Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld No ja się z tym na pewno nie zgodzę, wiele lat grał od tak sobie po prostu potencjał go ratował a na boisku rozkojarzony.
0
@AdamaTraore Jego ekscelencja janusz polityki.
0
@Katalonbar No i jak te sztuczne pompowania skończyły się dla większości klubów....podpowiem, słabo się skończyły.
0
@Rewolucja123 A jak się kulkami bawi.
0
@Kitek1640 Jeśli rzeczywiście kibicujesz od 2010 roku to trochę dziwi mnie ten idol i to po tylko tylu meczach.
0
@michal26 To w jakim kraju słowiańskim typ urody tej tenisistki jest dominujący.
Bo ta z kolejnego zdjęcia to inny typ urody.
0
@MrPGG Musiał by być cudotwórcą by tam ład przywrócić, to co się tam dzieje to nie tylko wina trenerów/sztabów i piłkarzy.
0
@PatrykBarca Tak dokładniej to nie pisałem że wygrał wszystko ty to dopisałeś.
No lepiej być mężem shakiry niż nie wizerunkowo.
No jak masz koło siebie dwa sklepy z podobnym jakościowo towarem i obsługą to wchodzisz do tego Pique czy do konkurencji?
0
@PatrykBarca No w dłuższej perspektywie wiele zagrań nie etycznych ale legalnych i tak odbije się czkawką, zwłaszcza jak chcesz sobie wycierać mordkę mes....
No i nie wiem czy jest szanowany w świecie sportu ja bym się nad tym zastanawiał.
No i zawsze podobn kwestia jak by sobie radził w biznesach gdyby nie był piłkarzem Barcelony, reprezentantem Hiszpanii i mężem Shakiry, nie odbieram mu zdolności ale to daje ogromną przewagę nad konkurencją.
0
@Fake69 No na razie to może nie leszcz ale z zachwytami też bym się wstrzymał.
0
@Emhyr Ja nie wiem gdzie ludzie widzą Iniestę u Pedriego czy Gaviego, całkiem inny piłkarz.
0
@Jakchcesz A w Korei służba wojskowa obowiązkowa i dużo trudniej ją ominąć niż w dawniej w Polsce
1
@masq Znając fetysze w klubie to jeszcze jakąś 10 kupią, Dyba** welcome
0
@michal26 No wedle mnie to
*Jasny kolor włosów
*Niebiskie oczy/ mogą być piwne.
*podłużny typ twarzy
*kremowa tonacja skóry
Tak sobie przejechałem po kilku stronach z opisami takiej urody i są zbliżone do mojego wyobrażenia.
Taka Magdalena Mielcarz to dla mnie byłby wzór do takiego typu urody.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/g0hk9kuTURBXy8xYjM0YjI0OC05NTY2LTQ3ZTItYmUwMS0xZjBiNTUyZDU4NWYuanBlZ5GVAs0DBwDDw4GhMAE
1
@LambiPL Albo przewidziała i Messiego i Garcie na D :)
0
@kuz No i ma rację, mało ma plusów oprócz pewnego miejsca w 11.
0
@michal26 O tą ci chodzi https://bongdaplus.vn/tennis/tay-vot-18-tuoi-so-huu-combo-mat-bup-be-than-hinh-sieu-mau-3153752011.html ?
Gdzie ty u niej widzisz słowiański typ urody?
0
@Janiama Ale nie w ostatnich tygodniach wiec nie wiem po co to wliczać.
0
@DaPidejpi Ja od cannavaro przestałem brać tą nagrodę poważnie więc musze na niego oddać głos.
0
@ini_barca https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11651891#comment-11651891
0
@macio_944 Strasznie cię to boli widzę, tak było jest i będzie.
I jest to po trochu zasłużona krytyka bo mamy jeden pomysł na grę i to niezwykle czytelny nie wiem czy to realizm tego co widzi na treningach ale momentami to wrzutkolona i jak Dembele ma gorszy dzień to tracimy z 40 % ofensywnego potencjału.
No i te zachwyty były przedwczesne i sam w nich brałeś aktywny udział.
0
@FioletoweOczy Bo on jakiś kontrakt podpisał i dlatego ciągle się wypowiadał.
1
@D44H No jako ekspert jest świetny może najlepszy w polsce jako komentator jest średni.
0
@Matheu12 No swoje dołożyli tu niektórzy, naprawdę odpłynęli i zaczęli holować innych jak to na LR. Przede wszystkim my gramy miksem dzieciarni i wypalonych skrzywionych wtopami w LM weteranami.
2
@kubix05 Był też chyba jednym z 4-5 jedynych zawodników którzy wygrali wszystkie najważniejsze trofea+ złotą gałę.
@kakusus Tak w młodości stracił część zębów z powodu skrajnego niedożywienia, no i z tego co pamiętam to jakieś chore kilometry na treningi rozbił.
0
@patry295 Dlatego w Japonii co 2-3 lata robią testy hydrantów :)
A w Polszy jakoś to będzie.
0
@ignacywawa Nigdy nie byłem fanem Mascherano na ŚO(a w barcy w ogóle) ale Ericowi dużo brakuje nawet do tego eksperymentu z Argentyńczykiem na ŚO. Jedynie co ich łączy to średni wzrost i wyprowadzenie piłki.
1
@ToWinaSedziego Zapomniałeś dodać że napisał że jak Xavi(a jakże też przewidział) go nie wypróbuje na DP to usuwa konto.
0
@Colon Ro*-Ri grają. Kaka ławka a Neymar złota klatka.
1
@Przemek2323 Z tego co słyszałem od znajomego to te dopłaty tylko w mediach istnieją.