Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid @Ojciec5tkidzieci Matka ją sprzedała :(
Iron nie trzeba linków jej filmiki są powszechnie dostępne choćby na xvideos
0
@Fenelon Tyle to nawet nie wystarczy by polską służbę zdrowia uratować a co tu o miliardach mówić.
0
@-barca4ever- Miałem w niedzielę ale była kiepska pogoda więc w najbliższą wymienię, ogólnie trzymam się zasady że jak średnia temperatura zbliża się do 8 to wtedy staram się wymienić.
0
@Comfortable_ No Messi nawet w swoim prime nie wygrywał sam wszystkich spotkań, i nawet jeśli pojawi się gracz równie utalentowany to dla jego wyznawców Messi zawsze będzie lepszy.
0
@PatrychoO No ja bym się nie rozpędzał że jego szczyt nigdy nie będzie do wyrównania, to będzie piekielnie trudne ale nie niemożliwe, choć dla wielu tu to zapewne nie do przyjęcia.
0
@Derean No kilka spotkań a potem braknie pary bo nie ma wartościowych zmienników.
0
@masq Niech fati najpierw wróci do zdrowia i zagra kilka końcówek bo nikogo nie usadzi.
1
@Kurkmen No jak nie chcemy w Rublach płacić.
1
@macio_944 Szkoda że niektórzy nie pamiętają jakiego farta miał Xavi w pierwszych meczach w LL a siadają na real w LM, ach te kompleksy.
0
@gryfiT. Może, ale przynajmniej na murawie pokazuje predyspozycje.
1
@PatrychoO A równo naklejone ?
0
@HighestInTheRoom A to trener nie może zawodników krytykować? Wybacz nie wiedziałem, nich tylko po głowach ich głaskają efekty mamy od kilku lat.
Ja bym tam wolał być krytykowany i dostać szansę, niż nie być i kisić się w BB.
0
@FCB24 No to nic nie trafiłeś
Gwinejczyk Włoch i Słoweniec a tak to sami Portugalczycy
0
@FCB24 Gdzie masz tam Brazylijczyków?
@AmigoBlancos Oprócz Andre Gomesa :) jacuyś inni kandydaci na złotą piłkę?
1
@Matheu12 Ja tam jeden znajdę, miał oko do dzieciaków.
0
@kejdzi No na przestrzeni całego sezonu tak Pique był najlepszym obrońcą.
Mascherano nigdy w Barcelonie nie był liderem przynajmniej na boisku, wielokrotnie obserwowałem jak próbował motywować kolegów(i chwała mu za to ) ale efektów nie było, polecam mecze z MC jak z pique po swoich bledach próbują i to na tyle.
1
@Colon A hohland w LM :(
0
@PatrychoO Widziałem tu w komentarzach że o amber, a raczej to co się z nimi działo.
0
@PatrychoO No byli szukani i kupowani, ale że robił to barto z ekipą to efekty znasz :(
0
@zodiak_10 Póki była naturalna to jak najbardziej, wręcz wyróżniała się na tle tych pompowanych lal, teraz sama jest pompowana więc dla mnie już nie.
0
Jedyne plusy to wiek, trochę poprawy i to że może zagrać na LO, a tak to średnio z nim, w ataku nie robi aż takiego wrażenia by odpuścić słabiznę w bronieniu.
Jak będą mieć kasę to cała obronę trzeba wzmocnić i tyle.
0
@Marcelinho99 Akurat Barca Xaviego grała do końca, ale po RM coś im się przestawiło.
0
@RonnieVEB A widzisz różnice pomiędzy zawodnikami z pre sezonu koemana a tymi którzy przyszli zimą?
0
@PatrychoO Ciekawe jakie mają relacje bo ujawnienie tego trochę słabe, jeśli są kumplami.
0
@Marcelinho99 Jakby przygotowanie z lata miało znaczenie to ci kupieni w zimie powinni wyglądać dużo lepiej a tak nie jest.
0
@derlysy1979 No a auba goli nie strzelił? Ferran to nie wzmocnienie względem Abde?
0
@AmigoBlancos Oj na pewno, ja nie śledzę za bardzo Realu ale jak zobaczyłem w klasyku kadrę Realu to szału nie ma i chyba wielkie zakupy Perez musi urządzić.
0
@Don Lucas Masz racje ale jak to mówił Laporta w barcy nie ma sezonów przejściowych :)
Do mnie nie trafia ta narracja że zespół siadł fizycznie przez Koemana bo w takim razie goście którzy nie mieli z nim pre-sezonu powinni wyglądać dużo lepiej a tak nie jest.
Dla mnie największym odpływem to jest pomijanie tego że gramy dzieciarnią i połamanymi mentalnie weteranami, tj jak wygrywamy to fajnie młodzież hurra, ale jak przegrywamy to już nie ma że młodzież potrzebuje czasu i doświadczenia. Zresztą młodzież tak ma że ma wahania formy.
No i nie do końca rzeźbi w tym co zastał bo przyszedł przed okienkiem.
1
@lucca87 No grupkę piłkarzy Barcy na czele z ww widziano o 2 w nocy w jakiejś restauracji przed meczem.
0
@KarwanLaMasia No raczej nie, ani piłkarze go nie szukają usilnie na murawie, ani nie odpowiada za wszystko sam z siebie.