La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 866 Culés

konto usunięte

8

Lotto i zdrapki to jest taki szajs, że głowa mała :D
Na ślub dostaliśmy pełno kuponów Lotto oraz zdrapek. Łącznie wyjęliśmy z nich... 150zł. To tylko pokazuje jak nieopłacalne jest granie w to. Ok, puścić raz na jakiś czas dla zabawy kupon za 3zł jeszcze jest spoko. Jednak wydawanie na to fortuny, łudząc się, że wpadnie grubsza kasa to naiwność.

konto usunięte

0

@LuisSalvano no ta pusc raz w tygodniu i wypij 6 piw zamiast 8

konto usunięte

0

@FDJ Ja bardzo rzadko puszczam Lotto. Może z 3 razy do roku.

konto usunięte

9

@LuisSalvano

Bo to wróżba jest. Przewidziano rozstanie za 150 dni.
Sorry

konto usunięte

0

@Odesseiron Ja już za Twoje wróżby podziękuję.

1

@LuisSalvano potwierdzam, nie opłaca się
My mieliśmy chyba z 800 zł, ale mega dużo ich dostaliśmy
A najwieksza wygrana to było 60 zl

konto usunięte

2

@mrboom Najlepsze jest to, że sobie z tatą na weselu żartowałem, że lepiej byłoby, jakby każdy postawił kupon, że real w najbliższym meczu dostanie karnego. Dzień później sprawdzam, a tu co? Karny dla realu :D

1

@LuisSalvano to jest mega głupi prezent, oczywiście w mojej opinii. Wyobraź sobie jakby na którym kuponie był w ta szóstka. Wszyscy goście mają kwas

0

@Bykunn czemu głupi? Czemu kwas? To wtedy tylko świadczy o tych osobach
Podobno kiedyś na weselu właśnie para dostała kupon i tam była 6, ale ile w tym prawdy to nie wiem
A chyba lepiej taki prezent, niż milion kwiatów, które zaraz zwiędną

@LuisSalvano robiles to zestawienie kosztów itp. bo nie widziałem, a chętnie bym rzucił okiem z ciekawości

1

@LuisSalvano
Moja siostra wygrala za 2 £ 1000£ i akurat wystarczylo na zaliczke do nowego mieszkania.

1

@LuisSalvano Ty dalej z tymi karnymi. Ja pierdziele xd

konto usunięte

0

@AmigoBlancos Mówisz o funtach, czyli miejsce nie miało w Polsce. Z całym szacunkiem, ale w te 6-tki wygrane w Polsce nie chce mi się za bardzo wierzyć.

konto usunięte

0

@Bykunn Tak jak napisał @mrboom - nawet na naszych zaproszeniach, które jak projektowaliśmy, specjalnie w "podpowiedziach" przekreśliliśmy kwiaty i zamieniliśmy je na kupony / zdrapki. W ten upał to kwiaty pewnie by nawet do Warszawy żywe nie dojechały, nie byłoby ich gdzie trzymać.

konto usunięte

0

@JohnA Wyjąłeś jedno słowo z kontekstu i palisz głupa... Napisałem wyraźnie, że żartowałem z tatą, że większym pewniakiem byłoby postawienie na rzut karny w meczu realu niż kupienie "szczęśliwej" zdrapki.

konto usunięte

3

@mrboom Zgadzam się w 100%. Co do zestawienia to wrzucę je dziś, lub jutro :)

konto usunięte

1

@LuisSalvano mowie ze nawet jak co tydzien bys puścił lotka rezygnujac z dwoch piw to jeszcze nie ma zyciowej tragedii i wieljiej naiwnosci :D po prostu ludzie duzo gorzej potrafia inwestować niz w lotki :D

0

@LuisSalvano wino, misie dla fundacji dla dzieciaków, książki. Jest mnóstwo pomysłów. Uważam że jak goście by się dowiedzieli że ktoś mógł być milionerem a oddał taki kupon to byliby lekko mówiąc nieszczęśliwi i byłoby myślenie "A może to mój kupon". Ale jeszcze raz podkreślam to tylko moja opinia która tu wyraziłem bo temat akurat tego dotyczy.
Szkoda że nie wygraliście chociaż trochę więcej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?