La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 694 Culés

0

Przyzwyczaić ponownie organizm do wczesnego kładzenia się spać..ma ktoś jakieś sposoby ?:v

2

@Encore własnie nie bardzo, w dzień śpię a w nocy jazda :D

0

@Encore A wczesne, to ktora godzina?

0

@Colon A tak 22-23

2

@Encore Chloroform polecam :)

10

@Encore tak. Trzeba jednej nocy nie przespac i następnego dnia się przemęczać iść spać o 23. Wstajesz o 7 i już będziesz czuł zmęczenie wcześnie i samo pójdzie

0

@adekwatna ja tak samo xd

0

@Encore a to nie wiem. znam tylko sposoby od 21 do 22

a tak na serio, to nie jest takie trudne tylko samozaparcia trzeba i wpasc w rytm, cos w desen tego, o czym pisze @jeyxzzx

0

@Colon NBA mi zaburza sen :(

2

@IronSanHybrid a co to jest proszę pana?

3

@Encore Na filmach tak przestępcy usypiają ofiary :) Przykładając im gazę nasączona chloroformem do ust i nosa ^^

2

@IronSanHybrid ooo panie.To ja chyba wole oglądać NBA do końca życia i być niewyspanym ;D

konto usunięte

0

@Encore kiedys mialem taki problem, ze nie spalem caly dzien, cala noc i poszedlem spac o 15 nastepnego dnia. Obudzilem sie wyspany o 3 w nocy i byl problem. Pomoglo zacisnienie zebow i brak snu kolejnu raz cala noc i dzien. Potem tylko nie pozwolic sobie zasnac i pojscie spac o 22 kolejnego dnia. Unormowalem :p

konto usunięte

0

@Encore wysiłek fizyczny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?