La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

konto usunięte

0

Jeszcze apropo perfum - wie ktoś dlaczego np. dane perfumy 50 ml kosztują 200zł, a 100ml tylko o powiedzmy 50 zł więcej? Teoretycznie powinny być prawie 2x droższe. Czy te większe perfumy charakteryzują się mniejszą trwałością?

3

@TheNekro94 To się nazywa ekonomia

konto usunięte

0

@Rastafarnianin Coś w tym na pewno jest :D

0

@TheNekro94 Ale podobna zasada jest wszędzie. Pół litrowa butelka pepsi kosztuje 2 zł. Logicznie 2 litry powinny kosztować 8, no nie? Za 5 zł maksymalnie już dostaniesz.

konto usunięte

3

@Gosciuu Tak naprawdę chodzi o marketing ukryty w produkcie. Ważna jest butelka i napis znajdujący się na tej butelce. Firmy wydają miliony na reklamę i tak naprawdę czy w butelce będzie litr czy też dwa to nie ma dla firmy większej różnicy dlatego cena samego płynu tak bardzo sie nie różni. Chodzi głównie o to by cena wyjściowa za najmniejszą butelką była wysoka by generowała zyski.

0

@Gosciuu Miałem ten sam przykład podać XD. Żeby było śmieszniej to te 0,5 często kosztuje ~3zl. A raz to już w ogóle, 1l albo 0,5 stało koło 2l i było droższe. Autentycznie. Chyba 1l=4,19, a 2l=3,99

2

@TheNekro94 Często sama butelka jest więcej warta od zawartości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?