JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@levz0r @Skaramuczi, szczerze drugi raz tak pociągiem jade i nawę nie wiedziałem, ze coś takiego jest. Dopiero na miejscu sprawdziłem, ale tak się spieszyłem, ze w domu mi nawet do głowy to nie przyszło. Co nie zmienia faktu, ze takie opóźnienie to skandal
8
Ahh ta polska kolej. Człowiek leci na łeb na pysk, żeby zdazyc tylko na pociąg, a na miejscu się okazuje, ze jest 96 minut opóźniony! Brak słów...
0
@Janiama Ciekawe czy ktoś to przeczyta ?
3
@VanBest Maszyna bramka
0
@marSON Oczywiście, ze tak. Tylko on przez rok niemal w ogóle nie grał. To tak jakbyś kupił samochód za 40 tys, rok by postał w garażu i sprzedałbys znów za 40. Nie ma szans
1
@bartekvisca Pokot oglądałem, całkiem okej :D
0
@BigShaq Tak jak mówisz. To jest wręcz bulwersujące, że EKSPERCI popełniają takie błędy. Mylą się w kwestiach, które znają ludzie nieszczególnie zainteresowani futbolem.
0
@BigShaq Jakby było tak jak komentatorzy mówili, ahh...
0
@LODOMIR Sprzedanie go za 40 to był chyba większy sukces niż Morata za 80, chociaż tamten tez był genialny xd
1
@BigShaq Nikt nic nie wie o Jorge Felixie bo nikt taki w Atletico nie gra.
12
@MarioVeB! Chyba pierwszy raz nie mam żadnych zastrzeżeń co do tych XI dekady
1
@didzejos Faktycznie, miałeś racje. Film trochę przereklamowany. Tzn warto pooglądać, ciekawie przedstawione zachowanie społeczeństwa wobec Jokera, nie mniej jednak są filmy, które mógłbym ogladac 5 czy 10 razy, ale ten się do nich zalicza. Ocenilbym na 7.5/10, ale drugi raz bym już nie poszedł.
0
@sonek a sorki. Sprawdzałem tylko la ramble w ostatnich godzinach. Już usuwam.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Commando Spokojnie, nie jako ostatni. Ja nie oglądałem i nie zamierzam.
0
Oglądacie debatę na rmf? :D
0
@didzejos dzięki ;D
0
@skubi99 @Bamek94 wiem jak to działa w sporcie, ale nie trzeba używać prymitywnego języka, jak Seba spod sklepu, aby kogoś pobudzić. Można podniosłym głosem w sposób normalny przekazać jakieś informacje. @NeroTFP bezsensowna pajacerka. Wystarczyłoby krzyknąć „Olek! Jak wysuwa dłoń to w nią traf” i tyle.
E: z reszta nie mówię, ze to zbrodnia, bo każdy wie jak to funkcjonuje w sporcie, ale i normalnym życiu, gdzie niemal każdy przeklina. Nie mniej jednak nie uwazam, żeby robić z tego jakiegoś bohaterstwa czy nie wiadomo jakiej sensacji. Zwykły przekaz/wypowiedz, która można przypisać każdemu z frapującym się po wasie wujkiem Januszem na czele.
0
@NeroTFP „trafnie?” Chyba prymitywnie. No chyba, ze to była ironia.
4
@Piotrek96 Wyspa tajemnic.
1
@insp1re O taka opinie mi chodziło. Na co patrzeć, co szczególnie obserwować. Krótko, a treściwie. Dzięki bardzo, pozdrawiam :D
0
@BarcaInfo Pierwsza i druga kozak, trzecia kiepsko ;x
0
@dge21 Bo w internecie płyną zewsząd pochwały, a spotkałem się z opinia podobna do tej @didzejos poza tym interesuje mnie krótka odpowiedz, a nie epopeja z rozkładem na czynniki.
0
Wybieram się dziś na jokera. Może ktoś powiedzieć czy jest dobry? Bardzo dobry?
3
@jordus100 Generalnie brak środków na odpowiednia kampanie oraz teorie jakie głosi JKM (szczególnie na temat kobiet) nigdy nie pozwolą im osiągnąć większego sukcesu. Ale jakby weszli chociaż do tego sejmu to może by wywierali jakaś presję albo proponowali jakieś ciekawe inicjatywy.
32
@BarcaInfo „jesteś szybki. Bardzo szybki”
2
@KamQiX Ja uwielbiam akurat, gdy na debacie jest Korwin. Ta jego bezpośredniość i ataki wobec innych zawsze wywołują u mnie uśmiech na twarzy.
8
@barcowy1899 Zagrał bardzo dobry mecz, z reszta ktoś tu już pisał, ze coraz lepiej gra. Ale z tym kozakiem w zespołach top6 to pojechałeś. W Live by się pewnie z lawki nie podniósł.
0
@Adamski69 Ciekawe czy jakby zarabiali tyle co na wschodzie, w krajach Afrykańskich lub Ameryki Południowej to wskaźnik byłby taki sam. Nie żebym negował sukces tych zajęć.
0
@Kvothe07 Haha. Słuszna uwaga, z uporem maniaka tak samo bije, albo niech to zmodyfikuje albo odda komuś innemu xD