0

@Herato Dla mnie Fati powinien również grać jako ŚN.

0

@Volk @Objectivo No ja też poproszę, od razu będę do ignorowanych dawał.

0

@chavez Chłop nie umie grać jak mu 9 nie dadzą, słabiak.

0

@DamianBarcaCule Mnie nie przekonuje na skrzydle jako ŚN jak najbardziej.

0

@Sysia11 Wszystko o Miriam.

1

@mdyczek @Vernon_Roche Nie wiem jak można zapomnieć o trenerze Barcelony Atlètic, wstydźcie się.

3

@Pawel13sz Ale on nie zszedł na lewą nogę, dostał zagubioną piłkę ładnie przyjął i pięknie przymierzył.

1

@Kapitan hawk Czekasz na swoją kolej i będziecie razem w kafejce czaić?

3

Nowe nabytki mają różna liczbę rozegranych minut, ale na razie dla mnie Kessie najfajniej się prezentuje.

0

@jeyx77x Oj ładnie odpływasz, polecam zapisać się do wojska to zobaczysz co tam się dzieje, większość ludzi to ma głęboko służbę i orzełka panuje kolesiostwo i nepotyzm, a zamiast służby kombinuje się jak tam coś załatwić państwowego na boku.

0

@macio_944 No pamiętam jak Real wygrywał LM i LL a tu wciąż było że przegrali z nami mecz i ty w tym przodowałeś, ot taki klimat.

0

@SmoothCriminal No trudno żeby nie jak Busquets i Pique w drużynie od 2008 roku, a wcześniej Messi Iniesta i Xavi.

1

@SmoothCriminal To nie wyłączność wychowanków tylko staż jak w wielu Hiszpańskich klubach.

1

@IronSanHybrid Fajnie że ludzie mają szanować ich postulaty gdy oni nie szanują nikogo i niczego.

1

@jeyx77x Dlaczego chcesz się kłaniać ludziom którzy byli w wojsku, poważnie pytam.

1

Dziś niektórych czeka szybkie przebudzenie z komentarzem dla koneserów....

0

@MrPGG No nie wiem dla mnie nie zbyt celne, bo nie tak dawno był mało wiarygodny, po prostu teraz ma bardzo wysoko wtyk i tyle.

0

@bleble123 No ja bym dodał że trzeba baczniej zerkać na bramkarza.

0

@Rewolucja123 Wszystko zweryfikuje murawa, całkiem możliwe że masz rację i zaczną doświadczeni ale 2-3 odcięcia prądu i w podstawie ląduje urus.

0

@Mroziu To pompowanie że on obsadzi PO jest przesadzone, no chyba że obsadzi jak Urus.

0

@Janas11224 Możliwe ale mało prawdopodobne bo puchar Gampera traktuje się jako oficjalną prezentację drużyny.

1

@ElTomas Znając życie to jeszcze z pretensjami by wyskoczyła, a nie miała nauczkę.

0

@Pawlak1992 No to wytykanie asyst jest zrozumiałe skoro reklamuje się go jako bardzo ofensywnego ŚO, ba wciąż czytam o tym jak wspaniale Garcia wyprowadza piłkę(czego efektów nie widać) a pomija się to że słabo broni, i ma duże braki fizyczne.

0

@koksik2700 Zobacz w rachunku, jak było użyczenie to co miesiąc cię za niego kasowali.

0

@parpe To tak nie działa, nawet się uśmiałem.

0

@Limit_l3ss No jakoś nie wyobrażam sobie by pobił choć dwa, jedyny to jakiś związany z karnymi może ustrzeli.

2

@Kondziubarca O co chodzi z tym wyjaśnianiem?
Ogólnie to dość słabo traktujemy gościa który do barcy przyszedł jak była w gównianym położeniu.

0

@Mixtape No i granie dwoma dzikami w obronie oznacza że będziemy grać lagę na Robercika.

0

@Kgorecki2500 Konfederacja zazwyczaj przeszacowana, a PSL(niestety niedoszacowany) no i 15 procent bez głosowania
Zazwyczaj 10% to antysystemowcy i tu pytanie czy są w tych 15% czy ich głosy się rozeszły(kukiz 3% :0 ) i to jest bardzo ważne.

0

@Greenalley Nie do końca, prawdziwy pasjonat odczeka odłoży ale kupi koszulkę idola a pasji Latynosom odmówić nie można, to że ktoś ma dużo kasy nie znaczy że kupi koszulkę piłkarza. Katalończycy niby najbogatsi w Hiszpanii a dorabiają na sprzedaży biletów na kluczowe spotkania.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?