Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar No ja mówię o skuteczności setek, nie ogólnej.
1
@koziar Ja oczekuje że na 30 patelni strzeli 25, że strzeli parę głową, że będzie strzelał karne(choć sposobu fanem nie jestem) i tyle, nie gramy jakieś kosmicznej kombinacyjnej i szybkiej piłki wiec Robert spokojnie się powinien odnaleźć.
Jak poradzi sobie z autobusem co spotkanie to mnie interesuje już z czystej ciekawości.
2
@sintesox Raczej starożytna amfora.
1
@Marcin91fcb Nie wcale https://www.fcbarca.com/104972-2playbook-fc-barcelona-finalizuje-sprzedaz-49-udzialow-sieci-handlowej-blm-za-200-milionow-euro.html
I to nie tylko to.
1
@P33ck Pamiętam że użytkowniczkom strony podobał się ....Depay, no ogólnie to zwłaszcza Mingueza ale też Nico Ferran czy Gavi też mogą się kobietom podobać
1
@Marcin91fcb A to innych aktywów nie sprzedaliśmy?
0
@Comentateiro Ta na pewno, miał problem z Koemanem a co tu o Xavim pisać.
0
@IronSanHybrid No to akurat nie dziwi skoro największe gwiazdy z AP grały zazwyczaj w Hiszpanii. Pamiętam szał w Meksyku jak przychodził Rafa.
0
@P33ck Moja siostra również kiedyś mi mówiła że nie jest przystojny, gusta guściki.
Zresztą kto wedle ciebie obecnie w tej trójce jest?
0
@Katalończyk 99 Akurat jakby oni grali to ten transfer miałby dużo mniej sensu niż obecnie.
3
@Kondziubarca @Deviler Akurat z bastą ma rację, jak raz dasz sobie wejść na głowę to potem każdy będzie ci po niej skakał, każdy kibic Barcelony to widział pod światłym przywództwem marii bartoleu
0
@Greenalley No ale to jest oczywiste dlatego nikt nie będzie płacił takich wielkich pensji gościowi z tykającą bombą w kolanie
0
@against_modern_football A Robert ma 100% skuteczność? Nie znam takiego zawodnika, a Suarezowi też się przez lata obrywało.
0
@Clue No po zapaści po klasyku to można by wyciągnąć całkiem inne wnioski, zobaczymy teraz, bo o wymówki będzie już bardzo ciężko.
0
@Mns21 Cóż niepopularna opinia ale to wybitny piłkarz do tego z tych co dużo myślą, poradzi sobie.
0
@against_modern_football No mieliśmy nawet lepszych technicznie zawodników jeden strzelił więcej bramek i ma 5x więcej asyst drugi strzelił tylko 436 goli a i tak z Romą i Liverpoolem nie strzelili tych brakujących goli, argument nieudany.
2
@SeboPro Pamiętasz takiego gościa nazywał się...jak mu tam było a wiem Bartomeu, jego też niektórzy tak tłumaczyli.
Akurat dyrekcje klubów nie są nieomylne, co fantastycznie widać w MU.
1
@KibicBarcy84 Przecież problemem jest pensja, na najlepsze kluby jest za słaby a dla średniaków za drogi ot cały sekret.
6
Jeśli kupowanie było trudne to teraz pora na jeszcze większe przeprawy :(
0
@IronSanHybrid nie jestem fanem transferu ale najbardziej interesuje jak będzie się pokazywał mecz w mecz grając przeciw autobusom, zwyczajnie chcę to zobaczyć jak sobie będzie z tym radził.
0
@ViscaBarca123 Arhur był przypomnieniem by nikomu na słowo nie wierzyć, niech mu się wiedzie i udowodni wszystko na murawie.
0
@michal26 Cieszyć się na pewno cieszą, ba pewnie nawet już planują jak zmarnotrawić tą kasę.
0
@Pawel13sz Fati ლ(¯ロ¯"ლ)
Niech dzieciak najpierw do zdrowia dojdzie a nie jako pewniaka go podawać.
0
@Paradoks No i zobaczymy jak klub poradzi sobie z odroczeniami i stratą aktywów jak nie pójdzie sportowo to huk będzie nieziemski.
0
@Pulolek @Barca1922 Nie będę się kłócił, w jakiejś książce o klubie to przeczytałem i tam było że on się za Polaka podawał.
0
@Barca1922 Był już zawodnik który podawał się za Polaka, problem w tym ze wtedy Polski nie było.
0
@PatrykBarca Jak to ryzyko jest zerowe, w ciężkich czasach ładujemy w jeden transfer 80 baniek, za taką kwotę można wzmocnić dwie pozycje w obronie.
0
@Encore No pewnie masz rację, ale zobaczymy co pokaże magik w Hiszpanii to zawsze jest ten problem.
0
@jabber21 Ta bo to tak łatwo wyciągnąć kraj z 16 % inflacji powodzenia, chyba że masz na myśli że super inteligentny gość który kłamie jak z nut zadłuży Polskę na kolejne 100 mld.
1
@MesQueUnClub96 Jakoś w BVB nie narzekali.