JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cave To juz inna kwesita, ja powiedzialem tylko o wymianie niemal calego zespolu, a to w jakiej dyspozycji jest Belg inna sprwa xD.
@daniel32778 kolejny raz sie zgadzamy :D
0
@Janiama Po pierwsze, to szkoda, ze gra w USA, poniewaz wiadomo jaka jest postacia w futbolu i bardziej przydalby sie w Europie, poza tym wszyscy chyba patrza z przymrużeniem oka na MLS. Po drugie co to za stwierdzenie "chcialbys grac w USA na emeryturze"?xD jasne, ze bym chcial, Ty tez bys chcial i sadze, ze kazdy z nas by chcial. Po trzecie przywolanie Polskiego reprezentanta, ktory sobie tam nie radzi troche smieszne. Bo mowisz o Ibrze (przez lata swiatowa czolowka),a potem dodajesz jakiegos przecietnego gracza. Ze zmiana nazwiska sie jak najbardziej zgodze, Messiemu juz niedlugo stuknie 15lat na swiatowym poziomie, Cristiano juz na Euro2004 sie pokazywal, Ramos takze dlugo zachowuje poziom (chociaz juz coraz gorszy, ale jednak) i tak dalej.
Edit @joloskyy podal swietny przyklad, ukazujacy roznice poziomow: gwiazda MLS--->sredniak topowych europejskich druzyn.
0
@AmigoBlancos Chyba za bardzo lekcewaza Osasune, ktora potrafila zremisowac z Barcelona 2;2. Prawie caly sklad wymieniony, lacznie z Courtoisem.
2
@Janiama Szkoda tylko, ze Ibra jest juz od kilku lat na sportowej emeryturze.
0
Co za sklad Zidane dzisiaj dal. Az tyle zmian w skladzie to sie raczej udac nie moze, takze dzisiaj pewnie remis. Stawiam 1;1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 I straci bramkę.
0
@QUNJ Szanuje za to wypracowanie, może ktoś przeczyta. Ja nie mam zamiaru. Przeczytałem tylko początek, ale widzę, ze jakiś wróżbita z Ciebie i wiesz dlaczego zostawił karnego i dlaczego nie. Pozdrawiam cieplutko.
1
@bixmix To zmiast dodac chyba, to lepiej trzeba sprawdzac, cos co jest latwo dostepne. Dalej nie rozumiem co zlego, ze pokazywal na palcach rekord? Ludzie tez pokazuja medale, puchary, ktore zdobyja, wiec sie chwala tym, a On sie chwalil osiagnieciem (rekordem), ale to moja indywidualna sprawa jak widac. Pozdrawiam.
@Rogalson xD
1
@bixmix Oddał karnego Benzemie (majac dublet i mogac miec hat-tricka, tak jak ostatnio Lewy) w meczu na Santiago z Alaves, jak nie wiesz czegos to sprawdz lub o tym nie pisz.
Co do pokazywania na palcach rekordu bramek nie widze w tym nic zlego, Griezmann czy inni tez pokazuja rozne rzeczy palcami po golach.
W kwestii radosci po golach kolegow zgoda, brak radosci czy inne gesty "oburzenia" smieszne.
Reasumujac: w 1 na 3 zarzutach zgoda pozostale to klamstwa lub wysrywy.
0
@Katalończyk 99 No jeśli między nimi było bliżej, ale to jednorazowo to jest okej. Natomiast jeśli ta dziewczyna na każdej imprezie kogoś blizej poznaje to kiepsko.
0
@COU_11 A co to za roznica, gdzie poznasz dziewczyne? Czy w parku, w szkole, w pracy czy na imprezie? Nie ma znaczenia, gdzie ja poznasz, tylko jaka jest. No chyba, ze na tej 18 zachowuje sie nieodpowiednio, ale to wtedy widac jaka jest.
0
@daniel32778 No dokładnie o to chodzi. Dziś miałem wrażenie, ze więcej razy przepuścił niż przyjął piłkę. Oczywiście do pewnego momentu. Chyba, ze jest tak jak mówisz i wie, ze nie przyjmie xd
5
@masq Mogę się mylić (jeśli tak poprawcie) ale chyba Pique ma 4 żółte już, wiec debiut Todibo coraz bliżej.
