La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

konto usunięte

1

Najlepszym lewoskrzydłowym w historii futbolu głosami użytkowników FCBarca.com został CRISTIANO RONALDO. Znakomity Portugalczyk zdobył 445 głosów i wyprzedził Ronaldinho który otrzymał 377 głosów. Bardzo dziękuję za głosowanie, pomału zbliżamy się do końca naszego plebiscytu. Została jeszcze jedna pozycja środkowy napastnik.

Oficjalne wyniki
https://www.strawpoll.me/18713276/r

Nasza drużyna wygląda następująco
Casillas
Alves Pique Maldini Carlos
Xavi Busquets Maradona/Iniesta
Messi ........ C. Ronaldo

Skromna radość CR7

https://ep01.epimg.net/elpais/imagenes/2018/07/10/inenglish/1531237614_920268_1531238159_noticia_normal.jpg


1

@Janiama na pozycji napastnika stawiam że wygra Ronaldo (Brazylijczyk)

konto usunięte

0

@Janiama Czemu Maradona jest z Iniestą?

0

@Janiama
Krystyna lepsza od Ronaldinho ?
Ronaldinho wciągnął by go nosem na tej pozycji, ale szczegół.
Głupie, bezsensowne głosowanie, mijające się z rzeczywistością..

1

@PrinceDamon Bo jeden wybór jest obiektywny, a drugi mniej obiektywny. Wiadomo że iniesta mimo że był wielki, to wątpliwości na swoją szale przechylał właśnie dzięki sympatii ludzi stąd do niego

0

@monsterrize Wiesz na czym to polega wgl i co oznacza bycie najlepszym w historii?

0

@monsterrize wciągnął, gdyby grał poważnie dłużej niż 4 lata i nie ma o co jęczeć. Ronaldo to kot i zasługuje na uznanie

1

@monsterrize Ty też dzisiaj bez biletu jeździsz?

2

@Janiama Szczerze trochę w szoku jestem, że na stronie Barcelony wygrał CR7, nie mniej jednak świadczy to dobrze o użytkownikach tej strony :D, a przynajmniej o części.

konto usunięte

1

@PrinceDamon Na początku były kłótnie na jakiej pozycji grał Iniesta w Barcelonie i został potraktowany jako środkowy pomocnik w zestawieniu przez Janiama. Gdy zdobył 2 pozycje za Xavim to Janiama zrobił kolejną sonde, gdzie walczył Iniesta ze zwyciężcą na pozycji OPM (heh) Maradoną i wygrał z nim. Teraz ta 2 jest wpisywana.

konto usunięte

0

@Khajio No to Maradony nie powinno być chyba.

0

@Danny Gaucho
Nie, wolę transport wozem. :-)

0

@Phatro
Dla mnie, bycie najlepszym w historii oznacza to, że ustanowiło się poziom nie osiągalny dla innych, na danej pozycji. Nie biorę pod uwagę tego ile kto lat grał i gdzie grał ( w jakim klubie ), patrzę na poziom jaki prezentował dany zawodnik w szczytowej formie.

0

@monsterrize A kto w historii osiągnął lepsze wyniki i poziom na LS niż Ronaldo? Ronaldinho na pewno nie, był dużo bardziej naturalny i przyjemny do oglądania ale na poziom CR7 z najlepszych lat to nie wszedł

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?