Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Kiedyś ktoś to nazwał krojeniem salami na przykładzie Francuskim i polega na tym że delikatnie przesuwasz granice ale nigdy nie oddajesz pola. Jak byś te środowiska zapytał czy celem jest adopcja dzieci i prawa takie same jak małżeństwa K-M to odpowiedzą że nie, ale prawda jest taka że to właśnie jest ich cel i w końcu to osiągną czy się komuś to podoba czy nie.
0
Jan to niech się zapyta Roberta jak przekabacić Pepa by grał napastnikiem.....
0
Jaki to tier wiarygodności? Bo dwaj redaktorzy pisali mi że to kwestia dobrej organizacji i taki Haland to nie bajka :)
0
@Malibu Byłby wychowankiem wedle przepisów ale w takim wieku to nie nazwiesz go produktem szkółki.
1
@wojopancer A ciekawsze=lepsze?
0
@Emhyr Komu by go sprzedali jak chciał wrócić do Hiszpanii a Real się nie palił do kupna?
0
@Medium A ilu znasz?
2
@michal26 No nie jeśli główny komentarz mówi o sejmie to nie oceniamy tylko po zawodzie tylko za wszystko co mówi a politycy mają ten problem że lubią mówić dużo i o wszystkim a jeśli nawet nie lubią to są o wszystko pytani.
0
@Vincent__Vega No zgodzę się, ale fakt jest taki że ma więcej minut niż wielki talent puć.
0
@msmsms Lopeza i Bonano zgubiłeś :(
0
@LloretDeMar Bo to bardzo fajne bycie mesjaszem polityki który by zbawił polskę ale głupcy mu nie dadzą, no i ma swoje wierne grono akolitów którzy tłumaczą go z wszystkiego.
1
@cris2706 No nie jest smutne tylko twoje rozważania nie mają sensu.
1
@FC1899Barca Kolejny dzień, kolejna kompromitacja, chłopie ale ty masz mental że sam się kompromitujesz i nie przestajesz, a może to już masochizm.
Incredible.
@Mr_Grucha Pelikan mówisz......
0
Alves to opcja jeśli Xavi odważy się grać Minguezą na PO.
0
Nic dziwnego że @Striker w punkt :)
1
@Nano22 Czy ja wiem czy ona jest taka prestiżowa, ciekawe ilu kibiców piłki wie że taka istnieje, a ilu umiało by wymienić jej laureatów.
0
@AlexDark00 No a ja by to rozwinął że jednak Messi umiał wykorzystać Albę i jego nieziemskie timingi a obecna lewa strona tego nie umie.
0
@Derean Ostatnio był wynik 2:0 i gavi z żółtkiem a i tak puć nie wszedł więc taka logika choć usprawiedliwiona mnie nie przekonuje.
0
@FC1899Barca Kolejny dzień kolejne kompromitacje....
0
@Mixtape Największym problemem jest to że ten budżet nie bardzo odetchnie, a czy znajdziemy coś lepszego i tańszego na atak, śmiem wątpić.
0
@AlexDark00 Co nie zmienia problemu że rzadko wykorzystujemy jego atuty.
3
Mnie tam bardziej od skuteczności (którą ponoć bez problemu poprawiasz przynajmniej jeśli chodzi o Ferrana :)...) martwi fakt że dużo mniej ma akcji indywidualnych podobnych do tej jak strzelił w boczną siatkę, dawniej więcej dryblował i wchodził w pole karne teraz robi to od wielkiego dzwonu, mam nadzieję że to polecenia Xaviego.
1
@MesQueUnClub96 Dalej śmieszne, raz odnośnie wieku w jakim Brazole mogą wybywać poza kraj, dwa łatwiej komuś awansować z rezerw czy nawet juniorów niż zmienić kontynent, język itd.
0
@MesQueUnClub96 To co Vinicjusz słabszy bo się w Brazylii urodził? Daj sobie dziś na wstrzymanie bo to śmieszne.
5
@esem91 Możesz sprecyzować bo ja nic w nim z Neymara nie widzę.
@kamiVeB Chyba Fati :)
1
No dobra jeśli Xavi jest pragmatykiem i uznał że te wrzutki to najlepsza obecnie opcja to trudno trzeba przeboleć, ale nie rozumiem dlaczego wybiera takiego ŚN zresztą w dołku formy, skoro ma na ławce mistrza do gry wrzutkami na pozycję napastnika.
0
@bartulek98 Nie wiem czy by się łapał, bardzo słabo wygląda w rozegraniu i jak jest pod pressingiem.
0
@macio_944 O co ci chodzi? Dlaczego siedli również Ferran Auba i normalnie bym go nie przywoływał ale skoro tak lubicie to Alves?
0
@trolownik No to twój opis absolutnie nie pasuje na razie do Ferrana w Barcy.
0
@macio_944 Nie kupuję tego w ogóle bo siedli również ci z pre-sezonów bez Koemana.