0

@PauloPaz No może pamiętają mu poprzednie przedłużenie, tam też były dymy trochę nie pasujące do poważnego klubu i profesjonalisty jakim ma być Robert.

3

@Krystian1588 Ale Bayern chyba nie podał że za xxx lewego sprzeda, to są chyba jedynie wymysły/przypuszczenia pisarczyków, ale kłócić się nie zamierzam bo słabo to śledzę.

0

@damianex10 Romero to ty.......

1

@barcowy1899 No pytanie która ma mniej plastiku bo rosjanka ma go z 10 kg.

0

@Krystian1588 Nie wiem czy oni oczekiwali skoro od początku mówili ze nie ma tematu sprzedaży. Choć pewnie jakaś absurdalna oferta by to zmieniała.

24

Ten płacz że z Ødegaardem będą masakrowali naszą pomoc, obecnie śmieszy podwójnie.

0

@Nano22 Piłkarsko i ile znaczył czy trofeami, bo jak pierwsze to moneymar nie ma podjazdu.

1

@Kazragore No fajna gierka bierz.
36 godzin tylko główne zadanie, a tak to spokojnie 2x tyle wypełniając poboczne zadania.

18

@Joe_Pesci ktoś wynosi z domowego zacisza/sypialni coś czego wynosić nie powinien.

1

@Emhyr @hayek A jaki jest sekret moraty, każdy wielki klub wierzy/wierzył że u nich odpali, tak samo jak z wielkimi talentami czemu milan dał szansę Bojanowi itd itd.

1

@Borneo No zlatan tez wyglądał na papierze na brakujące ogniwo zresztą Pep też tak uważał i do 70 baniek dorzucili eto'o

0

@fcbarcafan19 Ta nie grozi im, polecam zapoznać się z piramidą wieku populacji, wskaźnikiem urodzeń i śmiertelnością niemowląt i przestaniesz takie farmazony pisać.

0

@michal26 Tak uważasz? Ja tam sądzą że to towarzystwo eksploduje po odejściu kaczora.

2

Mnie to trochę dziwi że się nim interesują, wiem że za "darmo" ale jego historia nie powinna być zapomniana bo jest w zasięgu.

0

@LeoKrol No i nawet jak trzeba było ich wymienić to też nie grał zawsze.

1

@Borneo No to samo czytałem o Cou, ba wymarzony powrót wychowanka po kilkuletniej sadze z Arsenalu też nie wyszedł, a mówić sobie mogą ale to nie fakty tylko ich opinie.

0

@Kondziubarca Pamiętaj że Barto lubił sobie wycierać gębę innymi by odwrócić uwagę, koronne przykłady Puyol i Abidal.

Mało wiemy o jego pracy więc ciężko stwierdzić ile robił w tle.

0

@Worny Z laportą pozbyli się nawet 3 największych pensji :)

1

@ranger3120 Może chessmaster, pamiętam że jak grywałem to miały samouczki.

0

@KrystianR No ja to trochę inaczej pamiętam z przekazów. R10 i Deco wyciągali go na imprezy i to Xavi z Puyolem mieli go od tamtych odciągnąć.

0

@Pawel13sz No taki napadzior byłby wart z 300 baniek, więc byś go nie zobaczył.

0

@Katalonbar Nie wiem czy Torre nie jest za duży na BB, wcale bym się nie zdziwił gdyby w przyszłym senonie sporo pograł, zwłaszcza jeśli Kessie poradził by sobie jako DP.

0

@BARCA1899Messi Przecież już kupno to był hazard, on był rezerwowym, ale bramki jakie strzelał zasłoniły ludziom prawdę.

0

@Kidd Fajny artysta, choć nie mogę ukryć że naśladowcy trochę rzutują na mój odbiór nowych piosenek.

1

@BorzyKrzys @Munio No ja osobiście też, dużo wyżej cenię Wodeckiego.

0

@barcelonaLM Akurat z oczami to im nie wyszło, choć teraz to moneymar może mieć przepite.

0

@Mlody829 Zawsze mnie intryguje skąd wy wyciągacie to prawo, to praktycznie martwy przepis i nawet średniej jakości grajkowie go nie wykorzystują a co dopiero gwiazdy.

0

@Ojciec5tkidzieci A to nie grał zabijaki w jakimś predatorze?

1

@BorzyKrzys A to jakaś znana para i powinienem się wstydzić że nie znam?

0

@Elvisek Ronaldinho też się bronił w temacie, ile grał na najwyższym poziomie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?