0

@damian16161212 Jakby były tylko mecze u siebie to by Barcelona była głównym faworytem.

0

@KSSniper No to fakt tylko w takich przypadkach (nie bez powodu głównie wymieniłeś Brazylijczyków) Brazylią ma większe szanse bo to tam zwykle maja taki luz. No ale to jest trochę jak z Ernesto. W piłce liczą się głównie bramki (wtedy występ CRa powinien być tu uwzględniony) ale są ludzie, którzy od wyników wola piękne akcje itp. A przywołałem tu Ernesto bo do niedawna było sporo osób, które:
A) Cieszyły się z wyników kosztem gry
B) oczekiwały lepszej gry, kosztem wyników.
Tylko teraz nie ma ani tego ani tego.

1

@danio1899 Beton Betonowi nierówny xd

0

@alkoholix A to swoją droga. Może inni się będą śmiać, ale wydaje mi się, ze PSG może w tym sezonie naprawdę namieszać.
Oczywiście City także, no i - co prawda hejtowalem ostatnio Juve - ale faktycznie maja zbilansowana kadrę co może pozwolić na rotacje i jak opanują ofensywny futbol lepiej to może coś z tego być. Bayern tez wydaje się coraz mocniejszy, wydaje mi się, ze Live skupi się bardziej na lidze i nie powtórzy sukcesu. Także imo NA TEN MOMENT najwięksi faworyci (kolejność nieprzypdkowa) to City Juve Bayern i PsG

0

Trzeba przyznać, ze narazie ciekawie to wyglada w top ligach europejskich poza Anglia. Lipsk pierwszy w Bundeslidze, Bilbao w La Lidze i Inter w Serie A. Wiadomo, ze prędzej czy później pewnie Bayern wskoczy na pierwsze, Juve wyprzedzi Inter i Bilbao wyleci z pierwszego miejsca, ale narazie poza Anglia jest naprawdę ciekawie. Nawet Psg już straciło punkty i narazie w lidze morduje te mecze na 1:0.

0

@KSSniper No cóż zależy jak na to patrzeć, na pewno nie był tak efektywny jak ZZ kiwając kilka osób, czy robiąc rulety. Ale patrząc na rywala i poziom rozgrywek na pewno ta efektywność sprawia, ze w pojedynkę rozbił rywala.

0

@Coutinho007 Celta, Sociedad,Atleti, Villareal, Sevilla to mysle, ze wyjazdy które są zwykle ciężkie. Wbrew pozorom z tych prostszych wyjazdów wydaje się, ze można liczy Santiago xd

1

@KSSniper 3:0 z Atletico, 3:0 z Juve, czy tez jeszcze za czasów United by się coś znalazło.

0

@Kompletny Chłopie Granada 3, Bilbao 1 to są trudne wyjazdy. A tak poważnie to na San Mames zwykle ciężkie są mecze czy to dla Realu czy Barcy czy Atleti

0

@kibicsportu Pełna zgoda. Szału nie było, w pierwszej połowie zawalił setkę, ale w drugiej grał całkiem dobrze.

1

@krzychu1526 Wydaje mi się, ze w całej karierze CRa znajdzie się chociaż jeden mecz, który również w „pojedynkę wygrał” warto byłoby to dodać.

30

Bilbao 1, Granada 3. Najcięższe wyjazdy Barcelona ma już za sobą xD

3

Śmiesznie się patrzy na Real czy Barca grający jak średniaki, wczoraj Barce chyba każdy oglądał wiec widział, dziś Real pewnie tez większość, ale w głowę zapadła mi jedna sytuacja 85’. Real ma aut, Carvajal podaje do Benzemy, ten mu odgrywa po czym Hiszpan wywala piłkę jak najdalej od siebie. I podobnych akcji było kilka, smiechawa.

0

@barcelonaLM Robił co mógł, zeby CI weszlo, ale spalony ;x

0

@Oskar00 Chlopie ten Mendy w obronie jedyne co potrafi to zablokowac pilke i wybic na rozny, a w ataku jest tak beznadziejny, ze glowa mala. TO jego "wyprowdzenie pilki": 25m laga w przod i biegniemy jest imponujace... na A-Klase

2

@Kapitan hawk No to strasznie optymistycznie xd

0

@AlvaroHanso Autokorekta poprawiła Ci „ranić” na „raczyć”?

1

@kenneth99 Generalnie nie niesie ten utwór za sobą jakiegoś przesłania, ale jest szybki i podrywa do tańca. Żenujące jest to wyszydzanie disco polo, bez którego nie odbywa się żadne wesele, sylwester czy tego typu zabawy. Jestem ciekawy przy jakiej muzyce sie bawią i tańczą ludzie, którzy tak hejtuja disco polo.

0

@LuisSalvano To jak wytłumaczyć dobra grę u siebie i kaszanę tydzień później? Zawodnicy zapominają jak się w piłkę gra i sobie po tygodniu przypominają czy o co chodzi?

0

@avanes Jest strata punktów w Granadzie, będzie w Sevilli i tak grają sobie chłopaki.

1

Szkoda Patrzeć na tak smutnego Messiego.

1

@kerouac Janiama chciał żeby Vidal i Rakieta zagrali dla dobra atmosfery, wiec pewnie plusy znajdzie.

0

Nie ma co się zastanawiać na następny wyjazd. Grać przeciwko Barcelonie to chociaż buk fajnie zapłaci.

0

@koksik2700 To jest niemozliwe, nie wierze, ze ktos poza kibicami Granady, Realu i moze Atletico czerpie radosc z tego meczu xD

6

Przegrać z liderem to żaden wstyd xD

0

Barcelona chyba pozazdrościła Realowi we środę i tez chcą zobaczyc jak to jest nie oddać strzału na bramkę rywala.

0

@koksik2700 Taktyka tysiąca i jednej wrzutki xd

0

@Hushovt Brakuje intensywności xD

0

Jeszcze meczu nie odpaliłem a już 1:0 xD

0

@Phatro hahahaha xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?