2

@Chwytliwy Najpierw płaczą, ze mało zarabiają, teraz, ze Cris ma forsę to może się od gwałtu wybronić. Biedne te piłkarki, pewnie na chleb nie maja, ze tak zazdroszczą facetom. Cóż może niech zaczną grać chociaż na poziomie 2-3 ligi męskiej to więcej będą zarabiać.

0

@Kapitan hawk Czaje :D

0

@FC1899Barca Nic dodać nic ująć.

1

@Triv44 Ciii, nie psuj mu.

0

@Kapitan hawk Coraz mniej masz do roboty Kapitan na tym forum. Nie musisz nikogo wyłapywać, sami się podkładają xD

4

@Commando Spróbowałbym Griezmanna na 9. Tak tak, wiem, ze to nie typowa 9, ale chociaż na 1 mecz, na 1 polowe bym zobaczył.

1

@Commando Dembele wraca, może pociągnie.

0

@ProMILs To może jednak trochę wiecej nas.

0

@MarioVeB! ja tez uwielbiam blondynki, może dlatego aż tak mi się podoba.

0

@Cvzx To jest nas dwóch... i chyba tylko dwoch XD

0

@MarioVeB! Właśnie mi się tez bardzo podoba, jest bardzo ładna i taka słodka się wydaje, dziwie się, ze tyle osób tutaj neguje jej urodę :D

0

@Mesi12 Ja bym dał btts + Barca, większy kurs będzie, a strata gola w każdym meczu ostatnio jest, wiec... chociaż kiedyś musi być czyste konto (mówię o lidze oczywiście)

0

@MarioVeB! Jakiś przykład? Czy tak z fusów wróżysz? Z reszta z Tobą szkoda dyskutować, zakładaj różowe okulary i powodzenia.

0

@Kleps0n A co uważasz, ze strzelając ponad 20 goli, eliminując atletico, a także strzelając Ajaxowi w następnej fazie sobie nie poradził? Podkreśliłem, ze to jego pierwszy sezon co działa jedynie na jego plus, to nie miała być lini obrony na kiepski sezon, bo takiego na pewno nie zagrał. Może nie zasłużył na najlepsza 11, ale na pewno nie na najgorsza :D

0

@MarioVeB! Do komentowania i wmawiania jak to jest dobrze wszystko.

0

@MarioVeB! O wróciłeś w końcu

7

@AlvaroHanso Nawet dobry troll z Ciebie, taki nieoczywisty. Człowiek czytając te głupoty Twoje może się czasami zawahać czy prawdę piszesz czy nie.

0

@Explode Ronaldo? Za co? Za ponad 20 goli w lidze w pierwszym sezonie? Za wywalenie ateltico w LM?

2

@czółkovsky No właśnie tez się zastanawiam. Wszyscy z niego smieja, ze 4, ze beka, ale jakby nie patrzeć przez długi czas jego kadra był po prostu przeciętna. O tyle co z przodu było jako tako o tyle obrona to był zart, a mimo co z takimi średniakami osiągał 4 miejsce, co w Anglii nie jest takie proste. Chciałbym go zobaczyc w silnym zespole, może w Barcy może w Realu, bo czuje, ze z dobra kadra mógłby osiągnąć jakiś sukces. Warto także podkreślić, ze gra Arsenalu za jego czasu była naprawdę ładna.

0

@eltores Atletico nie wygra. Ten minimalizm im nie popłaci, raz się udało i więcej nie.

0

@messicocacola Śmieszne jest takie twierdzenie. Już raz ktoś pisał, ze w pojedynkę się nie da wygrac, bo ktoś bronić musi i atakować. Jemu pomogli koledzy dograć innym pomogli bronić. Poza tym tak jak mówiłem było sporo meczów (vs Chelsea 2008 finał, vs Arsenal 2009 półfinał, 2 bramki, w tym bodajże jedna z 40m z wolnego, w tych meczach oprócz goli na pewno można dorzucić dobra grę) także na pewno mozna by co najmniej jeden dorzucić jak nie więcej.

0

@Hushovt To nie pytanie do mnie, stwierdziłem tylko fakt, ze w Barcelonie trenerów w trakcie sezonu się nie zmienia, czy to dobre czy złe ciężko tak jednoznacznie powiedzieć.

9

@MaroBrd W sumie przyznawać się nie musiałeś, jeśli śledzisz stronę to wiesz, ze detektyw Kapitan by Cię wytropił xDD

2

@kuz To nie Real, tu się nie wyrzuca trenerów na poczstku czy w połowie sezonu. Musiałaby naprawdę być jakaś tragedia, żeby go zwolnili przed końcem. Chyba z grupy Lm by musieli nie wyjsc.

0

@danio1899 No jakby zagrali tak jak z Granada to pewnie tez trójkę.

0

@barcelonaLM Sevilla grała jak Barcelona czasami, dużo podań po obwodzie na 20m i nic z tego. A Real miał wrzutkę (gol) oprócz tego Hazard i Carvajal sam na sam, także w tym meczu akurat nikt nie dominował moim zdaniem, ale Real miał lepsze okazje i 1:0 to naprawdę za mało. Co nie zmienia faktu, ze jakby w Paryżu zagrali tak jak dziś to znów by dostali 2-3:1

0

@Kompletny A to jasna sprawa

3

@barcelonaLM Sevilla zdominowała Real oddając 0 celnych strzałów na bramkę ? Cóż za dominacja, Real był słaby, ale Sevilla to było dno, oprócz podań na środku boiska nic nie zrobili, niech się cieszą, ze tylko 1;0 było.

1

@norbi77 Teraz mecze co 3 dni to już niedługo będzie można więcej powiedzieć, ale racja. Tez to podkreśliłem. Mysle, ze kwestia tygodnia i Bilbao wyleci z lidera.

0

@alkoholix Generalnie nie oglądam raczej Bayernu wiec trochę na wyrost ich tam dałem, ale Bayern to Bayern, Lewy w formie, jak Cou odpali to mogą trochę namieszać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?