Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Dla mnie Fati powinien również grać jako ŚN.
0
@Volk @Objectivo No ja też poproszę, od razu będę do ignorowanych dawał.
0
@chavez Chłop nie umie grać jak mu 9 nie dadzą, słabiak.
0
@DamianBarcaCule Mnie nie przekonuje na skrzydle jako ŚN jak najbardziej.
0
@Sysia11 Wszystko o Miriam.
1
@mdyczek @Vernon_Roche Nie wiem jak można zapomnieć o trenerze Barcelony Atlètic, wstydźcie się.
3
@Pawel13sz Ale on nie zszedł na lewą nogę, dostał zagubioną piłkę ładnie przyjął i pięknie przymierzył.
1
@Kapitan hawk Czekasz na swoją kolej i będziecie razem w kafejce czaić?
3
Nowe nabytki mają różna liczbę rozegranych minut, ale na razie dla mnie Kessie najfajniej się prezentuje.
0
@jeyx77x Oj ładnie odpływasz, polecam zapisać się do wojska to zobaczysz co tam się dzieje, większość ludzi to ma głęboko służbę i orzełka panuje kolesiostwo i nepotyzm, a zamiast służby kombinuje się jak tam coś załatwić państwowego na boku.
0
@macio_944 No pamiętam jak Real wygrywał LM i LL a tu wciąż było że przegrali z nami mecz i ty w tym przodowałeś, ot taki klimat.
0
@SmoothCriminal No trudno żeby nie jak Busquets i Pique w drużynie od 2008 roku, a wcześniej Messi Iniesta i Xavi.
1
@SmoothCriminal To nie wyłączność wychowanków tylko staż jak w wielu Hiszpańskich klubach.
1
@IronSanHybrid Fajnie że ludzie mają szanować ich postulaty gdy oni nie szanują nikogo i niczego.
1
@jeyx77x Dlaczego chcesz się kłaniać ludziom którzy byli w wojsku, poważnie pytam.
1
Dziś niektórych czeka szybkie przebudzenie z komentarzem dla koneserów....
0
@MrPGG No nie wiem dla mnie nie zbyt celne, bo nie tak dawno był mało wiarygodny, po prostu teraz ma bardzo wysoko wtyk i tyle.
0
@bleble123 No ja bym dodał że trzeba baczniej zerkać na bramkarza.
0
@Rewolucja123 Wszystko zweryfikuje murawa, całkiem możliwe że masz rację i zaczną doświadczeni ale 2-3 odcięcia prądu i w podstawie ląduje urus.
0
@Mroziu To pompowanie że on obsadzi PO jest przesadzone, no chyba że obsadzi jak Urus.
0
@Janas11224 Możliwe ale mało prawdopodobne bo puchar Gampera traktuje się jako oficjalną prezentację drużyny.
1
@ElTomas Znając życie to jeszcze z pretensjami by wyskoczyła, a nie miała nauczkę.
0
@Pawlak1992 No to wytykanie asyst jest zrozumiałe skoro reklamuje się go jako bardzo ofensywnego ŚO, ba wciąż czytam o tym jak wspaniale Garcia wyprowadza piłkę(czego efektów nie widać) a pomija się to że słabo broni, i ma duże braki fizyczne.
0
@koksik2700 Zobacz w rachunku, jak było użyczenie to co miesiąc cię za niego kasowali.
0
@parpe To tak nie działa, nawet się uśmiałem.
0
@Limit_l3ss No jakoś nie wyobrażam sobie by pobił choć dwa, jedyny to jakiś związany z karnymi może ustrzeli.
2
@Kondziubarca O co chodzi z tym wyjaśnianiem?
Ogólnie to dość słabo traktujemy gościa który do barcy przyszedł jak była w gównianym położeniu.
0
@Mixtape No i granie dwoma dzikami w obronie oznacza że będziemy grać lagę na Robercika.
0
@Kgorecki2500 Konfederacja zazwyczaj przeszacowana, a PSL(niestety niedoszacowany) no i 15 procent bez głosowania
Zazwyczaj 10% to antysystemowcy i tu pytanie czy są w tych 15% czy ich głosy się rozeszły(kukiz 3% :0 ) i to jest bardzo ważne.
0
@Greenalley Nie do końca, prawdziwy pasjonat odczeka odłoży ale kupi koszulkę idola a pasji Latynosom odmówić nie można, to że ktoś ma dużo kasy nie znaczy że kupi koszulkę piłkarza. Katalończycy niby najbogatsi w Hiszpanii a dorabiają na sprzedaży biletów na kluczowe spotkania.