JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Forza_Juve oki. Dzięki :D
0
@negreanu Pewnie, ze tak. I tak się gra prawie codziennie. Lepiej wygrywać pare dyszek dziennie niż mieć kilka serek czy tysięcy i braknie meczu/gola itp.
0
@negreanu Na luzie. Ile do wygrania?
0
@arsenallondyn0 3x remis.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore @Forza_Juve a jak ogólnie grał z Atletico i jak gra w tym sezonie? Coś mało strzela jak na niego?
0
@Forza_Juve Gra coś CR w tym meczu czy niezbyt? Bo asystę ma, gola, ale to z karnego.
0
@Forza_Juve To jest ich 5. Mecz w tym sezonie. Jest to jednak trochę spotkań. I tak jak pisałem określam na ten moment. Mam nadzieje, ze odpala, bo nawet trochę kibicuje Juve.
@Barca_Big_Moment patrząc na zawodników takich jak (Matusik,Khedira,Ramsey,Higuain,Douglas Costa) to uwazam, ze to po prostu bardzo dobrzy zawodnicy, ale nie topowi. Brakuje zawodników topowych, jeszcze ta kontuzja Kielona. Ahh
0
@xaviorek6 Liroy tez kiedyś nie wiedział, a był już w K15.
0
@MarioVeB! A to tez słuszna uwaga. Zdaje się, ze poziom na świecie jest coraz bardziej wyrównany. Kiedyś Real rzucał Hajsem, Pep wprowadzał wychowanków i dominowali Hiszpanie. A teraz hajs ma sporo klubów i coraz trudniej wskazać głównego faworyta. Chociaż na wiosnę może być zupełnie inaczej, może akurat Juve i Real złapią formę i znów będą Ci sami faworyci.
0
Ależ Juventus jest słaby w tym sezonie. I nie, nie oceniam po tym meczu. Oglądałem tydzień temu i również grali piach. Nawet patrząc na ich kadrę, jest po prostu średnia (jeden klasowy pomocnik, w ataku tez bez szału. Higuain to nie jest zawodnik z topu imo). Poza obrona jest tam naprawdę kiepsko. W tym sezonie coraz mniej widzę faworytów do LM. Juve i Real nic, PSG to tez zawsze w którymś momencie zawali. Na ten moment to Bayern,City i Live wydają się mocnymi kandydatami no i Barca jak poprawi grę na wyjazdach. Podkreślam w/w opis przedstawia sytuacje na ten moment.
0
@Barca_Big_Moment Za dzieciaka mógł marzyć o United, teraz chyba nie XD.
0
@Kamilos84 Ta strona tez pewnie czerpala jakies informacje. Strona Realu jak juz korzystala z tego czego oferuje konkurencja, to mogla brac jak najwiecej, bo wystarczy poczytac tam chwilke i juz liczba bledow i rzeczy do poprawy przewyzsza liczbe uzytkownikow. xD
0
@Kamilos84 Troche zamulona xD
1
Szybko Robert :D
1
@MESSIah16 Moim zdaniem Mou za czasów największych sukcesów (Porto,Inter) był faktycznie the special one, a już na pewno w ścisłym topie. Problem tylko, ze od długiego czasu nic nie wygrywa i co najważniejsze jego drużyny graja po prostu w żenujacym stylu. Zaś Pep ciagle prowadzi drużyny z sukcesami jednak faktycznie, dziwne, ze oprócz Barcy nie potrafi wygrac LM. Szczególnie, w City gdzie rok w rok się praktycznie ośmiesza (szczególnie z Monako). W Bayernie objął drużynę po tryplecie, w City ma nieograniczony budżet a ciagle brakuje tego największego trofeum. Nie mniej jednak w ostatnich latach Mou nawet nie ma podjazdu do Pepa.
8
@german_17 Akurat w tym roku jeśli chodzi o wprowadzanie młodych jest całkiem odważny. Ansu, Perez całkiem sporo grali, a przecież mógł zagrać zachowawczo w systemie z większa ilością pomocników (których jest w kadrze sporo) i wtedy młodzi by nie grali. W Tym sezonie można mu sporo zarzucić, ale akurat -moim zdaniem- nie można mieć pretensji o wprowadzanie młodych. :D
0
@Bykunn Cóż to jest niestety bolesna prawda marketingu. Na początku starasz się na 100%. Wymyślasz najlepsze możliwe rozwiązanie, a jak zbudujesz markę to możesz podać kupę zawinięta w papierek, dać odpowiednie logo, a i tak będzie zbyt.
Niemniej dla mnie iphony to najładniejsze telefony, chociaż ten najnowszy model wyglada słabo, nawet ten ostatni (X) mi się niezbyt podobał. Ale wcześniejsze kozak.
0
@Bykunn Nie rozumiem tego hejtu na IP. Rozumiem, ze niektórym mogą się nie podobać, albo uważać, ze są za drogie, ale również sporo osób zapewne nie lubi Huawei, Samsung itp. A jednak się tego tak nie hejtuje, czyżby to tylko powod ceny? Bo chyba nie można nic zarzucić jakości iPhonom.
2
Co gracie na weekend? Jakieś fajne kuponik ktoś na i się chce podzielić może? @Socjopata ?
0
@Pstryk Nikt z nich nie poleci. Valverde nie poleci, bo Barca nie zwalnia trenerów przed końcem sezonu (jak to napisał Mario), a Zidane nie poleci -przynajmniej oficjalnie- bo jest zbyt duza legenda, jakby miał być wywalony to pewnie oficjalny komunikat będzie, ze rezygnuje z powodów zdrowotnych czy coś. Takie moje zdanie.
0
@MESSIah16 Trzeba do tego dodać, ze:
-Ramos bardziej celebryta niż piłkarz
-Varane nie wrócił po mundialu
-Carvajal i Marcelo zatracili formę (nawet wrzucić nie potrafią, czyli dostosować się do taktyki)
-Brak dobrego zmiennika (Lucas, Vinicjusz to XD) takiego jak Asensio na początku, gdy każdy myślał, ze coś z niego będzie.
Sadze, ze Perez nie wywali ZZ bo jest zbyt duza legenda, ale pewnie sam ZZ coś wymyśli i odejdzie, jakieś problemy zdrowotne czy coś.
1
@Mesi12 Bez przesady. Może nie jest na tym samym poziomie, ale na pewno aż tak nie odstaje.
0
@mekston To tez fakt, ale cieszy już ten krok, moze pojdzie to w tym kierunku co mówisz, tez bym tego chciał.
0
@marcin000019 Na stronie Realu dodano o tym post, tam możesz przeczytać wszystko dokładnie. Chociaż tak w ogólnym skrócie, do gali zp dodano po prostu dodatkowy plebiscyt, w którym zostanie wybrany najlepszy bramkarz, a także najlepszy zawodnik U21 chyba.
0
@Deraxium Ja generalnie za towarzyskimi i eliminacjami tez nie przepadam, ale MS i ME to coś pięknego, codziennie mecze, dużo fajnych spotkań i emocji - super sprawa. Ale w swojej wypowiedzi miałem na myśli, to co mogą czuć zawodnicy (wnioskuje na podstawie wypowiedzi), a nie kibice.
0
O właśnie widzę, ze powstała złota piłka dla bramkarza. Super sprawa. W tym roku pewnie Alisson
2
@Witekk10 Fajnie byłoby go zobaczyc w dużym zespole. Może Barca? Może Real?????
2
@Deraxium Myślę, że sukces z reprezentacją to największe marzenie każdego piłkarza.
0
@Kapitan hawk I czasami o polityce chyba, jak dobrze kojarzę, ale to już nie tak często.