La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1613 Culés

30

Dobre ale prawdziwe (twitt z 10 maja,ale dopiero teraz zobaczyłem go na Twitterze)


@michal26 @Kgorecki2500 @Barca1992 @Przemek2323 @Kurkmen

3

@tomek8756 Dokładnie.
Jeśli opozycja się zjednoczy to na spokojnie wygrają z tą zgrają nieudaczników, mignął mi gdzieś sondaż, że w takim wypadku byłoby 50% opozycji do 30% pisu.
Sam Czarzasty w Gościu Wydarzeń nie zaprzeczył, że taka koalicja powstanie.

5

@HighestInTheRoom Nie wierzę w ten sondaż, przy jednej liście opozycji PiS jeszcze dostanie boosta o kilka procent, a tu im spadło do 30%. Najlepszy wariant dla opozycji to tzw. "drugie centrum", czyli koalicja Hołownia+PSL+ew. Gowin. KO, Lewica osobno. Jedna lista opozycji byłaby świetna dla PiS do ataku.
Jedyną okolicznością gdzie jedna lista byłaby słuszną koncepcją, to zmiana ordynacji wyborczej

0

@barcelonaLM Tylko że hołowni absolutnie taka opcja się nie opłaca, jak wejdzie w taką koalicję to po nim i jego partii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?