0

@Emhyr To rosja jak będzie trzeba to będą zwozić młodych chłopaków ze wschodu i uzbrojonych w siekierki wyślą na front. Tu już nie ma odwrotu.

1

@HypeR Widziałem lepsze trójki ŚO, które dzieliły minuty.

13

Oj lapcio ty nie bajdurz o lewandowskich i hohlandach, tylko skup się na obronie, bo jest bieda z nędzą.

1

@fan__Barcelony Rzeczywiście, mogłem przeczytać artykuł przed zadaniem pytania, a tak nie przeczytałem i nie przeczytam ale znam odpowiedź, dziękuję.

0

Jak gra głową?
Bo musiał by fenomenalnie jakby miał przyjść do Barcy bo ma 1,75 m

1

@Kapitan_SW A do tego jeden z powodów by to wprowadzić, czyli więcej w kościołach a mniej w galeriach nie udał się.

0

@Mow_mi_Douglas No ja tu nie wiedziałem dramy o prowizję tylko o moralność i etykę jego działań.

0

@parpe No to obejrzyj jeszcze raz kilka naszych potkań w obronie to zmienisz zdanie.

0

@MessiTheBesst Skoro kibicujesz Barcy od 2006 to może pamiętasz jak grał CR 10 lat temu.

0

@Kluivert_P Messi/neymar tylko pada banknotami.

0

@Kapitan hawk Ta "Msnita" to chyba bardziej się prawdopodobna.

0

@Barca1992 No ja ekonomistom nie jestem ale pandemię bym na trzecim trzecim miejscu umieścił po rządzie i gaplińskim.

0

@DonMatteo901 Szkoda ze jak czegoś nie rozumiesz to cię narracja denerwuje, tak to jest też nasza wojna bo Ukraina jest naszym sąsiadem i wojna u niech realnie wpływa na sytuację Polski.

3

23.04.2018 Barcelona wygrała Ligę młodzieżową UEFA w składzie:
BR Pena
LO Miranda ŚO Chumi ŚO Mingueza PO Morey Bauzà
ŚP Puig DP Orellana ŚP Collado
LS Pérez ŚN Ruiz PS Marqués
Zagrali jeszcze Morer Jaime i Vila

0

@Rewolucja123 No brednie napisał, jak Lewandowski nie wypali to zawsze ktoś się skusi w PL. No i Nunez może nie zgodzić się na wypożyczanie albo sprzedaż i kisić się pięć lat w klubie. Już tłumaczył mi z drugim redaktorem jaki to transfer hohlanda jest do ogarnięcia ha ha ha.

0

@tbas Jakiego Portugalczyka?

1

@VALERON Coutinho niby miał mieć wszystko by tu osiągnąć sukces, ale ludzie zapomnieli jaki to typ gracza i człowieka.

4

@blablak Na pewno się interesujemy, pytanie tylko jak bardzo.

1

@Bykunn No tak powinno być ale czy jest 100% przesiew to tego już nie wiem.

1

@macio_944 No mnie tam ciężko sobie wyobrazić jak wyczarują sobie pesos na jego pensję, zwłaszcza w kontekście szatni a szczególnie tych na liście do przedłużenia. Podobne polityczne zagrywki jak z halandem.

0

@Bykunn Albo fajnie i łatwo się kibicuje zwycięzcom, ja tam kobiecą piłkę omijam z daleka.

0

@Bykunn No nie wiem może masz przepis że nie możesz na pewne trybuny wchodzić jako gość, nikomu bym nie życzył wejść w koszulce wisły/crakowi między ultrasów z drugiego krakowskiego klubu.

0

@adambądkowski93 Wtedy też pisali że wiek to tylko liczby i zaraz większość piłkarzy będzie kopała do 40.

0

@Emhyr Pique chciał sprzedać Barcelonę Shakirze....

0

@mateusz1989VeB A Ferran i Auba(pominę Alvesa ze względu na wiek) czemu też wyglądają jak klocki? Koeman tez ich źle przygotował?

0

@Jakchcesz A jednak im mocniejsza kadra tych bramek było więcej.

0

@Momals11 Co za brednie Diego był kurna pomocnikiem, ofensywnym ale jednak pomocnikiem, nie jak pewien jego rodak skrzydłowym później fałszywym napastnikiem a później dopiero kimś kto gra w strefach pomocników.

Więc to nie fani ronaldo się tu ośmieszają.

0

@KrychaFCB To coutinho nie pamiętasz?

4

Kto by się tego spodziewał że to za Xaviego Barca takie wyniki będzie wyciągać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?