Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Essos Wspaniały pomysł by legendę utopić w metrze kału.
0
@gumaz Prosto, ale po tylu latach to część rodziny mnie już nawet nie zaprasza :)
0
@jeyx77x Bojan miał papiery na wielkie granie jeśli przejście z młodzieżowego futbolu miał by płynne.
Sam Umtiti ale nie wiedziałem ze miał robione kolano.
Rafinho ale dzieciak miał strasznego pecha zawsze jak wszystko szło dobrze to łapał uraz.
Muniesa, Puig z LM też ktoś mi na pewno znikł, choć część z nich jest sztucznie pompowana jak dlelefele.
Na pewno było jeszcze ich trochę ale nie pamiętam co tylko potwierdza że przeceniłem ich potencjał.
0
@PawkoFCB 14 loading......
0
Czy istnieje jakiś agent który ma złe relacje z Laportą? ;0
0
@PatrychoO A który goat wynajmował mieszkanie w Argentyńskim mieściegdzie modelki i piłkarze poznawali się dogłębnie.
0
@YouTuber Był ale po odejściu Xaviego nie ma nowych pucharów LM.
1
@Kuba0723 No ja rozumiem jak wygląda wycena Forbs'a ty nie.
0
@DaPidejpi No a nie widziałeś różnicy miedzy tym jak brykał z Xavim Iniestą Alvesem a jak brykał między Rodriquezem i Mascherano i otamendim , wciąż widzę umyka wam że piłka nożna to sport drużynowy. Najlepszy piłkarz świata nie może wygrać LM bez Xaviego.
0
@Borneo No trzeba pamiętać że Benzema pracował na CR kiedy ostatnio Lewy był drugim napastnikiem, no i to inny typ zawodników.
2
@Kuba0723 O to ci chodzi
"Ludzie którzy nie rozumieją, że plotki transferowe o Barcy to tak naprawdę tylko po to żeby pokazać się na wysokiej pozycji w świecie piłkarskim oraz specjalne zagrywki Laporty, pokazuje on wtedy, że jest mocnym graczem na rynku i wypuszcza niektóre bezsensowne informacje tylko po to żeby ludzie i media mieli się czym żywić, a On tym samym wzmacnia swoją pozycję na rynku i przynosi korzyści Barcelonie, bo promuje ją w taki sposób."
Jak tak to nie rozumiesz jak działa wycena forbsa.
0
@ViscaBocian A Benzema nie jest jednym z najlepszych na świecie to samo Lewy, a z pozostałej trójki to z bólem ale junior jest najbliżej elity. Więc mamy 2,5 do 1 którego nie ma a właściwie 1,5 do 0
0
@ViscaBocian A pokazywali je w tvp?
1
@PatrychoO Jak to jest prześmiewcze to kolo wyżej ma strasznie powtarzalne kawały.
1
@Nano22 Ale ten kompleks cr musi wam doskwierać że ciągle produkujecie podobne bzdury.
0
@Lionel_Messi10 No dużo tu niewiadomych, raz nie wiadomo ile psg bierze za koszulkę, jaką mają umowę z Messim na wykorzystanie wizerunku, a kontrakty są pompowane sztucznie z kataru.
0
@barcelonaLM Tylko że hołowni absolutnie taka opcja się nie opłaca, jak wejdzie w taką koalicję to po nim i jego partii.
1
@koksik2700 Dla mnie już sporo pokazali jak pozwolili przeciągać rozmowy agentowi, przedłużać to było latem jak był kontuzjowany zimą Francuzi mieli wszystkie atuty w garści
1
@John_Doe Zgadza się że zawalili, a przedłużenie wyjdzie na pewno taniej. Bo do tego wlicza się jakoś amortyzację.
0
@Malkey95 A mi pokroju Ronaldo.
0
@pawelke3n O coś dla ciebie @Kurkmen
0
@rafalinho7 Z tego co widziałem to na tą chwilę można wydać 1/4 z odejść więc nawet na solera nie masz, a Memphis ci sztucznie zawyża liczby :)
0
@etobzyk Ty też SE możesz marzyć że messi wróci grać za małe pieniądze.
2
@Jakchcesz No wystarczy sobie przypomnieć komentarze ile to kosztował Dembele Antek czy Cou za każdym razem było ...100 baniek a piłki nie umie kopnąć itd.
Po prostu im ktoś droższy tym ludzie więcej oczekują, jest to w pełni dla mnie zrozumiałe a na LR powszechne. Jak ktoś kosztował 4 mln to po słabych meczach ludzie po prostu go skreślają i potem nie wzbudza już takich emocji, co innego drogie transfery.
0
@Jakchcesz No na to wpływa cena.
0
@Grabarz1750 Akurat on nie ma problemu z grą na małej przestrzeni i umie zagrać prostopadłe podanie jako nieliczny z obecnej kadry, tak jest rozkojarzonym zawodnikiem ale i tak wygląda dobrze co tylko świadczy o klasie kadry.
1
@Momals11 Czyli nie ma, a to kiepsko fantasy bez smoków to kicha, elfy chociaż są?
1
@Momals11 A w tej bajce były smoki?
0
@zodiak_10 Nie ważne jak by odpowiedział i tak by ci nie pasowało, przyznaj.
1
@Pawel13sz A jednak nie.