Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@aleksandrowielki Czyli tak jak w Ajaxie, ale tam miał innego partnera niż Busquets, no i czy warto zmieniać ustawienie dla jednego zawodnika a dokładniej dla takiego zawodnika, czy to że wyjdzie to FdJ na plus przełoży się na to ze drużyna mimo zmian tez wyjdzie na tym dobrze?
0
Wyszła już lista piłkarzy którzy balowali z Pique i Puigiem?
0
@Jakchcesz
Ato wypadało by sprawdzić jak działa VAR skoro nie rozumiesz.
A i tak dodatkowo, nawet stopklatka z VAR nie jest idealna więc centymetrowe spalone nie są w 100% pewne.
0
@SzkodniKuss Gra tak jak się spodziewałem, ale jego skuteczność przeprawia mnie o ból głowy. Chyba nie będzie topowym zawodnikiem ale takiego by pep nie puścił.
0
@AmigoBlancos Hmm a o Depayu słyszałeś? Bo to było na pewno coś więcej niż plotki.
0
@Wojcio No ja uważam że pomoże, ale mamy chyba inne zdanie czym jest tiki taka.
0
@Tomason @Dari0G A to nie przekaz z tvp?
1
@michal26 Nie wiem jak teraz ale dwa lata po wprowadzeniu robili badania i wcale nie zwiększyła się liczba wiernych w kościołach, efekt był odwrotny :)
Miał być też ratunkiem dla rodzinnych sklepów a znów okazało się że był dla nich kolejnym ciosem :)
Wygrał duda bo to obiecał a tak poza nim to nie wiem kto jeszcze.
0
@Gall A bo już była późna pora, sprawdź sobie jeszcze jak działa var bo to wyjaśnia sprawę. Jeśli nie było by interwencji sędziego wcześniej(czyli uznał że jest spalony) to var musiał by analizować czy był karny.
1
@Lionel_Messi10 Myślałem że w bb ładował wolne, akurat jego bym do wolnego nie dopuścił chyba ze miałby ładować ile ma pary w nogach, gość ma problemy z podaniami i przerzutami wiec jest słabym kandydatem na strzelca wolnych.
1
@rayqi No skoro mamy zazwyczaj przewagę i rywal mając 1-2 sytuacje strzela nam gola to zabawa w autobusy raczej nie wskazana, no i większość zawodników z kadry nie ma pojęcia o bronieniu autobusem, ba nasi obrońcy to są ogólnie dość średni w bronieniu, zwłaszcza dest ale alba też wirtuozem nie jest.
0
@Pilka_jest_okragla No ja o tym odchodzeniu to czytam od kilku lat i przychodzą nowi a i tak Pique i Busquets grają bo są lepsi, ot cały problem.
0
@Lionel_Messi10 Dlaczego Araujo?
0
@Emhyr No dobrze to inaczej:
Chcesz filmik z akcji gdzie jest spalony ale to czy był( a jest już pewne że był) czy nie niewiele zmienia bo ważna jest decyzja sędziego, a nie czy był czy nie i jeśli sędzia uznaje że był to choćby następnie nawet Gaviego w 4 rozrywali to i tak nie ma karnego.
Rozumiesz to, bo bardziej łopatologicznie już nie potrafię.
A co do śmieszków, to chciałbym cię poinformować że niektóre stacje a dokładniej jej komentatorzy mają informację z pierwszej ręki a nawet gości którzy są tuż nad trenerami i podają dalej wskazówki trenerów, wiec to że w telewizji twój komentator nie wie czy był spalony( a dokładnej nie zna decyzji sędziego) nie znaczy że ten którego ja oglądałem takiej wiedzy nie ma.
Polecam pooglądać po Angielsku a zwłaszcza po Hiszpańsku tam zamiast plotek transferowych perypetii realu i cytatów książek, dowiesz się co trenerzy oczekują od zawodników i będziesz miał z tego dużo więcej pożytku.
No a ty mi przypominasz dziesiątki użytkowników których tu już od dawna nie ma i co w z związku z tym?
0
@Emhyr Jakie fakty, wystarczy że sędzia uznał że jest spalony a jego mogło nie być i tyle z moich faktów, jak chcesz fakty to sobie znajdź raport sędziowski i się z nim zapoznaj dlaczego nie było karnego.
Dla mnie słowa komentatorów którzy mają do tych informacji dostęp są wystarczające jak dla ciebie nie to twój problem nie mój.
0
@JohnnyBarca Ja tam za lewego wolę trzech obrońców, ale co kto lubi.
0
@matirix20 Masz rację, ale nie samymi golami piłkarz żyje i Dembele parę ładnych piłek kolegom wystawił, parę ładnych akcji zrobił. A co się stało z jego strzałami to sam nie wiem.
0
@Recha_0684 Byliśmy na 9 miejscu.
0
@Kengo skup się na tym swoim xG i nie zawracaj ludziom gitary.
0
@Emhyr Komentator o tym mówił.
0
@Emhyr Najpierw był spalony, więc dobra decyzja.
0
@macio_944 Pecha? A pamiętasz pierwsze mecze Xaviego i ile szczęścia mieli.
0
Tebas nie spuchł, za tako Xaviball jak najbardziej.
0
@Pawel13sz Barcelona to powinna kupić PO LO ŚO DP a dopiero potem myśleć o strzelcu wolnych...
0
@Vernon_Roche Rzadko podejmuje też próby strzałów, co mnie dziwi.
1
@MrPGG A ile tych spotkań zaliczył jak szef, to tu jest problem.
To zależy ile widzą w nim potencjału, jak na razie to wiatru bez konkretów dużo w ofensywie i kłopotów w defensywie serwuje
0
@FC1899Barca fajne te nagrody takie nikogo nie interesujące.
0
@michal26 USA WB Włochy itd itd choć najbardziej absurdalne jest usa, 320 mln ludzi a tam był taki finał....
0
O zbliża się mecz to i zbliża się burza, jak zawsze.....
0
@dniel Ale to od pierwszej, bo miał i więcej, no i trzeba pamiętać że rywalizował o LS z coutinho.