0

@michal26 Kiedyś ktoś to nazwał krojeniem salami na przykładzie Francuskim i polega na tym że delikatnie przesuwasz granice ale nigdy nie oddajesz pola. Jak byś te środowiska zapytał czy celem jest adopcja dzieci i prawa takie same jak małżeństwa K-M to odpowiedzą że nie, ale prawda jest taka że to właśnie jest ich cel i w końcu to osiągną czy się komuś to podoba czy nie.

0

Jan to niech się zapyta Roberta jak przekabacić Pepa by grał napastnikiem.....

0

Jaki to tier wiarygodności? Bo dwaj redaktorzy pisali mi że to kwestia dobrej organizacji i taki Haland to nie bajka :)

0

@Malibu Byłby wychowankiem wedle przepisów ale w takim wieku to nie nazwiesz go produktem szkółki.

1

@wojopancer A ciekawsze=lepsze?

0

@Emhyr Komu by go sprzedali jak chciał wrócić do Hiszpanii a Real się nie palił do kupna?

0

@Medium A ilu znasz?

2

@michal26 No nie jeśli główny komentarz mówi o sejmie to nie oceniamy tylko po zawodzie tylko za wszystko co mówi a politycy mają ten problem że lubią mówić dużo i o wszystkim a jeśli nawet nie lubią to są o wszystko pytani.

0

@Vincent__Vega No zgodzę się, ale fakt jest taki że ma więcej minut niż wielki talent puć.

0

@msmsms Lopeza i Bonano zgubiłeś :(

0

@LloretDeMar Bo to bardzo fajne bycie mesjaszem polityki który by zbawił polskę ale głupcy mu nie dadzą, no i ma swoje wierne grono akolitów którzy tłumaczą go z wszystkiego.

1

@cris2706 No nie jest smutne tylko twoje rozważania nie mają sensu.

1

@FC1899Barca Kolejny dzień, kolejna kompromitacja, chłopie ale ty masz mental że sam się kompromitujesz i nie przestajesz, a może to już masochizm.
Incredible.

@Mr_Grucha Pelikan mówisz......

0

Alves to opcja jeśli Xavi odważy się grać Minguezą na PO.

0

Nic dziwnego że @Striker w punkt :)

1

@Nano22 Czy ja wiem czy ona jest taka prestiżowa, ciekawe ilu kibiców piłki wie że taka istnieje, a ilu umiało by wymienić jej laureatów.

0

@AlexDark00 No a ja by to rozwinął że jednak Messi umiał wykorzystać Albę i jego nieziemskie timingi a obecna lewa strona tego nie umie.

0

@Derean Ostatnio był wynik 2:0 i gavi z żółtkiem a i tak puć nie wszedł więc taka logika choć usprawiedliwiona mnie nie przekonuje.

0

@FC1899Barca Kolejny dzień kolejne kompromitacje....

0

@Mixtape Największym problemem jest to że ten budżet nie bardzo odetchnie, a czy znajdziemy coś lepszego i tańszego na atak, śmiem wątpić.

0

@AlexDark00 Co nie zmienia problemu że rzadko wykorzystujemy jego atuty.

3

Mnie tam bardziej od skuteczności (którą ponoć bez problemu poprawiasz przynajmniej jeśli chodzi o Ferrana :)...) martwi fakt że dużo mniej ma akcji indywidualnych podobnych do tej jak strzelił w boczną siatkę, dawniej więcej dryblował i wchodził w pole karne teraz robi to od wielkiego dzwonu, mam nadzieję że to polecenia Xaviego.

1

@MesQueUnClub96 Dalej śmieszne, raz odnośnie wieku w jakim Brazole mogą wybywać poza kraj, dwa łatwiej komuś awansować z rezerw czy nawet juniorów niż zmienić kontynent, język itd.

0

@MesQueUnClub96 To co Vinicjusz słabszy bo się w Brazylii urodził? Daj sobie dziś na wstrzymanie bo to śmieszne.

5

@esem91 Możesz sprecyzować bo ja nic w nim z Neymara nie widzę.

@kamiVeB Chyba Fati :)

1

No dobra jeśli Xavi jest pragmatykiem i uznał że te wrzutki to najlepsza obecnie opcja to trudno trzeba przeboleć, ale nie rozumiem dlaczego wybiera takiego ŚN zresztą w dołku formy, skoro ma na ławce mistrza do gry wrzutkami na pozycję napastnika.

0

@bartulek98 Nie wiem czy by się łapał, bardzo słabo wygląda w rozegraniu i jak jest pod pressingiem.

0

@macio_944 O co ci chodzi? Dlaczego siedli również Ferran Auba i normalnie bym go nie przywoływał ale skoro tak lubicie to Alves?

0

@trolownik No to twój opis absolutnie nie pasuje na razie do Ferrana w Barcy.

0

@macio_944 Nie kupuję tego w ogóle bo siedli również ci z pre-sezonów bez Koemana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?