13

@liberoFCB Ansu to niech się dobrze wyleczy, to sadzanie innych bo Ansu wyzdrowiał jest absurdalne.

0

@Malboro39 Nie, to inny typ zawodnika.

2

@Kengo Nawet bym tego nie porównywał absolutnie inne poziomy zależności, dwa zaczęliśmy przegrywać nie dla tego że zabrakło jednego zawodnika a dlatego że zabrakło sił na granie na odpowiedniej intensywności i do tego złożyło się jeszcze kilka innych czynników.

Nie, brak pedriego to nie prosta odpowiedź na trudne pytania.

1

@Momals11 Boju jakie to jest płytkie, zadziwiają mnie zawsze ludzie którzy uważają że na każdy problem można znaleźć prostą odpowiedź.

2

@michal26 @FC1899Barca
Messi whoscored liga Hiszpańska + Francuska
Od 13/14 262 goli 122 asyst
Od 14/15 235 goli 111 asyst
No jak to jest rywalizacja to tylko jeśli chodzi o gole, no i skoro wymieniają asysty to jednak nie żaden.

CR od 2014/15 232 51

1

@leviOsa Nie znoszę tego mitu, miał naprawdę fajne statystyki, ok nie wybitne jak jego gra ale na pewno nie miał się czego wstydzić wśród innych wspaniałych pomocników.

0

@Worny W tym sezonie 17 spotkań więc może być trudno.

0

@michal26 Orban to zbyt sprytny facet, jak zobaczy że Rosja jest w odwrocie szybko się wykoleguje od Putina, zresztą przez najbliższy czas będzie jeszcze bardziej obserwowany w UE więc szykują się dla niego nieciekawe czasy (zwłaszcza że jako typowy wróg unii bardzo lubi jej pieniądze i odcięcie zaboli podwójnie)
Zobaczymy czy upadnie kolejny mit wielkiego kuglarza polityki jak Łukaszenko czy putin.

2

@MatLMG No powinien się starać z szacunku do pieniędzy jakie zarabia, z szacunku dla kibiców którzy kupują bilety i opłacają abonamenty tv by go oglądać, tylko tyle.

0

@PatrychoO Nie do końca bo to też koncert popularności, gdzie ważne jest też kraj pochodzenia, drużyna liga medialność., sympatie i wiedza głosujących( a tu często są kwiatki)
Ja tam wiem kto jest najlepszy nie dzięki temu że ma 7 czy ile gałek ale dzięki temu że widziałem jak grał.

Ktoś zaczynający oglądać piłkę może pukać się w czoło dlaczego dziadki wymieniają R9 wśród najlepszych napastników w historii a ma mniej goli w LM od hohlanda.

0

@PatrychoO No jak dla mnie to grą stał się najlepszy a nie tymi złotymi gałami.

0

@Emhyr Tak jak 30 za lewego.

2

@kamyk_23 No pisałeś że jak przyjdzie Xavi to będzie grał, a gra jeszcze mniej niż za złego Koemana:

na 21 obecności w kadrze 8 spotkań 257 minut w tym raz 90, jak daleko twoja wiara sięga?

0

@DonMatteo901 I znów ansu, nie no to jest żart.....

1

@Objectivo Ciekawe czy otoczenie piłkarza jest dobrej myśli.

1

@barcelonaLM Ta, oni tacy chętni do ryzykowania własnym życiem jak ja do pieszej wędrówki ku fatimie.

Wojna nuklearna to nie to samo co pobór jakiś dzieciaków z zabitych dech.

0

@Comfortable_ Dlaczego?, Bo ludzie różnie patrzą na piłkę, różnie patrzą na zawodników, albo patrzą na to jednym okiem i udają obiektywnych bo jakby otworzyli drugie to trzeba by już głosić co innego.

No dla mnie nie, zresztą indywidualne nagrody w piłce same w sobie są dość śmieszne, ale jak porównać LO do ŚN.

0

@Colon i przedstawia to gość który mógłby pisać elementarz jak umaczać kolejne wybory....

0

@PatrychoO No to było by dziwne, jedynie gdyby ktoś tworzył konkretnie pod złotą gałę inaczej taka opcja jest niepotrzebna.

0

@The_Man Był tu już wyceniane odnośnie właśnie muska i użyto wyceny forbsa, żaden klub piłkarski nawet nie zbliżył się 3 a co tu pisać o kilkudziesięciu.

0

@Davvd No i właśnei za to poleciał trump a teraz gawiedź cieszy się że wróci. No i dla wielu to co mówił trupm nie było nawoływaniem do buntu dla innych już tak.

1

@Hubsao Widziałem kiedyś że jakiś Polak który pracuje w Hiszpanii jako trener analizuje niektóre mecze LL ale czy dalej to robi tego już nie wiem.

1

@FCB24 @busquets5 no od 19/20 515 dni z kontuzjami i to łakotka, FCB24 słusznie zauważa że to wstawianie Ansu czy pisanie że jak wyzdrowieje to kogoś usadzi jest śmieszne.

0

@Damian11 Pewnie ze szkoda ale jak by się potoczyła jego kariera jakby został to tylko spekulować można. A o odejściu to nawet niemiło pisać.

0

@derlysy1979 No nawet jeśli podwoimy stawkę to miał lepszy okres u koemana. Bardzo nierówny zawodnik, najgorsze że częściej rozczarowuje niż zachwyca.

1

@CarloCule No na pewno nie co udowadnia np takie MC, problem jest taki że my od dawna nie gramy tiki taki.

0

@Chaoss Ominięcie pośredników czyli klubów :)

0

@Ferran Przyjdzie potężny trincao.

1

@Lionel_Messi10 Czyli tak jak wszystko wskazywało to agent robił problemy, cóż to dobrze ciężko będzie kogoś lepszego znaleźć za małe pieniądze, bo te trzeba zainwestować w całą formację obronną.

0

@parpe Hej przestań psujesz narrację wielkiemu znawcy....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?