- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
19
Ansu Fati zajął 6 miejsce w plebiscycie Golden Boy.
4
@BarcaInfo A gdzie nowe Neymary z Madrytu?
1
@Coutinho007 za slabe.
5
@BarcaInfo Zdecydowanie przesada. Wyżej do Donnarummy XD. Na dobra sprawę młody zagrał dobre dwa mecze i tyle. Ostatnie 5 to taka tragedia, ze oprócz podania do Messiego ze Slavia to nic nie było. Oczywiście jest jeszcze młody i ważne żeby się rozwijał, ale to 6 miejsce to zart.
1
@JohnA w Juvenily byl potworem. Patrz na 1 pol roku rowniez.
2
@JohnA Nie no oczywiście że żart bo każdy skrzydłowy w wielkim klubie wbija z buta do 1 drużyny w wieku 16 lat i strzela gola Valencii, oraz notuje asystę.
1
@Coutinho007 a do tego jest kluczowym pilkarzem druzyn u18.
1
@JohnA ostatnie mecze to tragedia ,ale akurat ze Slavią zagrał dobry mecz
1
@Cobra303 W niektórych meczach to on zrobił więcej niż Griezmann za 120 mln.
0
@BarcaInfo A gdzie Super V.Junior z którego w fifa 20 zrobiono gwiazdora pilki nożnej
0
@BarcaInfo jednak według mnie zasłużył na Golden Boy Matthijs De Ligt, to co robił w LM na wiosnę jest nie do przebicia.
0
@Coutinho007 A potem znika na 5 spotkań i słuch o nim zanika. Matko co za krótkowzroczność, wiadomo, ze fajne wejście miał, ale potem nic. Zdejmij okulary i pomysl? Za jeden meczy wchodzi na wyższe miejsce niż bramkarz grający od lat na wysokim poziomie? No chyba, ze został doceniony za grę w Juvenilu tak jak pisze @Rewolucja123 w przeciwnym wypadku - tak jak wcześniej pisałem - ta pozycja to zart. Btw 3 gole Rodrygo + asysta > gol + asysta. Także jak już ma się oceniać jeden mecz to Rodrygo powienien być przed nim.
0
@JohnA Możliwe a te żałosne hasełka o okularach zachowaj dla siebie... Rodrygo? Rodrygo po za meczem z Galatą beznadziejną co pokazał? Z resztą nie ma go tutaj i trudno.
0
@Coutinho007 Dla siebie nie musze zachowywac, bo ja patrze obiektywnie, a nie przez barwy. Rodrygo 5 goli, 2 asysty, 445 minut rozegrane (LM+LL, udzial przy golu co 63,5') natomiast Ansu 2 gole i 1 asysta, 408 minut rozegrane (LM+LL, udzial przy golu co 136 min) także skoro Rodrygo poza meczem z galata nie pokazal nic (ma oprocz tego gola i asyste) to jak nazwac to co pokazal Ansu poza meczem z Valencia? Bez odbioru
0
@JohnA Widać człowiek z kulturą i na poziomie. Ja przynajmniej nie rzucam do innych durnych hasełek żeby ktoś ściągnął okulary i lamentował o to, że Fati jest w jakimś plebiscycie 6... bez odbioru :D