- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
3
Jak ktoś myślał, że odejścia będą łatwe, to się mylił. Piłkarze których mamy to z grubsza średni, co najwyżej solidni i wiekowi gracze.
Puig i Mingueza ponieważ są młodzi, chcą iść grać, by się rozwijać, dlatego jako jedyni kwapią się do odejścia. Ale podejrzewam że Trincao też ma ambicje iść grać.
Pjanić dobrze wie, że to jego ostatni super kontrakt i jaki zjazd zanotował sportowy, więc będzie chciał zostać, ewentualnie liczyć że jakiś naiwniak wpadnie i go weźmie za podobne pieniądze.
Braithwaite jest piłkarzem który nigdy tu nawet nie powinien być rozpatrywany. Wydali 20 mln euro na zachciankę Setiena, która była średnim piłkarzem bez perspektyw na nic, dla którego taki ruch to dar od Boga/losu.
Neto także pokazał, że niby ma ambicje, by chcieć odejść iść grać, ale też nie pójdzie byle gdzie. Musi być klub z Europy i najlepiej dający te same pieniądze co Barcelona.
Umtiti- nie chce być problemem dla klubu według gazetek, ale nie poświęci się ani trochę by ułatwić jakiemuś klubowi podpisanie.
Lenglet z kolei dobrze wie, że po tym co tu prezentował w ostatnich sezonach, już będzie mieć średni klub w CV i będzie musiał jeszcze dostosowywać się z pensją pod nich.
Niestety nic się nie da się z tym nic zrobić, bo kontrakty chronią obie strony. Poprzedni sternik nas wpakował w bagno i tego nie da się rozwiązać. Klub nie ma żadnego sposobu na wyjście z sytuacji poza wysłaniem na wypożyczenia i dokładaniem części tygodniówek.
0
@LloretDeMar Jesteś pewny z tą zachcianką? Pewny nie jestem bo już trochę minęło ale ten transfer był spowodowany urazem Suareza a nie zachcianką Sentiena i wybór był bardzo ograniczony.