0

@Worny No chyba tylko MU i psg dadzą tyle za Holendra, oczekiwania są kosmiczne do tego co prezentował na boisku.

0

@ViscaBarca123 Będzie jakieś podsumowanie sezonu na podstawie ocen redakcji?

1

O to dobry znak Lewandowki loading.

0

@AdamaTraore Dlatego że majstrował sporo by dalej być u władzy i niszczy w zarodku politycznych przeciwników.

3

@Uukasz_93 Po prostu nie rozumiesz romantyzmu futbolu.

1

@PatrychoO Mnie tam bardziej śmieszą ci co widzieli przemianę po dwóch treningach a od 4:0 nie widzą co się dzieje z zespołem i to są te same osoby :)

Choć dziś to bym chyba nie oceniał bo to mecz na wakacje.

0

@Jakchcesz No zdobył gola i to pięknego więc mu się udało.

0

@Magicc89PL Tak z ciekawości bo mu nie oglądam wolisz januzaja czy potężnego Portugalczyka z Wolves

0

@AlexDark00 A do zlatanana i 40 baniek nie było bonusu o wartości ok 50 baniek, czy już o tym zapomniałeś.

0

@Survier No obywatele to poszli by na ustępstwa, lobby zbrojeniowe nie.

0

@Kamiloza91 No tak jak większość kipiała z radości z powodu cou czy REZERWOWEGO trincao, albo kpiła z Luuka tak to już jest zwłaszcza Coutinho powinien dać wszystkim do myślenia że to różnie bywa.

1

@Kidd Podziękujmy stanowskiemu i nitroszambu za chęć łatwej "orki" lewaka maja na pewno przecierała łzy banknotami.

0

@Lisek Raz trzeba mieć następcę, dwa nie chcą robić już z tego normy po alabie.

5

@endriuuu2 I mówi : odejdziecie
A oni: Nie
A on: Proszę
A oni: Nie

0

@koksik2700 Bo tu trzeba zgody Sevilli, a ta z powodu dobrej postawy Holendra pewnie go spienięży.

0

@BlaseR9 Tak dobrze przeczytałeś.

@PatrykBarca Ale ja nigdzie nie napisałem że nawiąże, ja tylko podałem przykład że takie porównania nie maja sensu, Cou w live był chimerycznym ale crackiem.

0

@PatrykBarca Tak do tego bohatera Barcelony. A Dembele jakie miał staty jak grał w bvb?

0

@KrystianR Ale on jest tylko twarzą tego projektu, pieniądze są kogo innego i kto inny podejmuje najważniejsze decyzje.

0

@jeyx77x To może w końcu to pokaże bo zalicza trzeci klub w którym mu nie wychodzi.

0

@Jestjakjest No to Xavi też pewnie przy linii i na treningach/odprawach na migi z nim gada tak jak reszta piłkarzy czy to swoich czy rywali.

0

@PatrykBarca Malcom miał podobne do Mbappe a w Barcy było kiepsko.

@Gappeq No on akurat sporo innych rzeczy umie, po Busquetsie to ma najlepsze prostopadłe podanie w Barcelonie.

@BlaseR9 No zobaczymy jak będą znaczący w Barcelonie, dość słaby argument.

0

@AlexDark00 No tak bo my nie niszczyliśmy rynku z dealem życia Pepa i zakontraktowaniem Zlatana.

2

@Jestjakjest Ty to kiedy z nim gadałeś ze wiesz że tylko kilka słów zna?

3

@BlaseR9 A to oni są tacy wybijający się ponad przeciętność?

0

@tomek8756 A ja nie polecam, wystarczy że prawicowcy odkryli ją dla większej społeczności w celu zaorania.
Ignorować zapomnieć i tyle.

0

@Gwyn Chodzi ci o mecz eto'o?

2

@Peszko07 Oj mati zatruł się chyba tym ryżem z nietoperzem małpą i sosem z żaby.

0

@Azi Mnie tam panowie z redakcji przekonywali że hohland jest możliwy do ogarnięcia tylko trzeba się postarać.
Najbardziej martwi to że niby możemy podpisywać gwiazdy(choć raczej udajemy) a mamy potężne problemy by zakontraktować kluczowych dzieciaków na następne lata i choć trzeba uważać by nie zrobić triku barto to jednak przecież Gavi nie woła 10 na rok.

Laporta jest politykiem i choć mam do niego wielki szacunek za pierwszą kadencję to jak w jego słowa słabo wierzę bo ma małą sprawdzalność.

0

@JohnnyBarca To trochę smutne że ta liga tak skostniała.

0

@seba444 Minuty nie ale 90 z osasuną jak najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?