La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

3

Właśnie uświadomiłem sobię,że bycie kibicem Barcy to spore rozczarowanie. Tylko 4 drużyny w historii wygrały potrójna koronę -tryplet. Jeżeli Barca wygrywa dwa trofea to trener jest do zwolnienia, to jest istna patologia bo to ogromny sukces i każdy inny zespół byłby wywyższony na najwyższy szczebel,ale okej Jestem w stanie zrozumieć zaczepkę o styl lub okoliczności ew porażki. Gdy mamy sytuację podwójnej korony np( puchar króla i Liga mistrzów) to trener i pół składu i tak do wymiany bo liga nie została zdobyta. To jest okropne,te dwa tryplety a szczególnie drugie powywracaly w głowach sporo rzeczy i oczekiwania zrobiły się niesamowicie wysokie i są przegięte. Współczuję chłopaka jak zasuwają setki minut przez cały rok, pod koniec nie mają siły po bolki do sklepu iść a ludzie jeszcze cię wyzywają bo gdzieś w tym maratonie sie potykasz.

2

@jeyx77x Nie przypominam sobie, żeby do zwolnienia był trener, który wygrał dwa trofea, oczywiście poza obecnym, ale napisałeś też "ale okej Jestem w stanie zrozumieć zaczepkę o styl lub okoliczności ew porażki." no więc teraz nie wiem o co chodzi. Niektórzy (nie wszyscy), a może i nieliczni chcieli zwolnienia Ernesta właśnie, ze względu na styl.

0

@JohnA chodziło tylko o wyłącznie o to, że najazd na Valverde był ogromny bo stylu nie było i wyniku najważniejszego też nie co musiało być spowodowane stylem i trener na pewno na włosku był przez kilka chwil. Sam rozumien, że styl był nie barceloński i to było powodem niezadowolenia mimo wyników w lidze czy pucharze

2

@jeyx77x Najazd był na Valverde właśnie za styl i KOMPROMITACJĘ, jakby odpadł z Realem/City/Juve/Bayernem/PSG/Live/Atletico po walce i zacietych meczach nikt nie mówiły o lm

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?