0

@killingjoker101 Ja planowałem. Kiedy dokładnie wchodzi do kin?

0

@betonito Polemizowałbym.

0

@inoks LM 2008 (vs Arsenal 3:1, dwa gole, w tym kosmiczny wolny z 40m / vs Chelsea 2008 bramka (MOTM) + ciągniecie gry, ogólnie 2008 jeśli chodzi o dryblingi itp) lub ostatnie czasy (vs Atletico x2 hat trick, vs Juve finał, lub mecz gdzie przewrotka w tym przypadku bardziej gole niż gra, ale wczoraj Gnabry tez „tylko” gole strzelał, w końcu to istota gry).

5

@Janiama "Tej, fani tej partii też tak uważacie?" Po co rozpoczynasz?

0

@gurales Jasne, ze dziwne. Mysle, ze chociażby raz na spokojnie zasłużył.

0

@Janiama Ja bym usadził Suareza na ławce, patrząc na jego formę, a jeśli dodamy, ze to rozgrywki LM, gdzie strzela bramkę na sezon to wystawiając Luisa, będzie zawodnik w plecy.

1

@Icamys Nie wierze, ze Inter straci aż 3 gole. Stawiam 1:0

0

@Bernard777 A co sędzia zrobił? Jak od 60 min wykopywali na pale byle dalej, nie patrząc, ze można poszanować piłkę to samo sobie winni. I na żaden remis nie zasłużyli. Ja rozumiem bronić wynik, ale żeby każda piłkę fajowac to żenada.

0

Real chyba w tym roku znów stawia głównie na ligę xd

0

@LuisSalvano Tak jak wyżej, 2,1,3, a potem kartki. Trzeba promować ofensywna i czysta grę.

4

@DaPi Tez mnie taka odpowiedz zawsze irytowała. Szczególnie jak przerwa miała 10min, a na przejście z sali do sali schodziło z 8 xD

0

@Lamora @TheNekro94 strach się bać co dalej xd

0

Ehh doczekac się tej legitymacji studenckiej to jakiś dramat. A ja zawsze myślałem, ze to do lekarza kolejki są długie :/

1

@SHIBA Ja za pierwszym razem tez. Myślałem normalnie, ze ręka do amputacji XD. A potem to już przywykłem, ze jedna ręka ściągam druga rękę xd

1

@Kapitan hawk Generalnie Sevilla u siebie to ciezki rywal. Gdyby grali dziś w kraju Baskow to pewnie RSSS byłoby teraz liderem.

0

@SHIBA Haha ja tak często mam przy dłuższej drzemce xd

0

@Suzu Mysle, ze w ciągu najbliższych kilku kolejek, co chwile będą przetasowania w czołówce :D

2

@Triv44 Dla mnie Gerard i w sumie tylko Gerard. Może jeszcze Reina i Dudek trochę, ale to z wiadomych powodów.

6

@LuisSalvano Kurde Ty to dobry jesteś. Na tej stronie jest sporo trolli czy innych ludzi piszących niesamowite głupoty, albo żarty, które rozumieją tylko autorzy. Ale Ty jesteś na wyższym lvl, tylko Ty potrafisz jednym wpisem wywołać lawinę -dziesięciu komentarzy pod postem, gdzie łączna liczba komentarzy jest chyba większa niż liczba komentarzy na CafeBernabeu w ciągu doby. XD
Pozdrawiam

1

@Lama20 Cóż, ja mu tylko zasugerowałem. Nie znam się na tyle na telefonach, ale na pewno w niektórych kwestiach lepszy jest IP w innych Mi9. Ale Nie ma sensu tego tłumaczyć zbulwersowanym ludziom, którzy nie cierpią jabłek bo trzeba dopłacić kilkaset złoty za „japko” i ich urażona duma nie będzie płacić za to, tfu. A potem płacz, ze świetny android po 2-3 latach się zacina. Dlaczego? Jak?
Dużo osób z moich znajomych, którzy zmieniła androida na iPhona mówi, ze nigdy już nie wróci do starego. Tylko jedna osoba, co zmieniła iPhonie na androida mowi, ze do iPhone nie wróci. Z reszta sam już nie mam zamiaru rezygnować z iPhone.
Ponadto tyle ludzi ma iphony, a inni dalej myślą, ze to tylko i wyłącznie dla szpanu i android za 500zl lepszy od iPhone za 4000zl xD
E: Kolega @Tiisso Ci wszystko wytłumaczył, ale - jak sam napisałeś- z ludźmi którzy nie cierpią iPhonów to jak z antyszczepionkowcami zawsze będą hejtowac „no bo jak to płacić 500zl za japko i prestiż”

1

@SuperGamon iPhone7. Trochę już stary na rynku, ale świetny. Powinieneś się zmieścić do 1500 z nowym.

13

@Esio Bez remisu tez by tak było :D

0

@Admin030 Wszystko się zgadza, tylko Neuer nie jest średniej klasy bramkarzem. To jednak wciąż ścisły top, chociaż zdecydowanie niżej niż MATS

0

@Kapitan hawk A tu się zgodzę jak najbardziej :D
@Encore rowniez pełna zgoda .D

1

@Kapitan hawk Moim zdaniem jednak to był mecz SPD. Thomas i Cosamiro najlepsi, a z tej dwójki ciut lepszy Thomas. Chociaż i Benz i Oblak tez bardzo dobrze.

1

@Janiama Hazard narazie tez mocno poniżej oczekiwań. Chyba trzeba im więcej czasu, jak widać nie wszyscy z buta potrafią się odnaleźć w nowym zespole :/

0

@Vxb93 Szanuje.
@Janiama ja czasami sobie coś obstawie, ale dokładnych wyników nigdy nie daje. Chociaż jak sam sobie mysle czasami nad dokładnym wynikiem w meczu to może raz na 20 mi się uda, ale żeby złożyć chociaż dwa mecze w jednej kolejce gdzie trafie wynik, to bym musiał chyba z 50 kombinacji zrobić xd

1

@kaligrad Akurat Casemiro zarówno dziś jak i ostatnio spisuje się bardzo dobrze. Może Thomas dziś lepiej w ofensywie, ale żeby aż zjadał Brazylijczyka to bym nie powiedział.

0

@Mudek1 Takie mecze zawsze warto ogladac :D chociaż czasami zawodzą, ale jednak.

2

@Janiama Raczej nie XD, ale podziwiam. Zawsze się zastanawiam jak ktoś kilka dokładnych wyników trafia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?