- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
2
Ja nie mogę zrozumieć, dlaczego Barcelona tak zaniedbuje obronę. Przyjdą Azpilicueta z Alonso i to ma być rozwiązanie problemów? O ile z prawej strony to ktokolwiek by nie przyszedł, to będzie wzmocnieniem, bo gorzej się chyba nie da, to druga strona dalej będzie kuleć i będą to wykorzystywać.
4
@PatrychoO Nie stać Nas na nic więcej. Bierzemy co dają. Jakie czasy taka Barcelona.
3
@fart tylko że to się dzieje nie od dzisiaj. Te transfery do obrony to od jakiegoś czasu są takie, żeby tylko kogoś kupić.
2
@fart dają też Gayę którego cena z 30 mln będzie maleć. Alonso nie ma sensu chociaż nie wiem jak bardzo merytorycznie Xavi uzasadnił.
3
@PatrychoO Ryzykują i walą co mają w atak licząc że wyjdzie i zarobią na obronę, gorzej jak nie wyjdzie.
1
@PatrychoO Absolutnie masz rację bo obrona już od lat kuleje. Ale czego tu oczekiwać jak prezes nieudolny tylko wały kręci naściągał Grizmanów i innych dziadów. Bez składu i pomysłu. Po co to komu? przecież drużynę buduje się od tyłu.
@LloretDeMar Nie wiem czy Gaya chce być rezerwowym? Tak jak wyżej napisałem nie stać Nas i bierzemy w promocji co dają.
1
@fart a czemu mamy zakładać że przychodzący ma koniec końców ma tylko siedzieć? Albie przy olbrzymim ciśnieniu siada psychicznie i to było za każdym razem widoczne przy kompromitacjach. Słabszy piłkarz nie sprawi że nagle Alba mentalnie zacznie wyrabiać. On musi mieć poczucie zagrożenia utraty miejsca w składzie.
1
@fart że też nie udało się ukręcić takiego wała z jakimś obrońcą, który przypadkiem okazałby się sukcesem jak w przypadku Paulinho.
1
@LloretDeMar bo Alba będzie grał, dopóki nie skończy kariery. To jest niestety fakt
0
@LloretDeMar Niczego nie zakładam raczej pytam. Wszyscy wiemy jaką pozycję w klubie ma Alba. ;)
2
@PatrychoO dlatego ten klub daleko nie zajdzie. On i Roberto to 2 symbole kompromitacji. Jeden psychicznie nie wytrzymuje gigantycznej presji, drugi dokłada w pakiecie tragiczną grę w obronie i oddawanie piłki do najbliższego do jak najszybszego umywania rąk. Roberto i Semedo to największe zakały prawej obrony od lat.
1
@fart i tak długo jak będą myśleć że ma być nietykalnym numerem 1, tyle Barcelona w Europie nic nie wygra.
1
@LloretDeMar I dlatego powinniśmy pożegnać Amigosów i postawić na zupełnie nowych chłopaków.
1
@fart za szybko to nie nastanie. Jak usłyszałem ile Xavi nachodził się i jak punktował by zostawić Roberto, to odechciewa wierzyć się w rewolucję w tym klubie.