Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium No z ich dwójki to on jest większym atencjuszem i to kilka razy większym.
3
@MesQueUnClub96 No na pewno bo jego frakcja tam pod kamieniem siedzi, ty serio kibicem bayernu jesteś?
1
@ZIBI88 Muszą, ale nie mogą też pozwolić by kluby zadłużały się bez końca.
0
@FC1899Barca To jak ona ma ciężkie życie to ty masz jakieś dramatyczne, a wyciąganie specjalistów to już kuriozum reptalianie.
0
@szymonekk Jedno i drugie, ludziom przejadł się alanek i jego 100 ścieżka życiowa to bije w mocniejsze tony.
0
@Aquerts A dajesz gwarancję że tak samo będzie strzelał w Barcy.
0
@masq Jakby były pieniądze na skrzydłowego albo można by wydać pieniądze z FdJ to nie było by tragedii, o ile jeszcze pomoc sobie jakoś poradzi, to skrzydła ferran depay* mnie nie porywają.
Tylko przy problemach ze zdrowiem Pedriego już będą ciężary, a o Fatim to nawet nie wiem co myśleć.
0
@Czarny_ck No to zrób sobie prostą matematykę ile koszulek musiał by sprzedać jeśli klub dostaje od 10 do maksymalnie 15% za koszulkę.
0
@Cule1234 No wreszcie jakaś warta uwagi informacja. Dzięki.
1
@yoli W życiu się nie zwróci a przysłowiowe koszulki to jeden z najgłupszych mitów jeśli chodzi o finanse w piłce.
0
@clyde Ogólnie to tak kwestia uregulowania utrzymania budynków które często są zabytkami.
No taki podatek w Niemczech mocno uszczuplił ilość katolików więc w Polsce nie przejdzie bo nagle okazało by się że jest ich z 30%.
0
@Firestone No i dlatego trzeba było zabierać się za to latem kiedy mieli przewagę a nie w styczniu stawiać ultimatum jak nobki.
0
@Firestone O to że w letnim okienku mieli przewagę negocjacyjną nad sisoko, a pozwolili mu przeciągać sprawę, to wtedy był czas na ultimatum a nie w styczniu.
0
@bartas97 Fajny, ale dla mnie ten pasek do niego nie pasuje.
0
@pt9 Nie będę ukrywał że wywiadami mnie trochę oszukał, bo miał je dobrze przygotowane i nie pachniało brazolem :(
0
@Firestone Szkoda że ten mistrz świata przegapił letnie okienko i wtedy nie było by tych cyrków.
0
@Filipfcb2000 Szkoda że ich nie wydymał w poprzednim letnim okienku.
1
@PatrykBarca No to skoro dostał i nic tam nie było to po co to dalej ciągnie, trochę bez sensu bo dużo ryzykuje.
0
@doc Ja tu nie widzę nic niesamowitego, w Anglii nie mają co robić z kasą i pustaki kosztują fortuny więc całkiem możliwe że ktoś im za tego brazola tyle da, a Barcelona raz przyzwyczaiła do robienia z siebie osła , dwa usilnie chcą Holendra wypchnąć.
1
@MatiSh Niezbyt trafione to porównanie z r10 i r9 i co to za analogia? Taka jak w każdym innym klubie gdy opcja a nie wychodzi?(a Laporta to nie był główny zwolennik R10 w Barcy).
No i oprócz Brazylijczyka wzmocniono obronę świetnym Marquezem gdzie tam podawanym zawodnik do klasy Meksykanina.
Przede wszystkim kadra wtedy była bardziej kompletna i doświadczona obecnie to miks dzieciaków zmęczonych weteranów i niewypałów transferowych.
0
@arasz1819 Dobra a teraz ta bardziej interesująca część, ile za to bierze czy jest po prostu głupia i lubi jak się o niej pisze/mówi.
0
@damianex10 Majaczysz.
0
@Encore Ja uważam że nie chodzi o pozycję z o to jakie miał zadania, ale nie dziwią mnie tak proste wnioski skoro w reprze gra na innej pozycji i są zadowoloni.
0
@michal26 Coutinho to wiem że markował kontuzję ale z Dembele to nie pamiętam, ogólnie to Barcelona nie powinna zachęcać do takich działań bo sytuacja może się kiedyś odwrócić.
0
Fajnie by było jakby byli na tym samym poziomie zwłaszcza finansowym i stadionowym.
1
@PatrykBarca @takisobiektos @Tasde Ba był kapitanem w jakimś meczu :)
0
@PatrykBarca Pamiętaj że jest możliwość że jak sam się zgłaszasz wcześniej to jesteś inaczej traktowany a tak właśnie było z michniewiczem.
0
@michal26 A to dembele tak zrobił?
No to nie takie proste i nie skończyło by się tylko na nie dostaniu pensji.
0
@zibiku A to masz wtyki u sisoko że wiesz jakie mieli oferty?
I wciąż PSG podpisuje gwiazdy, a Bayern właśnie Mane i pewnie znów oskubią rywali gdzie ten strach by nie podpisywać?
0
@Kondziubarca Słabo, nie przepadam za ŚO którym odcina prąd.