Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Qba2312 Nie tak dawno myślałem że pewna pula wymuszeń wideo weryfikacji na sędziach by ich trochę postawiała do pionu ale czasami tak bezczelnie kręcą że pewnie by się nie przejęli.
1
@mekston Jest i nie chcę mu nic umniejszać ale do mnie te listy nie trafiają, bo jednak Pele i Muller grali w innych czasach, zasady były trochę inne, no i chętnie również bym zobaczył ile potrzebowali spotkań na swoje wyniki.
0
@Kinginiesta Nie, to nie fizyka kwantowa.
0
@Kinginiesta Można, ale nie w skautingu.
1
@Ronin47 Może to nie ładnie co napiszę, ale ten zez reprezentuje to co zrobiła.
1
No zmiana trenera w BB to na razie chluby Lapcoiwi nie przynosi.
0
@Nano22 Pele rywalizował w ligach brazylijskich z zespołami pół zawodowymi więc to naciągana lista.
0
@normasubiektywna Takie akcje to są montowane z byłymi zawodnikami, tyle że oni przynoszą doświadczenie z boiska i nie tylko i swoją markę, laporta musi być w czepku urodzony by to się udało.
0
@arasz1819 Najpierw ty zacznij pisać merytorycznie, i dopiero wtedy zacznij wymagać tego od innych.
0
@Nano22 I zaskoczę cię pewnie w Azji go za takową uważają. Bo to jeden z najstarszych symboli.
0
@bodzio10 Póki są matematyczne szanse to niech wierzą to domena kibiców, nie wszyscy muszą być negatywnie nastawieni.
0
@sensej Nie wiem jak teraz ale Apache OpenOffice otwierał pliki offica microsoftu.
0
@Karzel Ja tam disco polo nie lubię ale szanuję dużo bardziej niż kolejnych coveriarzy i samplarzy, tam jeszcze niektórzy używają prawdziwych instrumentów.
0
@arasz1819 No nie rozpisuj się, bo im więcej tym gorzej.
0
@arasz1819 No ja "ronaldistem" nie jestem ale wymagania mam niskie to 37 latek no ale dla arasza tych w PL jest na pęczki.
0
@MatLMG No skoro messiemu tak średnio te karne wychodzą to się nie liczą.
0
@Adi123456789 Jak na siebie gra słabo. Chyba że teraz porównywanie z innymi jest ok?
0
@martin3131 Oj wróci i z tego co pamiętam to jeszcze większa bo miała z każdym rokiem wzrastać.(chyba ze zmienili ale tu nie jestem pewien)
0
@Hubsao A jednak tylko Bayernowi udało się wygrać Sekstet poza Barcą. Ależ to były koksy że nawet pikniki im nie przeszkadzały ostatnie 20 lat.
0
@AmigoBlancos PO na samym początku. Potem LO ŚO i ŚN. A reszta to zależna od odejść bo jeszcze jeden skrzydłowy by się przydał.
2
Już za niecałą godzinę na tvn film do którego mam wielką słabość, no i na pewno czołówka jeśli chodzi o piosenki nagrane specjalnie pod film.
23:45 tvn NIEŚMIERTELNY-Highlander1986
0
Nie śmiejcie się z bramkarza MC on was po prostu hartuje przed LM :)
0
@Vebrol A to on nie ogłosił że tylko rok jeszcze w MC?
0
@draxidox No mnie bardziej śmieszą ludzie którzy się odpalają jak ktoś skrytykuje Messiego, a pisanie że zawodzi dla niektórych to jakaś zaszyfrowana treść która jest jednoznaczna z najgorszymi wyzwiskami.
1
@Comfortable_ Nie wiem czy on jest topowy ale dexter ma tu niezłe opinie a mnie rozczarował.
2
37 letni gość ładuje hatttricka w PL i ludzie go chwalą ale wyskakuje pajacyk i pisze o obiektywnych po prostu żal.
0
@Medium Nie wiem czy to sprawiedliwe zestawiać gości który głównie przeszkadzały kontuzje jak Dembele i Hazard do słabej psychy Coutinho czy jak na razie za słabego łydki.
0
@Encore Szkoda że nie ma albo sezonów albo spotkań.
2
@Ojciec5tkidzieci https://vod.tvp.pl/website/palac-putina,58861555
5
@taris Raz to co napisał @VbamboeB , dwa lenglet ostatnio pokazał po raz kolejny klasę.