La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1677 Culés

1

Spieprzyliś*** nam Święta..
Sam nie wiem czego się spodziewać, przed nami wielki spektakl. Na tym etapie rozgrywek Real wygląda dużo lepiej fizycznie chociaż mają sporo kontuzji. Co do samego meczu ciekawe czy zaskoczą nas pressingiem czy padnie szybko bramka czy będzie nudne klepanie i wyczekiwanie a może najlepsi sędziowie na świecie coś odwalą :D Suarez+Roberto ostatnio sami rozjeżdżali Real, Griezmann już trochę z nimi powalczył, może Messi sam zadecyduje :D

2

@jedrek7000 ja mam nadzieję na ofensywe granie a nie na badanie się przez cały mecz i wyczekiwanie na tą jedną bramkę.

1

@jedrek7000 pewnie będzie podobny scenariusz co do Valencii. Real ostro ruszy, ale jak w pierwszych 30 minutach nic nie ustrzeli to Barca przeczeka i w drugiej połowie już pozamiata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?