0

@Emhyr Pensja Puća powala i jest chyba jeszcze bardziej oderwana od rzeczywistości niż Roberto, bo ten to ma na koncie te 300 spotkań dla barcy.

0

3

@Rust_Cohle Zjeść ciastko i mieć ciastko.

1

@AdamaTraore Kraków, wieczorem udajesz anglika i możesz każdą kamienicę obsikać.

0

@FC1899Barca Otóż nie to bo tam też były kwasy, jak go sprzedadzą to też mu takie coś wydrukuja.

1

@Rust_Cohle Kilofen na murawie kilofem w byłych zawodników a tam taki zbrojny klub.

0

@macio_944 Daruj sobie debilizmy, sytuacja jest podobna Barca próbuje zakontraktować zawodnika na którego ją nie stać, a klub zawodnika nie zamierza mu tego ułatwiać co jest absolutnie zrozumiałe, a to co chce Robert ma dużo mniejsze znaczenie przy tym jakie warunki stawia Bayern i ile może dać Barcelona, no chyba że Lewy będzie grał za pół darmo a żydowski agent jeździ po Europie za darmo.

Kwasy? A to Robert Lewandowski nie jest super profesjonalistą, jakoś kwasy były pod koniec BVB i grał do końca, kwasy były przy poprzednim przedłużaniu umowy tak dla przypomnienia dodam, grał? Grał.

Acha to wiemy że lewy już w Barcy a nie wiemy czy Bayern nie ma następcy, no to fajnie i ja sobie odpuszczę wycieczki odnośnie problemów z inteligencją które tak lubisz.

Mądrych ludzi to tych którzy przespali umowę z Dembele i wzruszyły ich łzy Umtitiego. Z tego co pamiętam to Laporta twierdził że Hohland jest możliwy a później była inna wersja.

Sytuacja Ferrana jest całkowicie inna niż Lewego, nikt nie zamierzał mu odejścia utrudniać, w grę wchodziła praktycznie tylko Barca która dała za niego duże pieniądze, ale skoro dała duże a w MC wciąż pracują ludzie z historią w Barcy to poszli Laporcie na rękę i rozbili kwotę na raty, no i tylko przypomnę że trzeba było żulić od piłkarzy kolejne odroczenia by dało się go zarejestrować.

Już widzę jak Bawarczycy puszczają Lewego w ratach.

No jak Chelsea rzuci na stół ofertę korzystniejszą o 200% to Barcy będzie trudniej czy łatwiej, to pytanie retoryczne.

Co do twojego postu, to jaką przewagę biznesową ma Barcelona nad Monachium, co kolejna restaurację otworzy, dla mnie to szukanie na siłę. Zgadzam się że Barca to ciekawsza marka zwłaszcza w Azji i APd niż Bayern. A czy byłby największa gwiazdą to też bym polemizował i po co wciągać w to Messiego. W klubie mogą chcieć postawić na Ansu skoro dali mu 10 albo na Pedriego. No i jest jeszcze możliwość że Lewy się nie wpasuje do Barcy już nie takie gwiazdy się tu odbijały z mniejszym czy większym hukiem.

Nie wiem co masz na myśli o rozwoju osobowościowym, a co do projektu to zobaczymy bo po 0:4 drużyna siadła i Xavi nie potrafił sobie z tym poradzić i były ciężary, więc ja nie jestem takim optymistą jak ty, szkielet zespołu to ludzie grający w Barcy od 2008 roku i alba od 2012 nie wiem czy istnieje druga taka drużyna w czołówce i co będzie jak Pique i Busquets skończą kariery bo jak na razie to zastępowanie ważnych zawodników to w klubie wychodzi bardzo słabo.

1

@LloretDeMar No i nie wszyscy są Barceloną i Realem.

1

@MesQueUnClub96 Raczej nigdzie tego nie znajdziesz, bo to tajemnica handlowa.

