- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
0
Bardzo fajny wywiad z Mateuszem Klichem w którym wspomina o gigantycznym sztabie trenerskim u Bielsy. Bielsa z własnej kieszeni płaci 10 trenerom odpowiedzialnym za wiele kwestii w treningu ponieważ klub nie zgodził się na tak liczny sztab. 2 liga angielska bardzo duzy sztab ale na końcu odpowiedzialny jest tylko pierwszy trener i tak jest zawsze i wszędzie.
16
@Janiama Ale to trener odpowiada za końcowy wynik, to trener angażuje wybrane osoby i obdarza je zaufaniem. Identyczna sytuacja jak z managerem w korpo. Sam obsadzasz stanowiska do projektów i koniec końców TY nadzorujesz efekty na zasadzie kontroli czy sprawozdań i to TY będziesz czerpać z tego największe profity, albo największe bęcki. Nie rozumiem twojego poparcia dla Valverde. Przychodzi Klopp i nagle jego średni LFC zdobywa LM, a teraz przoduje w PL. Zespół gra tak, jak sobie tego życzy. Ewidentnie potrzeba nam zmiany, a nie tłumaczenia na zasadzie domysłów, trenera.
0
@Janiama bo pierwszy trener jest szefem który ma sobie wybrać współpracowników a jeśli wybiera ich źle to znaczy że jest złym szefem
4
kolejna kwestia to że znowu zaczynasz nową dyskusję xdd
1
@kerouac Naprawdę nie rozumiem tego problemu. Przecież ja wyraźnie napisałem jaka jest rola pierwszego trenera i dokładnie opisałem za co odpowiada. Ale przede wszystkim pokazałem model działania dużyny piłkarskiej która jest przedsiębiorstwem. Myślę że czytając cąły mój dlugi wpis mozna fajnie z tego to wyczytać i nie napisałem nic o Valverde.
0
@Lord_Vader Niby nowa, a jednak przekaz niemal ten sam XD
0
@Lord_Vader "bo pierwszy trener jest szefem który ma sobie wybrać współpracowników a jeśli wybiera ich źle to znaczy że jest złym szefem" No, no i wszystko jasne już jest. Patrz jake to jest proste wszystko.
0
@JohnA chodzi o to że robi zbędny syf
0
@Lord_Vader No wiem dlatego mówię, ze przekaz ten sam czyli bez sensu znów to dodawać.
0
@Janiama czy to już nie podchodzi pod spam?