- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1534 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1534 Culés
18
Obejrzałem Jokera i stwierdzam, że film nie jest tak wybitny jak się o nim mówiło. Jest to bardzo dobra produkcja, ale mówienie o niej jako o jednej z najlepszych jaka kiedykolwiek powstała w historii kina to grube przegięcie xD Gra aktorska Joaquina Phoenixa fantastyczna. Być może gdybym wcześniej nie słyszał opinii innych to bym inaczej podszedł do tego filmu. Tak czy inaczej czuje lekki niedosyt wobec tego co się o tej produkcji mówiło.
5
@BartqRKO jak ktos wcześniej oglądał tylko pokemony i avengers to może uznać to za arcydzieło :-D
3
@BartqRKO Bo to w większości opinie ludzi co oglądają głównie Marvela/DC. W tym zestawieniu to rzeczywiście arcydzieło.
0
@BartqRKO jedno zdanie mi się podobało jak oglądałem już jakiś czas temu że jak ktoś mało znany umrze to nikt o tym nie mówi ale jak gwiazda to zaraz wiadomo. Nie pamiętam jak dokładnie brzmiało ale sens podobny to w tym filmie mi się podobała i to że z drugiej strony pokazuje oblicze nieszczęśliwego człowieka, którego tylko wyśmiewano.
3
@BartqRKO Szczerze mówiąc nie spotkałem opinii, która mówiłaby o Jokerze jako o jednym z najlepszych filmów w historii kina. Ale gra aktorska Phoenixa była według mnie jedną z najlepszych ról w historii.
0
@Avada Kedavra Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że film w sporej części był nawet nudny, a to dziwne, bo wprost uwielbiam takie klimaty, ale tutaj w niektórych momentach to po prostu było grube przegięcie. Nie spodziewam się, abym kiedykolwiek obejrzał ten film jeszcze raz, bo zwyczajnie nie jest tego warty w mojej opinii.
@student97r Pewnie nie przebywałeś w najmroczniejszych zakątkach internetu, jeśli takich opinii nie słyszałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Umieszczano ten film w TOP5 produkcji ever.. :D
0
@BartqRKO No to faktycznie nie byłem. :D Na pewno nie zgodziłbym się z takim stwierdzeniem, że Joker to TOP5 w historii. Ale co człowiek, to opinia. :)
0
@student97r Dokładnie. Każdy ma prawo do własnej opinii, ale usłyszawszy takie opinie z ust innych dałem się nabrać.
2
@BartqRKO Nogami i rękami się podpisuje pod tym. A momenty, w których Joker miał napady śmiechu mnie doprowadzały do szału bo pojwialy się co pare minut i już nie mogłem tego znieść.