Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niemcy takie potężne czy jednak mistrz Europy jest w mega dołku.
0
@pato1234 Popatrz na akcję z piorunem, bardzo fajna ale zaraz pod nią przykleiły się bardzo szemrane typki które zostały twarzami tego strajku i ośmieszyły go.
No ludzie chcieli strajkować a taki pan od wyławiania talentów z lewicy stanowki już atakował więc jeszcze się taki nie narodził by Polakom dogodził.
0
@Rewolucja123 Ja nie wierzę w tiery ja lubię oficjalki.
0
@FC1899Barca Plastic is fantastic, a co 9 to rzecz gustu.
1
@10LionelMessi10 Oj tak piszczały ale w twojej głowie, większość tu już była świadoma że kolejna 10 to topienie kasy a kręcenie że zagra jako ŚN były tu obśmiewane.
Ot barto zobaczył 120 uznał za przecenę i wziął.
0
@Herbert Z ust Pique to raczej dla mnie prowokacja bo on miał tylko momenty w swojej karierze że skupiła się w większości na piłce.
0
@Greenalley Nie no jeżeli te zobowiązania na przyszły sezon są prawdziwe to na pewno nie obniżył bo w innym wypadku jaką on musiał by mieć pensję to za dużo nawet na bartomeu.
1
@Comentateiro No tylko że jak Xavi był w katarze to pompował Pućka a jak został trenerem Barcy to szybciutko go skreślił.
0
@Pawel13sz Prawda? A jakich miałeś przed ww 3 oprócz Recoby?
5
@SkN A to nie można mieć swojej opinii na ten temat?
0
W radiu słyszałem reklamę a właściwie komunikat że Orlen to w gruncie rzeczy w Polsce nie zarabia bo to robi w Europie wiec płacz o marże nietrafiony :) szkoda ze przełączyłem ze złości bo teraz nie wiem na jakiej stacji to puścili.
1
@Ronin47 Zacznijmy od Kapitana, jest to mój ulubiony zawodnik z obecnie grających ale przeciwko dobrze ułożonym drużyną z odpowiednią jakością jego mankamenty są aż nadto widoczne, więc jeśli Kessie da radę na DP( a widziałem że zdania są podzielone) będzie grał dobrze i da drużynie impuls to Busquets powoli powinien być odsuwany.
Z Holendrem jest problem taki że jego gra nie powala, strasznie nierówny zawodnik gdyby cała kwotę ze sprzedaży można było wykorzystać od razu to sprzedanie oceniał bym jako ruch zrozumiały, ale co z tego że pójdzie nawet za 80 skoro klub będzie mógł użyć tylko 20 za takie pieniądze szansa na lepszego zawodnika do kupienia jest mała.
Więc powód wypchnięcia z klubu to słaba postawa i pensja a nie możliwość zarobku.
Powinien grać jako pół-prawy pomocnik.
W próżni chyba nie ma różnicy jak ich ustawić, gdybym wiedział jak będą wyglądać skrzydła było by mi łatwiej, do Ferrana dałbym Gaviego a skrzydłowemu w stylu Dembele Pedriego. W każdym razie dzieciaki powinny popracować nad współpracą z Albą bo zarówno jeden jak i drugi mało go uruchamiali a to duże marnotrawstwo.
Są młodzi wiec powinien być duży progres mają obok Busquetsa na ławie Xaviego więc niech chłoną bo o lepszych nauczycieli gry Barcelońskiej pomocy będzie trudno brakuje tylko pana z Japonii a jak długo będą potrzebować busquetsa to sprawa indywidualna.
Szczerze nie widzę BS w Barcelonie a raczej miejsca dla niego to znów taka quasi-10 na jakie jestem od pewnego czasu uczulony i nie chcę ich w Barcelonie, na papierze wyglądają świetnie na murawie słabo.
Skoro Gavi dał radę ograć sezon to powinno być coraz lepiej, jak Pedri będzie zdrowy to jest dwójka pomocników na lata przychodzi Pablo Torre który powinien dostac szansę w pre sezonie i może kredyst zaufania jako 3-4 pomocnik no i jest Nico.
