Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PauloPaz No może pamiętają mu poprzednie przedłużenie, tam też były dymy trochę nie pasujące do poważnego klubu i profesjonalisty jakim ma być Robert.
3
@Krystian1588 Ale Bayern chyba nie podał że za xxx lewego sprzeda, to są chyba jedynie wymysły/przypuszczenia pisarczyków, ale kłócić się nie zamierzam bo słabo to śledzę.
0
@damianex10 Romero to ty.......
1
@barcowy1899 No pytanie która ma mniej plastiku bo rosjanka ma go z 10 kg.
0
@Krystian1588 Nie wiem czy oni oczekiwali skoro od początku mówili ze nie ma tematu sprzedaży. Choć pewnie jakaś absurdalna oferta by to zmieniała.
24
Ten płacz że z Ødegaardem będą masakrowali naszą pomoc, obecnie śmieszy podwójnie.
0
@Nano22 Piłkarsko i ile znaczył czy trofeami, bo jak pierwsze to moneymar nie ma podjazdu.
1
@Kazragore No fajna gierka bierz.
36 godzin tylko główne zadanie, a tak to spokojnie 2x tyle wypełniając poboczne zadania.
18
@Joe_Pesci ktoś wynosi z domowego zacisza/sypialni coś czego wynosić nie powinien.
1
@Emhyr @hayek A jaki jest sekret moraty, każdy wielki klub wierzy/wierzył że u nich odpali, tak samo jak z wielkimi talentami czemu milan dał szansę Bojanowi itd itd.
1
@Borneo No zlatan tez wyglądał na papierze na brakujące ogniwo zresztą Pep też tak uważał i do 70 baniek dorzucili eto'o
0
@fcbarcafan19 Ta nie grozi im, polecam zapoznać się z piramidą wieku populacji, wskaźnikiem urodzeń i śmiertelnością niemowląt i przestaniesz takie farmazony pisać.
0
@michal26 Tak uważasz? Ja tam sądzą że to towarzystwo eksploduje po odejściu kaczora.
2
Mnie to trochę dziwi że się nim interesują, wiem że za "darmo" ale jego historia nie powinna być zapomniana bo jest w zasięgu.
0
@LeoKrol No i nawet jak trzeba było ich wymienić to też nie grał zawsze.
1
@Borneo No to samo czytałem o Cou, ba wymarzony powrót wychowanka po kilkuletniej sadze z Arsenalu też nie wyszedł, a mówić sobie mogą ale to nie fakty tylko ich opinie.
0
@Kondziubarca Pamiętaj że Barto lubił sobie wycierać gębę innymi by odwrócić uwagę, koronne przykłady Puyol i Abidal.
Mało wiemy o jego pracy więc ciężko stwierdzić ile robił w tle.
0
@Worny Z laportą pozbyli się nawet 3 największych pensji :)
1
@ranger3120 Może chessmaster, pamiętam że jak grywałem to miały samouczki.
0
@KrystianR No ja to trochę inaczej pamiętam z przekazów. R10 i Deco wyciągali go na imprezy i to Xavi z Puyolem mieli go od tamtych odciągnąć.
0
@Pawel13sz No taki napadzior byłby wart z 300 baniek, więc byś go nie zobaczył.
0
@Katalonbar Nie wiem czy Torre nie jest za duży na BB, wcale bym się nie zdziwił gdyby w przyszłym senonie sporo pograł, zwłaszcza jeśli Kessie poradził by sobie jako DP.
0
@BARCA1899Messi Przecież już kupno to był hazard, on był rezerwowym, ale bramki jakie strzelał zasłoniły ludziom prawdę.
0
@Kidd Fajny artysta, choć nie mogę ukryć że naśladowcy trochę rzutują na mój odbiór nowych piosenek.
1
@BorzyKrzys @Munio No ja osobiście też, dużo wyżej cenię Wodeckiego.
0
@barcelonaLM Akurat z oczami to im nie wyszło, choć teraz to moneymar może mieć przepite.
0
@Mlody829 Zawsze mnie intryguje skąd wy wyciągacie to prawo, to praktycznie martwy przepis i nawet średniej jakości grajkowie go nie wykorzystują a co dopiero gwiazdy.
0
@Ojciec5tkidzieci A to nie grał zabijaki w jakimś predatorze?
1
@BorzyKrzys A to jakaś znana para i powinienem się wstydzić że nie znam?
0
@Elvisek Ronaldinho też się bronił w temacie, ile grał na najwyższym poziomie?