- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1338 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1338 Culés
0
„Ksiądz Tymoteusz Szydło poinformował dziś, że chce odejść ze stanu duchownego. Powody swojej decyzji tłumaczy w oświadczeniu. "Obecnie moja reputacja jako księdza jest zdruzgotana przez plotki i domysły. Z bólem stwierdzam też, że nie udało mi się pokonać kryzysu wiary i powołania" - napisał duchowny. Decyzja młodego księdza szeroko komentowana jest w mediach społecznościowych.”
https://krakow.onet.pl/tymoteusz-szydlo-nie-chce-byc-juz-ksiedzem-komentarze/yjv0w99
No to się naksiężował xDD
1
@IronSanHybrid przecież to było oczywiste ze został księdzem dla kampanii mamusi
0
@Avada Kedavra „Z bólem stwierdzam też, że nie udało mi się pokonać kryzysu wiary i powołania" - napisał duchowny. xDDDDDDD
8
@IronSanHybrid No jeśli przestał czuć powołanie to lepiej, że zrezygnował niż jakby miał tkwić w tym wbrew sobie.
0
@JimMorrisonFCB Niby tak, ale dziwnie szybko przestał je czuć ^^
Mam znajomego, który był w seminarium, ale zrezygnował przed święceniami bo wiedział z czym to się wiąże i nie chciał siebie i innych oszukiwać.
2
@IronSanHybrid Nie znam tej historii, ale wydaje mi się, że na każdym etapie kapłaństwa takie rzeczy się zdarzają.
2
@Avada Kedavra Dla kampanii mamusi posiedział sobie 6 lat w seminarium?
0
@JimMorrisonFCB zdarzają, ale tu „podobno” jest drugie dno.
2
@JohnA skoro można dla kampanii poświęcić brata to można i 6 lat w seminarium siedzieć.
1
@Avada Kedavra https://pbs.twimg.com/media/ELalbBsXsAANI9n?format=jpg&name=medium