JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Wedlug mnie, Portugalia wyjdzie z trzeciego, Ukraina zaprezentuje się bardzo dobrze (będzie czarnym koniem) Hiszpania wymęczy wyjście z grupy, ale wiele nie osiągnie.
3
@matirix20 Stegen 10, Messi 9*
3
@IronSanHybrid Nie chce pod żadnym pozorem umniejszać Atletico, ale „gdyby nie MATS to łatwo by wygrali”. Ciekawe, jak maja łatwo wygrać, jak Trippier strzela z metra w środek na wysokość pasa (jakby strzelił chociaż po ziemi to może byłoby między nogami), a Morata główkuje kompletnie niekryty i również strzela w środek i na wysokość rak. Raz jeszcze podkreślę, Znakomite interwencje to jedno (nie wiem ilu bramkarzy obecnie by to wybroniło), nieudolność strzelecka to drugie.
7
@kamyk_23 A co akurat w tym kretyńskiego?
0
@skubi99 Osoba z 99 w nicku mówi do mnie "chłopczyku" xD
Trochę się pomyliłem, ze stwierdzeniem "bez większych ciężarów", ale napisałem na końcu: "Jak wymordują remis to cud, ale myślę, że im się nie uda." no i mordowali w końcówce i mordowali, ale nie wymordowali, więc z czym problem? Bez odbioru "chłopczyku"
0
Ernesto chyba farta od samego Zidana zabrał xD
0
@El Ronaldinho Mając jeden strzał na bramkę? #napiwno
1
@Janiama Deszcze niespokojne
potargały sad
a my na tej wojnie ładnych pare lat
0
@4drian0 Trochę krótki, ponieważ takie wspaniałe i porywające widowisko, że śmigam już na drugą połowę. Oby była równie interesująca bo lepszej chyba wymarzyć się nie da.
0
@danio1899 Atletico cisnęło, ale wspaniałe interwencje MATSA i nieudolność Atletico +troche szczescia (slupek) uchorniły remis. W końcówce Barcelona troche przycisnela i szczescie z kolei usmiechnelo sie do Atletico (poprzeczka). Warto odnotować, że mecz jest dosyć ostry i sądzę, że ktoś wyleci.
3
Ależ meczycho. Finezja, polot, piękne akcje, niesamowite podania, wymarzone gole. Warto było czekać cały weekend.
0
@Arkadio90 Myślę, że będzie 1;2
0
@Elosek Na Inter wyjdą pewnie same rezerwy, z kolei Inter gra o życie, więc to będzie kiepski sprawdzian. Bardziej Sociedad i Real.
0
@KamQiX Sprawdzian będzie 18.12
3
@zodiak_10 Aha. No MOIM zdaniem najlepsza wersja Portugalczyka to jednak ta z UTD. Gdy wygrał pierwsza złota piłkę, to naprawdę super się go oglądało. Naprawdę był blisko Messiego, strzelał, asystował, rozgrywał, miał znakomity drybling, te wolne... (vs Arsenal Lm). Po przyjściu do Realu te początkowe sezony jeszcze były ok, ale potem zmienił się już w typowego goleadora. Wiadomo pobił przez to wiele rekordów itp. ale jednak wizualnie to najlepiej wyglądał w Manchesterze.
0
O i Totki już na piątym miejscu (chyba, że UTD wygra to spadną na szoste). Efekt Mourinho !
1
@zodiak_10 ??????????
0
@DonMatteo901 taktyk.
0
@Chwytliwy 1) Milan stać na kupowanie szrotu po 40 mln. Pep 40-50mln to na obrońców wydaje. Sam pisałeś, ze w Milanie nie ma środka pomocy, myślisz, ze Pep takimi drewniakami był grał? Od razu by szukał jakiegoś de Bruyne, a tacy kosztują po 100 baniek teraz. Wiec musiałby od razu z pół miliarda wydać.
2) Po co miał kogoś kupować w Bayernie jak to liga jednego zespołu poza tym przejął zespół po wygraniu potrójnej korony, wiec tam nie trzeba było nic zmieniać tylko utrzymać (wystarczyły drobne zabiegi).
3)Dlatego uwazam, ze w przyszłym sezonie przejmie PSG, po kolejnej wpadce w LM a dopiero za 3-4 lata weźmie Juve, a potem repka.
0
@MesQueUnClub_87 Jasne. Dla mnie są trzy możliwe kierunki:
PSG/Juve/repka (prawdopodobnie Hiszpania)
0
@Chwytliwy Już raz to tłumaczyłem i myślę, że jest to oczywiste. A mianowicie są dwa powody:
1) Pep to swojej wizji potrzebuje odpowiednich zawodników (w Barcelonie takich wyciągnął ze szkółki), a Milanu najzwyczajniej w świecie na takich nie stać na pewno nie od razu, a Pep nie jest trenerem, który buduje zespół kilka lat. Przychodzi i wygrywa.
2) Objęcie średniaka jest zbyt ryzykowne dla Pepa. Każde potencjalne niepowodzenie będzie od razu hucznie komentowane (tym bardziej, ze zawsze porównywano Pepa z Mou) i ludzie będą mówić: „haha nie ma Messiego i pieniędzy szejka to nic nie potrafi, nie to co Mou, on z przeciętnym Porto LM wygrał”
9
@D10SLEO W życiu nie obejmie Milanu. Pep przejmuje tylko zespoły z absolutnego topu (Bayern—>City), wiec aktualnie jakby miał przejść do Włoch to tylko Juve.
0
@Socjopata GOAT
0
@Rewolucja123 To sobie sprawdź na transfermarkt.
1
@szela1899 o Fish! T-Bag nie wykorzystał litości, ale odratowali mnie. :D
2
@IronSanHybrid To jakiś stary gościu odrzucał butelkę. Tylko głos podstawiony, kurde za mało informacji mam, pewnie się nie uda
1
Kojarzy ktoś może taki filmik, gdzie jakiś gościu odmawia wódki takim dziecięcym głosem? Kurde wiem, że mało informacji, ale może akurat
6
@DonAndresFCB I aktualnie jednym z szefów podwarszawskiego gangu XD.
3
@didzejos ahh shitt here we go again
16
@Janiama Nie udawaj Greka. Wiecznie próbujesz wmówić jak to jesteś „prześladowany”, a ja jestem wyluzowany. Bez odbioru.