Co do Nico zrobił na mnie świetne wrażenie ale potem przygasł no i problemy zdrowotne też nie pomogły, widziałem też plotki że kondycyjnie nie dawał rady grać 90 minut. Jak dla mnie to bardziej ŚP niż DP ale może jest tam potencjał na DP, tyle że potrzebował by więcej doświadczenia zanim regularnie można by go tam wystawiać.
0
Niech się bawi wakacje ale towarzystwo to trochę takie pućowe....
0
@Barca1992 Kilka miesięcy temu bil się w pierś że robił jej zasięgi a teraz to, co za ściek.
0
@Gypsy92 No to nie wiem jak jest z ta świadomością bo w 2002 roku Argentyna jechała po złoto jako główny faworyt i mówili o tym zarówno piłkarze jak i selekcjoner czego wkrótce pożałowali, w 2006 zajmowali 4 miejsce w rankingu FIFA a to niezły współczynnik odnośnie mocy drużyny i stawiano ich jako jedną z dwóch ekip które mogą zagrodzić Brazylijskiemu walcowi więc to też faworyt.
Zgadza się że praktycznie zawsze są w jakiejś puli mocnych ekip które mogą wygrać tak jak Anglia wśród pewnych osób ale to nie to samo co bycie faworytem.
0
Tak coś czułem że potężny Portugalczyk może wrócić :)
0
@MESSIah16 Wiadomo? To tylko twoje przypuszczenia, w MC nie miał by pewnego składu, w MU były jedną z gwiazd z trenerem którego zna a i pieniądze by się zgadzały.
0
@Rewolucja123 Pewnie o visca, jak dla mnie to niesprawiedliwe bo gra w Brazylii a w Barcy i Juve to inne rzeczywistości
1
@Rastafarnianin Ok ale z drugiej strony zachęcają do takich zachowań.
1
@Coutinho007 No widocznie był za słaby nawet na szansę, można nie lubić weteranów ale kolejne transfery i tak przegrywają z nimi walkę o skład u kolejnych trenerów.
0
@tobiasson92 Tak, tak wierze mu tak samo jak pisorom. Oj wreszcie sobie odbija ostatnie skromne lata i znów są ważni w kopalniach.
0
@MateuszDoniec Chyba błaganie albo płacenie im by odeszli.
Co do reszty to fajnie wygląda na papierze, zobaczymy pod koniec sierpnia.
5
Nie można ich trzymać wiecznie i liczyć że odpalą bo blokują tylko miejsca innym młodszym, tak jak puć.
1
@John_Doe Rzucam, bo nigdy nie wkleiłem tu linku z tt.
0
@Pawel13sz No ja się z takim sprawy nie zgadzam, zresztą trochę męczy mnie ta narracja piłka to sport drużynowy.
6
@IronSanHybrid Nie usunie bo niby jest ponad to wszystko ale złota gała tej strony winduje mu ego w kosmos.
Ja tam typa mam od dawna w ignorowanych, nie boli mnie że o czymś przeczytam 20 minut po reszcie a pomijając już jakość tych ekspresówek czy to że często to brednie z odmętów netu, to gość sam z siebie nic ciekawego nie pisał bo jego komentarze zazwyczaj stały na wyjątkowo niskim poziomie a jak już pisał to były to albo żale albo bezczelne ustawianie do pionu i straszenie.
Choć zbitki z komentarzy innych jako jego własne zawsze mnie śmieszyły.
0
@Rafcio10911 Przecież byli, tylko nie na warunkach jakie oczekiwał Polak.
0
@PatrychoO Ja uważam że ludzie którzy to piszą i są jego fanami bardziej go takimi postami obrażają niż bronią i są też tacy https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11829673#comment-11829673
1
@MesQueUnClub_87 Może niezbyt celne ale prawdziwe bo koniec końców to oni wygrali wyścig o jego podpis.
0
@LukaszFan Ale to niezbyt dobrze świadczy też o lewym :)