Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@taris Istnieje możliwość że zostanie i jego agent wyrwie jeszcze więcej skoro Raphinhia nie będzie tak łatwy do zakontraktowania.
0
Komentator coś wspominał o meczach bez gola na CN i że to pierwszy taki przypadek od 2008 za Rijka ktoś cos takiego widział?
0
@Janas11224 A co było nie tak z sezonem przygotowawczym?
0
@macio_944 Nie chce mi się, no i nie mam takich talentów jak ty że tyle o mnie z moich komentarzy wyczytałeś niczym wróż ha ha ha
Nieinteligencja a cóż to takiego ?
Brak perspektyw to mnie nawet rozśmieszyło, dobry jesteś....
4
Po dwóch tygodniach wymysłów romero i jemu podobnych jeszcze zapłaczecie za dzisiejszym meczem i ja również :(
1
@pax Oj Pax jak najbardziej była burza nawet wichura, Niemcowi wiatr w oczy nawet dwa razy zaserwował.
5
@barcelonaLM Ansu też nic wielkiego nie pokazał ale jego pewnie nie będziesz krytykował.
0
@barcelonaLM No fajnie a czemu ci co przeszli zimą też siedli?
2
@macio_944 Fajnie jak ciebie podsumowali.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11773992#comment-11773992
Szkoda że tam nie przykozaczyłeś.
No od razu mi się jakość życia pogarsza jak widzę takie komentarze bijące hipokryzją.
0
@macio_944 Gdzie ty tam faul widzisz?
2
No to Adama pokazał dziś wszystkim fanom tego pomysłu jaki to potencjał na PO
0
@tbas Nie ma szans by przez 6 miesięcy to nie wyciekło, zresztą jakby był dogadany to nie grał by jak wciąż miał uraz.
3
@PatrychoO Ryzykują i walą co mają w atak licząc że wyjdzie i zarobią na obronę, gorzej jak nie wyjdzie.
0
@Messibestplayerintheworld No roberto przecież do pomocy nie przedłużają.
0
@taris Potężny Portugalczyk wróci i wygra złotą piłkę.
0
@Geble No mamy potężnego Portugalczyka na skrzydle, nikt go nie chce w Barcy a może będą musieli to przemyśleć :)
0
@Ojciec5tkidzieci No u mnie wciąż wieje więc ........
3
Znów nie gra Dembele jako że wolę by został, to nie jest dobry znak.
0
@Rust_Cohle No jak 300 dla żółwia nie nie powinno robić różnicy to czym jest 50 dla klubu .....
0
@FCBparasiempre Fajny partacz co grał w BVB Barcelonie i interesuje się nim psg, to kim są goście którzy o takich klubach tylko marzą i przypomnę że ich jest więcej niż tych którzy mają lepsze kariery.
1
@Barca1992 Nawet jeśli i pisze to ja który nie znosi skoków i F1 to i tak lepsze niż komentowanie filmu z przed 15 lat.
20
Mam nadzieję że żłów lubi też Sama i Lengleta.
0
@KrychaFCB A to piłkarze się nie rozwijają, są też przypadki też jedna liga im leży inna nie, to ze ktoś był crackiem w Liverpoolu okazało się mało ważne w zderzeniu z LL czy Bundesligą.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Nie jest ale podpisuje kontrakty i powinien je respektować.
0
@maniachp No ja to bym raczej inne kluby wskazał które od lat na piłkę kobiet stawiają, w Barcelonie stały się modne bo wszystkich deklasują przynajmniej na swoim podwórku.
1
@DaPidejpi No porównanie nie wyszło, akurat w piłce tak to funkcjonuje, i nawet jeśli fikołek Mbappe jest prawdziwy to się nie zmieni.
0
@macio_944 Dawanie władzy piłkarzowi i zatrudnianie na ważnych stanowiskach jego znajomków to projekt z głową? Nieźle....
0
@Sysia11 Prędzej zgniją od środka niż osiągną sukces.
0
@Mr8lack A to Tebas nie reagował z moneymarem? Pora sobie odświeżyć sprawę....
1
@HighestInTheRoom No to potrzebują na jesień z dwóch turbo kozaków na DP, świetnych w bronieniu bocznych obrońców, bo pierwsza dobrze ułożona drużyna ich rozjedzie.