0
@Danny Gaucho Albo mi się wydaje, albo napisałeś, ze z Afryki jest w tym roku tyle graczy (5) ile w 2007, następnie wymieniając graczy z 2007 podałeś 6 nazwisk. Fajne ciekawostki l pozdrawiam.
0
@Gosciuu Ja w tamtym roku miałem z operonu 72%. Chociaż mogło być znacznie lepiej, także te matury z operonu są jak najbardziej do napisania. Poza tym nie na się co martwić, w maju zawsze są prostsze no i do maja jeszcze długo.
2
@itmustbejoke Liga mistrzów zdecydowanie.