- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1559 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1559 Culés
2
Trochę się wahaliśmy, ale jednak podróż poślubna to podróż poślubna. Pora się zrelaksować, odpocząć od Wawy. Od jutra tydzień laby na Majorce :) Ktoś z was był ostatnio tam, lub wkrótce się wybiera? Ja byłem raz, ale to ponad 20 lat temu :D
Komentarz usunięty
0
@LuisSalvano byłem, teraz w dobie tanich linii lotniczych to ez. Majorka jest passe Luis^^
0
@DonAndresFCB https://baxu.pl/storage/posts/June2019/A48B13FA-9CAF-4445-A2E1-8AFF33FE9E84.jpeg
2
@LuisSalvano byłem rok temu pięknie,ale z dala od Palmy,niemców i angoli..polecam klify ES colomer zwiedzić cudowne
0
@DonAndresFCB Szok, że dopiero teraz to do ciebie dotarło.
Komentarz usunięty
1
@kerouac Passe? Nie wiem jak jakiekolwiek wakacje mogą być passe ;) Z resztą wybraliśmy ją ze względu na pogodę, możliwość leniuchowania, ale także opcję wycieczek rowerowych i podziwiania widoków.
2
@Chakalaka Ok, zanotuję. Twój kumpel też ma jakieś złote rady? Niestety jest chyba jakiś błąd i nie mogę się z nim skontaktować.
1
@Chakalaka Otóż to
2
@Jaca27 A to wiem, wiem. Do Palmy to na 1 dzień sobie chcemy pojechać, pospacerować.
0
@LuisSalvano No to dużo słońca i wielu fajnych chwil z małżonką życzę! :)
1
@fcbarcafan19 Dzięki! :)
0
@LuisSalvano byłem ze 3 lata temu. Polecam przede wszystkim południową cześć wyspy. Te bajkowe zatoczki z krystalicznie czystą wodą to właśnie tam ;)
0
@Mat_Cat Będziemy na południowym wschodzie właśnie :)
0
@LuisSalvano żartuję sobie xd
0
@LuisSalvano Byłem już kilka razy, nie tylko na wakacjach. Generalnie nie podoba mi się tam.. Dużo Niemców i bardzo dużo turystów, sama wyspa jest ładna ale w ogóle nie hiszpańska.
0
@Szicek10 Jak ja dawno temu byłem, to bardzo mi się podobało. Klimat, czysta woda, piękne widoki i szlaki do spacerowania.