JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@damianex10 dokładnie, tak jak PiS - kupuje głosy :D
6
Wstyd, żenada, kompromitacja.
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SHIBA musisz bo inaczej brak słów
0
Właśnie odpadł 2 z 3 moich kandydatów, ehh
1
@LuisSalvano Pokazałeś, że można pokonać hejterów, brawo. Mam nadzieję, że wjedzie dzis jakas historia.
0
@Socjopata mam nadzieję, że głos na CIebie się nie zmarnuje :*
3
OMG trzeba anulować!
1
Właśnie zepsuł mi się klawisz F5, dzięki @Moderacja
1
Podobno jutro na cześć zwycięzcy jedna z warszawskich szkół ma wolne
0
@damianex10 xDDDDDDDDD
1
@damianex10 Ta wypowiedź jak z ziomkami stoisz w lesie to chyba najlepsze co tu przeczytałem xD
0
@Brashearr Nie tylko Tobie
0
@damianex10 Ty to masz gościu zawaliste pomysły, najpierw z akcja w lesie, teraz to. Powinieneś walczyć o top1. Nic mnie tak nie śmieszy jak Twoje posty.
0
@PrinceDamon Żarty się skończyły, @Socjopata musisz
0
@4drian0 Chyba do przyszlego roku i kolejnych nominacji xd
1
@NeroTFP Za mało medialny jest ;x
2
@Veb1233 top3 minimum
0
Ależ prank moderacji, już sie przestraszyłem.
5
pierwsze 4 osoby wybrane, Karawana jedzie dalej. @LuisSalvano zaraz odbierze nagrodę.
0
@LuisSalvano Miałem bilet, ale jakbym chciał to wystarczyłoby dostosować się do Twoich zasad. Mieli specjalny strój, torbę na ramieniu i plakietki na klacie. Bez problemu wyczaiłem ich zanim wsiedli :D
0
Ależ napięcie jest budowane.
3
@LuisSalvano mam nadzieję, że bezpośrednio po gali wjeżdza jakaś historia.
7
@LuisSalvano dziś w tramwaju sprawdzały mnie kanary, myślę, że to jakiś znak.
Czas zaparzyć herbatkę i rozsiąść się wygodnie w fotelu.
1
@BARCA_FOR_EVER Ja to w ogóle nie wiedziałem, że Polacy w przeszłości byli tak wysoko i jakoś umknęło mi 4. miejsce Roberta w 2015. Fajna ciekawostka :D
0
@BARCA_FOR_EVER słabe
0
@Avada Kedavra O kurde nie poznałem, tamten jednak mocno Cie wyróżniał.
0
@tbas "Grupa Tsunami Democràtic poinformowała, że na jej manifestację w dniu Klasyku w Barcelonie zapisało się już ponad 10 tysięcy osób. Służby największe obawy mają wobec zapewnienia bezpieczeństwa autokarowi Królewskich."
Wiadomo, że mogą szukać jakiejś okazji z powodu kontuzji, aczkolwiek w przypadku manifestujących to idealna okazja, żeby się "pokazać"
0
@MarioVeB! Raczej nie, Juve nie straci drugi raz pod rząd punktów. Upatrywałbym niespodzianki raczej w meczach:
Borussia vs Bayern (1x)
Villareal vs Atletico (1x)
City vs Utd (x2)
Ten ostatni typ może kogoś śmieszyć, ale Utd bardzo dobrze radzi sobie z topowymi zespołami (4;0 Chelsea) (1:1 z Live, mogli wygrac) (ostatnio Totki 2:1)
0
@LuisSalvano w kampanii wypadłeś najlepiej, ale boje się, ze może troszkę braknąć. Mysle, ze drugie miejsce