1

@damianex10 dokładnie, tak jak PiS - kupuje głosy :D

6

Wstyd, żenada, kompromitacja.

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SHIBA musisz bo inaczej brak słów

0

Właśnie odpadł 2 z 3 moich kandydatów, ehh

1

@LuisSalvano Pokazałeś, że można pokonać hejterów, brawo. Mam nadzieję, że wjedzie dzis jakas historia.

0

@Socjopata mam nadzieję, że głos na CIebie się nie zmarnuje :*

3

OMG trzeba anulować!

1

Właśnie zepsuł mi się klawisz F5, dzięki @Moderacja

1

Podobno jutro na cześć zwycięzcy jedna z warszawskich szkół ma wolne

0

@damianex10 xDDDDDDDDD

1

@damianex10 Ta wypowiedź jak z ziomkami stoisz w lesie to chyba najlepsze co tu przeczytałem xD

0

@Brashearr Nie tylko Tobie

0

@damianex10 Ty to masz gościu zawaliste pomysły, najpierw z akcja w lesie, teraz to. Powinieneś walczyć o top1. Nic mnie tak nie śmieszy jak Twoje posty.

0

@PrinceDamon Żarty się skończyły, @Socjopata musisz

0

@4drian0 Chyba do przyszlego roku i kolejnych nominacji xd

1

@NeroTFP Za mało medialny jest ;x

2

@Veb1233 top3 minimum

0

Ależ prank moderacji, już sie przestraszyłem.

5

pierwsze 4 osoby wybrane, Karawana jedzie dalej. @LuisSalvano zaraz odbierze nagrodę.

0

@LuisSalvano Miałem bilet, ale jakbym chciał to wystarczyłoby dostosować się do Twoich zasad. Mieli specjalny strój, torbę na ramieniu i plakietki na klacie. Bez problemu wyczaiłem ich zanim wsiedli :D

0

Ależ napięcie jest budowane.

3

@LuisSalvano mam nadzieję, że bezpośrednio po gali wjeżdza jakaś historia.

7

@LuisSalvano dziś w tramwaju sprawdzały mnie kanary, myślę, że to jakiś znak.
Czas zaparzyć herbatkę i rozsiąść się wygodnie w fotelu.

1

@BARCA_FOR_EVER Ja to w ogóle nie wiedziałem, że Polacy w przeszłości byli tak wysoko i jakoś umknęło mi 4. miejsce Roberta w 2015. Fajna ciekawostka :D

0

0

@Avada Kedavra O kurde nie poznałem, tamten jednak mocno Cie wyróżniał.

0

@tbas "Grupa Tsunami Democràtic poinformowała, że na jej manifestację w dniu Klasyku w Barcelonie zapisało się już ponad 10 tysięcy osób. Służby największe obawy mają wobec zapewnienia bezpieczeństwa autokarowi Królewskich."
Wiadomo, że mogą szukać jakiejś okazji z powodu kontuzji, aczkolwiek w przypadku manifestujących to idealna okazja, żeby się "pokazać"

0

@MarioVeB! Raczej nie, Juve nie straci drugi raz pod rząd punktów. Upatrywałbym niespodzianki raczej w meczach:
Borussia vs Bayern (1x)
Villareal vs Atletico (1x)
City vs Utd (x2)
Ten ostatni typ może kogoś śmieszyć, ale Utd bardzo dobrze radzi sobie z topowymi zespołami (4;0 Chelsea) (1:1 z Live, mogli wygrac) (ostatnio Totki 2:1)

0

@LuisSalvano w kampanii wypadłeś najlepiej, ale boje się, ze może troszkę braknąć. Mysle, ze drugie miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?