Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Słyszałem że przy nakładaniu maści na tyłek pomaga liczenie ile minut w LM Real był gnębiony.
0
Potężny Liverpool -10 | 0 Thibaut Courtois
0
Oj bramkarz ma już cieplutko historia lubi się powtarzać :(
2
@LukaszFan Nie to nie są duże pieniądze na rynku, ale duże dla Barcy tu jest sporo ryzyko. Ja tam fanem tego transferu nie jestem, tu trzeba w obronę miliony topić a nie w atak bo okazji w ataku mamy sporo a rywale maja jedną dwie kontr i tracimy bramki.
0
@HighestInTheRoom I z de jonga użyjemy ile 20 mln bo reszta bedzie zamrożona.
0
@Emhyr No a masz gdzieś potwierdzone że złożyli?
0
@Deviler Ale będziesz miał Roberto więc o co chodzi?
0
@Uukasz_93 No akurat ivana to nie posadzał bym o to ze myśli tylko o kasie w kontekście młodego.
0
@Jestjakjest No i proponuję poznać historię klubu bo Txiki na pewno zapisał się złotymi głoskami w historii Barcy a z Alemanym trzeba poczekać i można będzie ocenić za 10 lat.
0
@aleksandrowielki https://fanboy.pl/
0
@P33ck No na pewno nie mają 17 finałów w LM .
3
@czarek78 Pozwól że to przebiję, sprzedaż Gaviego by przedłużyć Roberto
0
@Jestjakjest Alemanego.
0
@AdamaTraore A w disco polo już się nie bawi?
1
@MesQueUnClub_87 Jak dla mnie to coraz bardziej skłaniam się ku teorii że sztucznie pompujemy swoje możliwości i udajemy że możemy podpisywać wielkie nazwiska, niby Ferran sporo kosztował ale rozłożone w ratach.
Najpierw dmuchanie w hohlanda później jego budżetowa wersja z Bayernu kytóra okazuje się i tak poza zasięgiem, Niby Rafinha ale tyle musi się zdarzyć by była w ogóle szansa na angaż to show i tyle.
0
@Pilka_jest_okragla Od bardzo dawna zawodnicy z klubów 2 i niżej wzmacniają kluby PL wyciąganie tego teraz niczemu nie dowodzi.
0
@Jestjakjest No ja tam tak wielkim fanem nie jestem i proponuję poczekać kilka lat z tymi peanami.
5
Nie no jakby trzeba było sprzedawać 17 żeby ratować budżet to było by coś niesamowicie smutnego.
0
@arkasath No rozwiązywanie jednostronne jest na pewno droższe i wizerunek klubu bardzo ucierpi.
0
@daniel32778 Pewnie ci co chcieli odejść a klub nie chciał też bez honoru, a od razu przypomniałem sobie że Dembele też bez honoru, nie :)
9
@Momals11 Ja rozumiem że boli cię odejście twojego bożka, ale nazywanie laporty petem to raczej świadczy o tobie, i podpowiem nie za dobrze.
0
@Kurkmen Mnie zawsze zastanawia czy to jej opinie czy po prostu jej ścieżka kariery, w pewnym sensie to to co robi przynosi jej profity.
1
@Sysia11 A to ktoś z Barcy czy Realu odszedł do średniaka z PL i w tych klubach za nim płaczą?
0
@ArcziArtt Ronaldo, gość był z innej planety potem Suarez i Kluivert/Eto'o/Romario
0
@Herato Kaka bo był czołowym piłkarzem świata, Demblele był tylko zdolnym dzieciakiem a cena to januszostwo mari bartomeu.
0
@DawidekFCB Czy ja wiem, taki Pedri to lepiej pasuje do wzorcu LM i wartości klubu niz Pique, Puig, Delefele czy Moriba, sporo zakupiono fajnych zawodników a że sportowo nie podołali to już inna sprawa.
0
@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy on kiedykolwiek został by liderem Barcy, gdyby finanse były na normalnym poziomie to Messi wciąż by tu grał a Neymar dobijał do krawędzi dla większości brazylijskich graczy ofensywnych czyli 30-stki.
0
@luneks91 To było bo ok ale w przypadku innych a oni kombinują przy dziecku, a w tle śmieje się Roberto.....
0
@LloretDeMar Jesteś pewny z tą zachcianką? Pewny nie jestem bo już trochę minęło ale ten transfer był spowodowany urazem Suareza a nie zachcianką Sentiena i wybór był bardzo ograniczony.
0
@Kgorecki2500 Tak swoją drogą to wysoki poziom inteligencji, jak można nazywać się żołnierzem i uważać że nie trafi się na front, zwłaszcza w tamtych realiach.