"Firmy, które zajmują się tworzeniem oraz dystrybucją ubrań jak Nike, Puma, Adidas pobierają średnio od 85 do 90% zysku za każdą sprzedaną koszulkę. Oczywiście istnieją także wyjątki – między innymi Bayern Monachium, który jest częściowo własnością Adidasa i dzięki temu może uzyskać nieco większy zysk w dochodach. Inne zespoły jednak nie mogą sobie na to pozwolić.?

Wiem że Barca też dawniej dostawała dużo więcej jak była bez reklam na koszulkach.

1

@insp1re Zaciekawiło mnie to prowadzenie się lepiej niż Ronaldo, może rozwiniesz.

6

@don'T.R.I.P.e Pewnie tylko że infrastruktura pod to musiał by być na fajnym poziomie.

0

@macio_944 Polecam spokój bo na razie to ploteczki, podobne zapewnienia czytałem odnośnie hohlanda.

Jak na razie to Lewandowski ma ważny kontrakt a uległość ze strony FCB będzie natychmiast wykorzystana przez innych zawodników, nie mają następcy więc puszczenie lewego jest im nie na rękę.

Na tą chwile nie ma możliwości by opłacić FCB czy Roberta.

Do walki nie włączyły się też na ten moment żadne wielkie kluby, z jednej strony to zastanawiające z drugiej jak się włączą to ta transakcja będzie jeszcze trudniejsza.

2

@ViscaBarca123 To musisz usunąć ?ref_src=twsrc%5Etfw">May 29, 2022?s=20&t=bnSQfqDXFbCECzlR3YZmvg

1

@Jakchcesz Wszystko? A to ciekawe.

0

@PatrychoO No a co to za założenie że skutki będą dopiero po 50 latach, skutki mogą być nawet po pięciu tak technologia czy zwyczje konsumenckie mogą sytuację odwrócić, oby nie podpisywał bo to stryczek.

0

@Kgorecki2500 Nie rozumiem o co chodzi w tej równowadze, Monice o wiele bliżej do konfy niż do lewicy.

0

@antymadrista1 Po co kupować skoro możesz na fajnych warunkach wypożyczyć by go przetestować i może jeszcze jakieś fajne klauzule dodać bo Barca jest pod ścianą.

0

@DonAndresFCB Trochę jeszcze zostało tego XXI wieku ba nawet 1/4 nie mamy więc spokojnie z tymi tytułami.

0

@Szklaner No jeśli Barca mu zaoferuje lepsze warunki w umowie to byłby dla nie szok.

0

@Zaba83 Ja tylko piję do ceny, na żadnego nas nie stać.

1

@KrwawiaceoczyVEB A za Raphinhie to myślisz że ile zawolają?

0

@Kurkmen Nie tak dawno miałeś pretensje do Czechów że mają czelność coś od Polski wymagać i my jako wielki kraj powinniśmy my im pokazać, a jak dokładnie to samo robią NIemiaszki to płaczesz, nieźle....

2

@Comfortable_ O co chodzi w tym komentarzu? A z kobietami odpowiedź jest banalnie prosta.

0

@jeyx77x No raz piszesz że brali co chcieli teraz wypominanie jest zabawne musisz się zdecydować w którym kierunku to idzie.

1

@Pawel13sz Mogą być ciężary.

1

@derlysy1979 No my wygrywaliśmy tryplet i też nikt nie widział problemów a było ich sporo.

0

@aleksandrowielki Wrócą ale kiedy, w manchesterze pewnie też tak sobie mówili rok po odejściu Fergusona....

0

@Destroyer_of_Worlds No jesteśmy tak lepsi że Ral potrzebuje jednego strzału by pokonać Liverpool a my jednego strzału by dostać wciry od średniaka LL

1

@jeyx77x Karnego z Chelsea pamiętasz, gdzie były łapy Messiego?

0

@Jonyx Nie, niektórzy myśleli że ogarnie to w kilka miesięcy ale góra trzy i nie, nie żartuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?