0

@Medium No z ich dwójki to on jest większym atencjuszem i to kilka razy większym.

3

@MesQueUnClub96 No na pewno bo jego frakcja tam pod kamieniem siedzi, ty serio kibicem bayernu jesteś?

1

@ZIBI88 Muszą, ale nie mogą też pozwolić by kluby zadłużały się bez końca.

0

@FC1899Barca To jak ona ma ciężkie życie to ty masz jakieś dramatyczne, a wyciąganie specjalistów to już kuriozum reptalianie.

0

@szymonekk Jedno i drugie, ludziom przejadł się alanek i jego 100 ścieżka życiowa to bije w mocniejsze tony.

0

@Aquerts A dajesz gwarancję że tak samo będzie strzelał w Barcy.

0

@masq Jakby były pieniądze na skrzydłowego albo można by wydać pieniądze z FdJ to nie było by tragedii, o ile jeszcze pomoc sobie jakoś poradzi, to skrzydła ferran depay* mnie nie porywają.

Tylko przy problemach ze zdrowiem Pedriego już będą ciężary, a o Fatim to nawet nie wiem co myśleć.

0

@Czarny_ck No to zrób sobie prostą matematykę ile koszulek musiał by sprzedać jeśli klub dostaje od 10 do maksymalnie 15% za koszulkę.

0

@Cule1234 No wreszcie jakaś warta uwagi informacja. Dzięki.

1

@yoli W życiu się nie zwróci a przysłowiowe koszulki to jeden z najgłupszych mitów jeśli chodzi o finanse w piłce.

0

@clyde Ogólnie to tak kwestia uregulowania utrzymania budynków które często są zabytkami.

No taki podatek w Niemczech mocno uszczuplił ilość katolików więc w Polsce nie przejdzie bo nagle okazało by się że jest ich z 30%.

0

@Firestone No i dlatego trzeba było zabierać się za to latem kiedy mieli przewagę a nie w styczniu stawiać ultimatum jak nobki.

0

@Firestone O to że w letnim okienku mieli przewagę negocjacyjną nad sisoko, a pozwolili mu przeciągać sprawę, to wtedy był czas na ultimatum a nie w styczniu.

0

@bartas97 Fajny, ale dla mnie ten pasek do niego nie pasuje.

0

@pt9 Nie będę ukrywał że wywiadami mnie trochę oszukał, bo miał je dobrze przygotowane i nie pachniało brazolem :(

0

@Firestone Szkoda że ten mistrz świata przegapił letnie okienko i wtedy nie było by tych cyrków.

0

@Filipfcb2000 Szkoda że ich nie wydymał w poprzednim letnim okienku.

1

@PatrykBarca No to skoro dostał i nic tam nie było to po co to dalej ciągnie, trochę bez sensu bo dużo ryzykuje.

0

@doc Ja tu nie widzę nic niesamowitego, w Anglii nie mają co robić z kasą i pustaki kosztują fortuny więc całkiem możliwe że ktoś im za tego brazola tyle da, a Barcelona raz przyzwyczaiła do robienia z siebie osła , dwa usilnie chcą Holendra wypchnąć.

1

@MatiSh Niezbyt trafione to porównanie z r10 i r9 i co to za analogia? Taka jak w każdym innym klubie gdy opcja a nie wychodzi?(a Laporta to nie był główny zwolennik R10 w Barcy).
No i oprócz Brazylijczyka wzmocniono obronę świetnym Marquezem gdzie tam podawanym zawodnik do klasy Meksykanina.
Przede wszystkim kadra wtedy była bardziej kompletna i doświadczona obecnie to miks dzieciaków zmęczonych weteranów i niewypałów transferowych.

0

@arasz1819 Dobra a teraz ta bardziej interesująca część, ile za to bierze czy jest po prostu głupia i lubi jak się o niej pisze/mówi.

0

@damianex10 Majaczysz.

0

@Encore Ja uważam że nie chodzi o pozycję z o to jakie miał zadania, ale nie dziwią mnie tak proste wnioski skoro w reprze gra na innej pozycji i są zadowoloni.

0

@michal26 Coutinho to wiem że markował kontuzję ale z Dembele to nie pamiętam, ogólnie to Barcelona nie powinna zachęcać do takich działań bo sytuacja może się kiedyś odwrócić.

0

Fajnie by było jakby byli na tym samym poziomie zwłaszcza finansowym i stadionowym.

1

@PatrykBarca @takisobiektos @Tasde Ba był kapitanem w jakimś meczu :)

0

@PatrykBarca Pamiętaj że jest możliwość że jak sam się zgłaszasz wcześniej to jesteś inaczej traktowany a tak właśnie było z michniewiczem.

0

@michal26 A to dembele tak zrobił?

No to nie takie proste i nie skończyło by się tylko na nie dostaniu pensji.

0

@zibiku A to masz wtyki u sisoko że wiesz jakie mieli oferty?

I wciąż PSG podpisuje gwiazdy, a Bayern właśnie Mane i pewnie znów oskubią rywali gdzie ten strach by nie podpisywać?

0

@Kondziubarca Słabo, nie przepadam za ŚO którym odcina prąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?