0

@macio_944 Nie kupuję tego w ogóle bo siedli również ci z pre-sezonów bez Koemana.

1

@Hosh No to raczej nie powinno dziwić obecny kręgosłup miał i ev a był młodszy no i Messi Iniesta, słowa Koemana były ostre ale kilku zawodników naprawdę słabo się do tiki-taki nadaje.

1

@Katalonbar Moja wersja to Wrzutkolona, ale kto co woli :)

1

@Arkon Francja, zresztą Żółw więcej da(jeśli można tak to ujmować) niż cały atak Hiszpanii na tą chwilę, pisanie o Ansu traktuje w charakterze żartu i to słabo śmiesznego.

Wszystkie formacje Francji lepsze niż Hiszpanów.
Co do angli na papierze zawze mocni szkoda ze większość turniejów szybko ich weryfikuje.

1

@MateuszQ A to ktoś im zakazuje wziąć gałę i grać swoje, jak boją się CR to niech zmienią zawód. Piłkarze w większości zawsze szukają największych gwiazd na murawie tak było jest i będzie.

1

@tomek8756 Nie, na polskich drogach już jest dramat nie ma co dolewać oliwy do ognia, a jak ktoś nie potrafi przesiąść się do zbliżonego klasą samochodu od tak to nie powinieneś jeździć .

Zresztą jak nie masz prawka to "twoje" auto ma być atutem ?

2

@eRtos213 No czasy nie najlepsze ale i tak podam:
Idiota Fiodor Dostojewski

0

@Vhaeraun Rower.

0

@Qpa2 W zasięgu jak trafimy na słabiaków mających gorszy dzień.

0

@kondzix2115 Uchowaj nas karmo od kolejnej 10.

1

@John_Doe No stary mógłbyś się czuć jakbyś o niej słyszał bo jej 5 minut to było tak z 15 lat temu.

Ciekawy temat ale w Europie bawienie się w plastik to nic w porównaniu z Koreą czy Ameryką południową gdzie nastolatki na swoją komunię dostają pierwszą operację :)

3

@marcin62 Dla mnie też wygląda ohydnie ale nie łączę tego z marginesem.

2

@kuz Oby nie grał na skrzydle, na 9 wszystkie jego atuty będą procentować.

0

@Kamiloza91 @daniel32778 "Wolę Pedriego i Gaviego prawie za darmo" Dwadzieścia o których pisałem to 20 mln w których zamknie się transfer Pedriego ze zmiennymi.

Umiejętności bym chętnie porównał ale za mało realu oglądam, a osiągnięcia to zdobywa drużyna. Żółw jest mistrzem świata a Messi nie, tak odpowiem.

1

@Kamiloza91 Ansu ale musi wyzdrowieć i odzyskać formę a potem potwierdzić talent.

Niepopularna opinia ale z tym atakiem bym wstrzymał, obrona za to jest dramatyczna.

1

@Worny A potem Niemiec i tak dalej.

0

@Kamiloza91 No Pedri dobije do 20, wiec prawie robi różnicę.

0

@tobiasson92 No to panie geniuszu jak chcesz nakłonić putina do zaprzestania mordowania Ukraińców? Bo bardzo ciekaw jestem co oprócz wojny możesz zaproponować, a z tym pisaniem że Orban dba o swoich rodaków to po raz kolejny się ośmieszasz.

0

@Pilka_jest_okragla A nie pamiętasz jego kluczowych bramek w pamiętnych meczach? Ja mogą od zaraz wymienić dwie. Pewnie dla ciebie mało ale to już inna sprawa.

Wieczny talent ma ten problem że był ciągle kontuzjowany ciężko się rozwijać jak cały czas wracasz na murawę a potem do lekarza, niektórzy to zrozumieją jak poobserwują fatiego.

1

@Kurkmen Chyba tylko jakieś indywidualne podejście do niego, w Realu jednak nie pozwoli by mu się aż tak panoszyć.

0

@Herato No jak to mówią pieniądze sukcesów nie dają ale bardzo pomagają i PL ma sporą przewagę nad innymi taki Bayern nie ma z kim rywalizować w lidze, psg. Barca i Real też powiedział bym trochę podupadają ze składami tu nie masz tego WOW co dawniej, a wyspiarze mają kilka silnych ekip które podkręcają konkurencję, myślę ze ten szczyt dopiero nadejdzie i oni będą uciekać jeszcze bardziej.

1

@Froher może nie określił bym tego jak @Cvzx ale poniekąd ma rację, jako skrzydłowy jego drybling i szybkość nie robią tego WOW, a na 9 już prędzej, no i jego największy atut dużo łatwiej wykorzystać na 9.

1

@Transu96 Może to ci pomoże w jakiś sposób https://fanboy.pl/

0

@333tricampeones333 No nakręcali z pewnymi dziennikarzami hype na niego, pamiętam wywiad jak twierdzili ze Delo to największy talent piłkarski i ewentualnie tylko Messi może się równać :)

0

No i na szczęście oni nie mają twoich rodziców.

0

@Janas11224 Szkoda że ludzie się tak długo na niego nabierali, on jak i jego poprzednicy mieli niebywało słabość do przeróżnych autokratów a czasem i gorzej.

0

@Rust_Cohle A jak przegrają to zrobią szpaler Live, bo bez tej wiedzy nie umiem odpowiedzieć?

0

Królestwo za filmik z reakcją Pepa na pytanie o szpaler....

4

@tobiasson92 Ta najbardziej się o obywateli martwią, ha ha ha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?