3
Ależ te przepuszczenia Suareza irytują. Ogólnie fajna zagrywka, ciekawy pomysł na zaskoczenie rywala i jak wyjdzie to fajnie wyglada. Ale to ma szanse się udac góra raz na mecz, a ciagle próbowanie tego dosłownie co kilka min nie przyniesie zbyt wielkiego efektu. Zamiast próbować ładować, albo w trybuny, albo w bramkę to potem bezpańska piłka przelatuje sobie przez jedenasty metr.
0
@Admin030 Wstawaj, zes...
0
@LuisSalvano Albo mi się wydaje, albo ta piłka jakieś takie dziwne rotacje nabierała przy strzałach na 2:0 i 2:1
1
Ale bramy dzisiaj padają.
0
@Rysiu Oglądałeś film Tomka Cwiąkaly? Bo właśnie o nim dodał dziś, jeśli nie to pooglądaj fajne ciekawostki (treningi z ojcem) itp.
0
@Bagsik88 Chłopie, ale ani ja ani nikt inny nie jest od oceniania co jak kto robi. Jak Ty jesz płatki z zimnym mlekiem, a ktoś z gorącym i razem lubicie płatki to mówisz mu, ze ma jesc jak Ty?
2
@jedrek7000 Stosunkowo młody człowiek na emeryturze potrzebuje rozrywki to rozpoczyna co 1h dyskusje o tym samym, napominając ludzi jak maja kibicować.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Teamer Ja to już pojęcia nie mam co jest w tym Manchesterze nie tak. Co roku się wzmacniają, podobno brakowało im tylko obrony, kupili najlepszego PO ligi lub jednego z lepszych, solidnego SO i dalej jest kupa.
0
Tomasz Ćwiąkała w najnowszym odcinku opowiada o Odegaardzie. Bardzo ciekawy odcinek, sporo ciekawostek. Gorąco polecam.
Szczerze mówiąc oglądałem tylko jego mecz vs Atletico i wyglądał solidnie, ale nie wiem jak tam mu idzie, trochę ten filmik wyjaśnia.
@Kapitan hawk Ty zdaje się kibicujesz RSSS, jak wypada Martin w tym sezonie? Albo ktoś, kto ogląda RSSS, może się wypowiedzieć coś na ten temat?
0
@msmsms No to nawet się nie ma co zastanawiać nad geografia. Albo wybierz fizykę albo odpuść całkowicie i skup się tak jak pisałem wyżej, na matematyce i języku. Chociaż popatrz jeszcze dobrze, bo powoli odchodzi się od języków (AGH), ale na dobra sprawę jak mocno docisniesz matme to powinno wystarczyć.
0
@msmsms Mogę powiedzieć na świeżo, ze na mat infie często wybierana jest geografia, ponieważ zwykle ludzie skupiają się na mat i języku totalnie odpuszczając fizykę, bo im się uczyć nie chce, a bez minimalnej wiedzy nic z fizyki nie zrobią, zaś z geografii często można te 30%+ bez problemu zrobić. Ale ogólnie chyba lepiej brać fizykę, ponieważ geografia głównie na kierunki ekonomiczne się liczy, ale na tych bardziej prestiżowych uczelniach (SGH) to liczą tez fizykę lub geografie/fizykę. A na techniczne kierunki się fizyka przyda, geografia wcale. To tak jeśli się wahasz co chcesz studiować, chyba, ze już wiesz to wtedy wszystko jasne. Nie chce się tu więcej rozpisywać, jeśli chcesz wiedzieć coś więcej to zapraszam na pw
1
@Kapitan hawk pewnie podtrzymają tradycje i wesoły futbol i znów 5;2.
0
@Socjopata @Suzu a co myślicie o golu Cristiano albo Leo? Chyba powinni coś strzelić? I jak ocenicie puchar polski, bo nawet ciekawe kursy.
0
Jakieś ciekawe typy na dzisiaj?
7
@Xavinho54 „Co najwyżej dobrym kopaczem”. Jeśli dla Ciebie aktualnie najlepszy, jeden z dwóch najlepszych napastników świata jest co najwyżej dobrym kopaczem to jak nazwać Suareza?