La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1703 Culés

0

Chciałbym żeby Guardiola przejął Milan, chyba tylko on by wyciągnął ich z tego bagna w które wpadli.

9

@D10SLEO W życiu nie obejmie Milanu. Pep przejmuje tylko zespoły z absolutnego topu (Bayern—>City), wiec aktualnie jakby miał przejść do Włoch to tylko Juve.

3

@D10SLEO Albo by sobie zniszczył opinię bo by jeszcze niżej był z tym Milanem.Zbędne ryzko chyba dla Pepa.

1

@JohnA I tak zapewne będzie, bo wydaje się, że Pep leci po kolei ligami, LaLiga, Bundesliga, Premier L i następna może być Seria A

konto usunięte

0

@JohnA Dlaczego? Jeśli Sarri zostanie ,a Pep nie to Pep jest duzym kandydatem na nowego trenera Milanu, a Milan stać jest na Guardiolę.

0

@Chwytliwy Już raz to tłumaczyłem i myślę, że jest to oczywiste. A mianowicie są dwa powody:
1) Pep to swojej wizji potrzebuje odpowiednich zawodników (w Barcelonie takich wyciągnął ze szkółki), a Milanu najzwyczajniej w świecie na takich nie stać na pewno nie od razu, a Pep nie jest trenerem, który buduje zespół kilka lat. Przychodzi i wygrywa.
2) Objęcie średniaka jest zbyt ryzykowne dla Pepa. Każde potencjalne niepowodzenie będzie od razu hucznie komentowane (tym bardziej, ze zawsze porównywano Pepa z Mou) i ludzie będą mówić: „haha nie ma Messiego i pieniędzy szejka to nic nie potrafi, nie to co Mou, on z przeciętnym Porto LM wygrał”

0

@MesQueUnClub_87 Jasne. Dla mnie są trzy możliwe kierunki:
PSG/Juve/repka (prawdopodobnie Hiszpania)

konto usunięte

0

@JohnA 1) Milan stać na duże zakupy, zobacz ile wydali ostatnio, do tego myślę ze Pep jest tak inteligentny że szastać kasą na piłkarzy nie będzie, w Bayernie nie za bardzo to robił, to w Milanie pewnie też by tego nie robił, przypominam że Milan nadal jest 3 bądź 4 najbogatszym klubem w Serie A.

2) Nikt mu nie będzie mieć za złe jeśli obejmie Milan i każdy pomyśli "chce ich wyciągnąć z bagna, i poszedł zaryzykować", i może ale nie musi mieć łatkę tego który przeciętny Milan wyciągnął z takiego bagna.

Wiem że Juve jest bardzo prawdopodobne, ale ekipa z Turynu raczej Sarriego nie zwolni po tym sezonie.

1

@JohnA Też tak myślę, Hiszpanie weźmie jak będzie chciał trochę zwolnić z pracą i odsapnąć.

0

@Chwytliwy 1) Milan stać na kupowanie szrotu po 40 mln. Pep 40-50mln to na obrońców wydaje. Sam pisałeś, ze w Milanie nie ma środka pomocy, myślisz, ze Pep takimi drewniakami był grał? Od razu by szukał jakiegoś de Bruyne, a tacy kosztują po 100 baniek teraz. Wiec musiałby od razu z pół miliarda wydać.
2) Po co miał kogoś kupować w Bayernie jak to liga jednego zespołu poza tym przejął zespół po wygraniu potrójnej korony, wiec tam nie trzeba było nic zmieniać tylko utrzymać (wystarczyły drobne zabiegi).
3)Dlatego uwazam, ze w przyszłym sezonie przejmie PSG, po kolejnej wpadce w LM a dopiero za 3-4 lata weźmie Juve, a potem repka.

0

@Chwytliwy Ale Milanu nie stać na transfery dla Pepa. Chyba nikt nie myśli że nauczy grać kombinacyjnje takich nieudaczników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?