JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo Ja bym poprosił jak najczęściej te informacje na temat danego meczu. Może byc na pw *___*
2
@Czarny19 Co za bzdury powielane setki razy. Przykład OGS pokazuje, że ze średniaka jakim jest MU nie da się nic zrobić. Mou wycisnął z nich więcej niż się da (vicenistrzostwo PL i zwycięstwo Ligii Europy). Ktoś niżej wrzucał fajna grafikę, chyba @Danny Gaucho i w rubryce z trofeami niestety Pochettino miał cyfrę 0.
2
@jeyx77x Mysle, ze taki syndrom Zielińskiego. Jak mu pewnego razu coś w glowie przeskoczy i zrobi krok na przod to może być znakomitym zawodnikiem. A tak na poważnie, chłop od kilku lat gra tak samo, a nawet gorzej. Zero postępu.
0
@Hubertusk Mi wlasnie na telefonie wszystko dziala xd
0
@Tomo_95 Nie no moja panika nie wynika z uzaleznienia od Social Mediow, tylko mialem odpalonego Fb i ogladalem film, nagle mi wywalilo Facebooka i wejsc nie moge, a na telefonie wszystko dziala i tak jak mowilem, zastanawialem sie, czy mi sie z kompem cos nie stalo xD
0
@NorbiTBOB @Ronin47 dzieki za info :D
0
@Tomo_95 Bo mi wlasnie na telefonie wszystko dziala, ale na kompie nie moge odaplic i balem sie, ze cos z komputerem mam nie tak. Dzieki :D
6
Tez macie problem z zalogowaniem sie na Facebooka na kompie?
Edit: Komentarz na temat w/w problemu: "popier**** pisalem z moja kobieta, nie napisalem dobranoc i teraz bede mial prze***" XD
0
@xofcbxo Nie lubię meczów towarzyskich, a zarówno dzisiejszy jak i ten wcześniejszy takimi były. Ostatnią przerwę jakoś szło wytrzymać, ale tym razem dramat- jak wchodzę na wyniki i widzę połowę meczy z wynikami 6+:0 to jeszcze bardziej tęsknię za klubowymi rozgrywkami.
1
Oblak po meczu: "tym razem nie pomógł nawet antyperspirant"
koloryzowane
5
@Chwytliwy W końcu. Nie znoszę tych reprezentacji. Słabe mecze, praktycznie bez emocji, w dodatku 2 tygodnie w plecy.
7
Ciekawe jak tam Oblak? Chyba spocony dziś.
0
@Yanek To zależy w sumie czy do końca kariery będzie w Barcelonie. Bo jak wybierze jakieś MLS albo wróci do Argentyny to mysle, ze może.
0
@Yanek Ronaldo dobije do 900, Messi walnie tysiaka.
0
@Danny Gaucho Ja myślałem, ze jak Ronaldo odchodził z Realu to posty na jego temat zostaną ograniczone, ale nadzieja matka głupich. Nawet jak karierę zakończy to będzie spam na ten temat.
1
@Xavinho54 Jakie 3? Za rok ruszają eliminacje do MŚ chyba, także na spokojnie. 4 mecze w eliminacjach następnych i po sprawie i znów będą płakać i dawać setki statystyk, ze się nie liczy.
Najlepsze były komentarze w ostatnim meczu z Luksemburgiem:
(Do czasu bramki):
„ hehe takim cieniasom nawet nie strzeli”
„hehe pewnie kontuzja kolana znowu”
„Zaraz zejdzie z kontuzja”
(Po bramce)
„Haha 13728492 zespół w rankingu”
„Ukradł gola bo sam strzelić nie potrafi”
0
@pinasmeister Ernesto trenował Messiego, gdy Argentyńczyk był dzieckiem?
0
@zodiak_10 na takim boisku to chyba nie chciałby zagrać :)
0
@Danny Gaucho Robinho jeszcze żyje? ;o
4
@msmsms Bo to jedyny przedmiot, z ktorego trzeba zadanie domowe robic zwykle xd
0
@Rewolucja123 To, ze Ronaldo zajmował się egoistycznie to jeszcze mogę zrozumiec, ale jaki jest sens pokazywania tej sytuacji z Messim? Jak już chcieli pokazac, ze Messi gra dla drużyny trzeba było wybrać coś innego, bo akurat na tym filmie nic specjalnego nie ma. Zostawił piłkę bo Suarez był lepiej ustawiony i prawdopodobnie krzyknął coś w stylu „puść”.
1
Ależ beznadziejne boisko w Luksemburgu cyrk
0
@takisobiektos Ukraina pewne pierwsze miejsce, Serbia walczy (chociaż małe szanse ma) o drugie miejsce z Portugalia.
0
@vota Messi, próbując odebrać piłkę, faulował Arthura. Wielkie mi halo :>
0
Kto by pomyślał, jeszcze pare lat temu, ze w składzie Hiszpanii będzie zero zawodników Barcelony i tylko jeden z Realu?
0
@Lenioq Dzięki bardzo :D
0
@marcin000019 No jest, wszedł i w pierwszej akcji zrobił więcej niż jego koledzy od początku meczu.
0
Ależ ten Jesus jest słabiutki w dzisiejszym meczu masakra
0
Ma Ktoś może link jak Bosak masakruje Scheuring-Wielgus? Bo nie mogę aktualnie znaleźć, a potrzebuje pilnie
0
@SHIBA sporttvppl