- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
24
Pokolenie obecnych 30-40 latków urodziło się:
✓ za późno żeby załapać się na deale transformacji Polski
✓ za wcześnie by zostać gwiazdami Insta i TikToka
✓ w sam raz by przeżyć Czarnobyl, sto reform edukacji, robotę w korpo i brak możliwości kupna mieszkania po założeniu rodziny
[Demotywatory]
7
@adambądkowski93 Sam się nie załapałem ale jest to pieprzenie :D Wiele osób z przedziału 30-40 jest gwiazdami insta, youtube i generalnie żyje z twórczości internetowej
0
@Bykunn niektórzy mają potrzebę by biegnąć z duchem czasu, aby tylko być na fali. Niektórzy robią to na siłę. Ale co z tego? Jak dla mnie są małoważni, bo nic innego nie potrafią, niż udawanie na swoich nagraniach.
Jesteś normalnym facetem i chcesz być w związku z kobietą, która ma na Ciebie wywalone, bo ważniejsza jest kariera w internecie :D
1
@adambądkowski93 Ale nie wiem o czym mówisz za bardzo. Jeśli znasz tylko patologie w internecie to smutne dość. Jest tak wielu twórców którzy mają szczęśliwe rodziny, dzieci i kupę kasy z twórczości z neta. Niektórzy zaczynali dopiero koło 30stki i dali radę że choćby wspomnę Remigiusza Maciaszka
0
@Bykunn w obecnych czasach wybić się w internecie, to rzaden problem. Gdyby nie internet, to Ci ludzie nie mieliby pojęcia jak zaistnieć w świecie. Internet, to sposób na ich karierę. Innego pomysłu na siebie nie mają, dlatego szanuję tych, którzy tworzą swoją markę, poprzez to co robią, nie promując się najtańszą reklamą w necie
0
@adambądkowski93 https://x.com/matbabiarz/status/1516378659795439622
0
@adambądkowski93 Bzdzura i bzdura. Jestem w tym przedziale. Mam co robić i mam perspektywy, a także własne mieszkanie. Wystarczy pomysł i chęć realizacji. ;) I wcale to nie musi być bonus z zewnątrz bądź kariera w sieci.