Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny No chyba tylko MU i psg dadzą tyle za Holendra, oczekiwania są kosmiczne do tego co prezentował na boisku.
0
@ViscaBarca123 Będzie jakieś podsumowanie sezonu na podstawie ocen redakcji?
1
O to dobry znak Lewandowki loading.
0
@AdamaTraore Dlatego że majstrował sporo by dalej być u władzy i niszczy w zarodku politycznych przeciwników.
3
@Uukasz_93 Po prostu nie rozumiesz romantyzmu futbolu.
1
@PatrychoO Mnie tam bardziej śmieszą ci co widzieli przemianę po dwóch treningach a od 4:0 nie widzą co się dzieje z zespołem i to są te same osoby :)
Choć dziś to bym chyba nie oceniał bo to mecz na wakacje.
0
@Jakchcesz No zdobył gola i to pięknego więc mu się udało.
0
@Magicc89PL Tak z ciekawości bo mu nie oglądam wolisz januzaja czy potężnego Portugalczyka z Wolves
0
@AlexDark00 A do zlatanana i 40 baniek nie było bonusu o wartości ok 50 baniek, czy już o tym zapomniałeś.
0
@Survier No obywatele to poszli by na ustępstwa, lobby zbrojeniowe nie.
0
@Kamiloza91 No tak jak większość kipiała z radości z powodu cou czy REZERWOWEGO trincao, albo kpiła z Luuka tak to już jest zwłaszcza Coutinho powinien dać wszystkim do myślenia że to różnie bywa.
1
@Kidd Podziękujmy stanowskiemu i nitroszambu za chęć łatwej "orki" lewaka maja na pewno przecierała łzy banknotami.
0
@Lisek Raz trzeba mieć następcę, dwa nie chcą robić już z tego normy po alabie.
5
@endriuuu2 I mówi : odejdziecie
A oni: Nie
A on: Proszę
A oni: Nie
0
@koksik2700 Bo tu trzeba zgody Sevilli, a ta z powodu dobrej postawy Holendra pewnie go spienięży.
0
@BlaseR9 Tak dobrze przeczytałeś.
@PatrykBarca Ale ja nigdzie nie napisałem że nawiąże, ja tylko podałem przykład że takie porównania nie maja sensu, Cou w live był chimerycznym ale crackiem.
0
@PatrykBarca Tak do tego bohatera Barcelony. A Dembele jakie miał staty jak grał w bvb?
0
@KrystianR Ale on jest tylko twarzą tego projektu, pieniądze są kogo innego i kto inny podejmuje najważniejsze decyzje.
0
@jeyx77x To może w końcu to pokaże bo zalicza trzeci klub w którym mu nie wychodzi.
0
@Jestjakjest No to Xavi też pewnie przy linii i na treningach/odprawach na migi z nim gada tak jak reszta piłkarzy czy to swoich czy rywali.
0
@PatrykBarca Malcom miał podobne do Mbappe a w Barcy było kiepsko.
@Gappeq No on akurat sporo innych rzeczy umie, po Busquetsie to ma najlepsze prostopadłe podanie w Barcelonie.
@BlaseR9 No zobaczymy jak będą znaczący w Barcelonie, dość słaby argument.
0
@AlexDark00 No tak bo my nie niszczyliśmy rynku z dealem życia Pepa i zakontraktowaniem Zlatana.
2
@Jestjakjest Ty to kiedy z nim gadałeś ze wiesz że tylko kilka słów zna?
3
@BlaseR9 A to oni są tacy wybijający się ponad przeciętność?
0
@tomek8756 A ja nie polecam, wystarczy że prawicowcy odkryli ją dla większej społeczności w celu zaorania.
Ignorować zapomnieć i tyle.
0
@Gwyn Chodzi ci o mecz eto'o?
2
@Peszko07 Oj mati zatruł się chyba tym ryżem z nietoperzem małpą i sosem z żaby.
0
@Azi Mnie tam panowie z redakcji przekonywali że hohland jest możliwy do ogarnięcia tylko trzeba się postarać.
Najbardziej martwi to że niby możemy podpisywać gwiazdy(choć raczej udajemy) a mamy potężne problemy by zakontraktować kluczowych dzieciaków na następne lata i choć trzeba uważać by nie zrobić triku barto to jednak przecież Gavi nie woła 10 na rok.
Laporta jest politykiem i choć mam do niego wielki szacunek za pierwszą kadencję to jak w jego słowa słabo wierzę bo ma małą sprawdzalność.
0
@JohnnyBarca To trochę smutne że ta liga tak skostniała.
0
@seba444 Minuty nie ale 90 z osasuną jak najbardziej.