0

@TheNekro94 No jak zerkają na LR to wiedza że komunikowanie się z nami jest bez sensu :)

0

@Encore Wychowanków czy gości którzy w klubie spędzili kilka lat rozumiem, reszty już nie zawsze. Ale każdy ma jakąś historię i są wyjątki ale moim zdaniem na prezentacjach to pokazówki.

0

@Clue Nie jako piłkarza, i nie w taki sposób jak Abidal i Puyol.

0

@Peciak Te rzeźby są starsze niż twój przykład.

1

@Emhyr Iniesta nie robił liczb? Tobie też odklejka wjechała w takim razie.

2

Dembele bronił gorące od polityki, wojny, covida broni i od kosmitów :)

0

@Peciak Łap więcej jeszcze starszych kamieni "przyciętych " co do milimetra ostrzem między wymiarowym https://www.laminerva.pl/2017/02/historia-sztuki-10-zachwycajacych-rzezb.html

1

@Ojciec5tkidzieci Najbardziej mnie w tym zastanawia dlaczego ...Twoim.... nie jest pogrubione.

4

Widzę temat piramid więc chciałbym nie zgodzić się z mitem który już parę osób powieliło, piramid nie budowali niewolnicy, budowali je dobrze opłacani specjaliści, a piramidy były obiektami sakralnymi i nikt nieczystych innowierców nie dopuścił by do ich budowy.

Starożytni Egipcjanie leczyli jaskrę zaawansowanymi przyrządami podobnych używali wcześni rzymianie(były podobne do tych używanych jakieś 50 lat temu) ale już w średniowieczu ludzie nie znali tych urządzeń i metod i zaczynali próbować leczyć jaskrę od początku np. nacinając oko nożami. To odnośnie zaginionych technologii.


0

@Nieznajomy A co napiszesz o marynarce :)

5

@gaucho104 A nie odraczali, bo jestem prawie pewien że to nie obniżki tylko odroczenia części pensji.

0

@VegetaPolska Jak dla mnie to tylko Bleach daje coś z wibe potęgi z DB, no jest jeszcze one punch man albo coś dla starszych.

0

@Pablit Ale jakie on ma sukcesy w dorosłej piłce wyłączając bycie częścią kadry i jakieś wsparcia dla kolegów z szatni?

0

@Suzu No ameryki nie odkrył, to jest ciemna strona kontraktu Messiego czy innych kominów płacowych.

0

@nokia Zobacz te





W pierwszej chwili pomyślałem o lawsonie juliet ale to nie te lata

0

@Pablit Skoro taktycznie nie odstaje to Xavi i poprzednicy kazali mu tak biegać jak kurczakowi bez głowy?

2

@Firestone No to na pewno będzie łatwiejsze, bez Messiego ale też Antka i Cou.

0

@michal26 Cóż pewien Argentyńczyk też miał strzelać jak na zawołanie w lidze farmerów.
Szanse są oczywiście duże ale LL to nie Bundesliga a Barca to nie Bayern.

0

@MesQueUnClub96 Ma 34. Jak dla mnie 34 to nie jest więcej niż 34.

0

@Gappeq No to jest dyskusyjna sprawa ale taka o jaką kłócić się nie zamierzam, BVB swego czasu uznało że lepiej za rok się rozejść niż zarobić.
Za 40 baniek ciężko kupić gościa który walnie 2/3 tego co można wieszczyć Robertowi w Bayernie.

1

@FC1899Barca No a irrelevant to co znaczy? @TheNekro94 ma rację MC wygrywało puchary i wybieranie sobie tylko jednego trofeum to absurd.

A Nottingham Forest ma tak samo 0 Chamipons Leagues jak MC.

2

@Kinginiesta No i ilu jest tych 37 latków grających na najwyższym poziomie? Z tych których wymieniłeś to niejako kwalifikuje się CR choć wedle LR kopie się po czole.

Przeleciałem top 5 PL i jest tylko Fernandinho ale nie wiem czy można powiedzieć czystym sumieniem że gra na najwyższym poziomie.
Zwyciezca LM nie ma żadnego 37 latka i tylko modric ma więcej niż 34,w PSG nie ma w Mediolanie nie ma w Bayernie nie ma, no chyba że najwyższy poziom to po prostu ligi i liczysz jak Fernadninho rezerwowych to pewnie trochę ich uzbierasz.

Granica się delikatnie i powoli przesuwa ale na pewno nie jest to 37 lat.

0

@Gappeq Czy ja wiem czy utrzemy nosa, jak walnie dla nich te 40 goli to bardzo stratni nie będą.

1

@HighestInTheRoom wydaje mi się że @hayek pisał coś o cenach.

2

@doc Trochę dziwne, na najlepsze kluby za słaby na tą chwilę na pewno ale wydawało mi się że nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego klubu, ciekawe co jest przyczyną.

0

@Lionel_Messi10 " Leo 10 ma więcej goli niż najlepsza 9 w historii futbolu a jest jeszcze pewien Portugalczyk" a ty umiesz czytać geniuszu? Co wynika z tego zdania bo na pewno nie że Messi i CR są 9.
Nie odpisuj jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem a zdania których nie rozumiesz przeinaczasz pod swoje narracje.

No i wzorcowo upatrzyłeś sobie jedno zdanie które wytykasz i strzelasz focha.

1

@hayek Połowicznie, nie wyobrażam sobie by murowany faworyt stawiał autobus z beniaminkiem i grał na jedną kontrę bo liczy się wynik.
No i takie podejście powoduje że piłka z roku na rok traci coraz więcej młodych kibiców.

0

@Lionel_Messi10 Nie nie biję do leo, wręcz przeciwnie biję do ciebie panie hipokryto bo widzisz gole które zawdzięczasz swojej klasie i klasie drużyny nie są dla ciebie wyznacznikiem a trofeum które KTOŚ ci daje na podstawie subiektywnych odczuć jest tym wyznacznikiem boki zrywać, cytując klasyka krótko zwięźle i na temat.

Zaorałeś no to fajnie a ja uważam że nie więc kto ma rację, znów twoja opinia a nie fakt, przypomnę tylko że twoja opinia to nie jest fakt, wiem że bolesne ale prawdziwe.

Luis Suarez jest wybitnym napastnikiem który tak jak piszesz rozwalił 3 ligi ale w LM zwłaszcza na wyjazdach kopał się po czole i to nie moje widzimisię bo Urus wyłapał tu na stronie kilka niepochlebnych artykułów o tym.

No znów twoja opinia, MvB R9 z Barcelony(skoro robisz podpórkę PRIME ;), Henry itd spokojnie mogą rywalizować o to miano, no i odnośnie bicia do Leo 10 ma więcej goli niż najlepsza 9 w historii futbolu a jest jeszcze pewien Portugalczyk, Polak i paru innych których kibice innych drużyn określają jak ty Urusa najlepszym.

0

@matirix20 No a to ile trzeba było czekać na ŚO i to kupionego w taki sposób tylko potęguje to rozczarowanie.

1

@Azi Uwielbiam takie komentarze jak ten drugi, wyjątkowo celne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?