0

@Asthylath No nie wyobrażam sobie kurde w Barcelonie gwałciciela czy pedofila nawet jakby miał talent top 1 w historii piłki i chciał grać za darmo.

0

@BARCA1899Messi Po tym szambie w mediach wątpię by taki sposób na niego podziałał.

2

@Szklaner No jakby wykluczało to problemów by nie było.

0

@Marcelinho99 Z tego co widziałem to nie każdy, zmieniał ale na pewno nie walką.

0

Ogólnie to bieda z tym wyszła, już pomijam markę Roberta i patrzę tylko z perspektywy kasy dla klubu.

0

@Jakchcesz No nie wiem czy w połowie, za to na pewno wiem że te trudniejsze do rozstania nazwiska pozostały.

1

@Darkin Jeden gość walką nie zmieni wiele jeśli wokół będzie 10 spacerujących ze spuszczoną głową.

0

@adi7adi8 No ok ale jak będzie potrzeba to zagrają przed Busquetsem.

0

@Fenelon No zawsze miał duży fanbase ale to nie powinno dziwić bo to był jeden z większych talentów z LM no i wygrał barcy MLM.
No i jego braki w wieku 19-20 lat nie raziły w oczy tak bardzo jak u 22 latka.
Sam jestem zdania że nie dostał szansy jak był w gazie i BB była dla niego za mała, ale to nie żale do koemana bo tobył już za późno a do EV no ale on był jeśli chodzi o młodych naprawdę zabetonowany.

1

@mateusz1989VeB To kto dla ciebie jest wyżej? Jak dla mnie głębią składu biją każdą reprezentację.

0

@FCB_dimiC Zawsze mnie to zastanawia czemu świeżarki są takie agresywne.

0

@Striker Pewnie trenuje, jakby tego nie robił to by nie dostawał pensji.

0

@mesi8191 +Nico Torre i hm Roberto. Jak na razie w kadrze jest też hm... Puig Bośniak i Collado

1

No jeśli już kogoś krytykujemy za brak szans to krytykujmy tego który był trenerem gdy Puig powinien zrobić kolejny krok i dostać szanse jak był za duży na BB. Wiem że krytykowanie Koemana jest modne ale on akurat dla puiga przyszedł za późno, no i jeszcze go ostrzegał(za co obrywał)
Też uważam że miał talent ale co z tego, rozwijanie się poprzez same treningi może i jest możliwe ale bez gry wydajność raczej nie powala.

0

@Fenelon Już nie przesadzaj że nikt go nie krytykował.

0

@msmsms No ale skąd wiesz jakby wyglądał po 3 latach grania początków PK, puć to był większy talent i niewiele mu to dało siedzenie w Barcy.

0

@Kidd To mieli by bekę że jeszcze numeru nie ma ;)

0

@verdant Zgubiłeś tylko to że sentien całkowicie olał go na najważniejsze mecze pod koniec.

1

No ciekawe spostrzeżenie jak jednak uważam że nie było większego szału sportowego niż Małyszomania, a sam skoków nie znoszę.

1

@HighestInTheRoom @Kengo no ja o tych ludziach nigdy nie słyszałem nie wiem co w tym xd

0

@Roobo No słabo się to zestawia z jego słowami, to nie jest piłkarz na Barcę i Real ale do takiej Sevilli może by się doczłapał po latach.

0

@PatrychoO No ja tam nie zamierzam nikomu zabraniać mieszkać gdzie chce, Barcelona to duże miasto.

0

@Inko No lepsze nie z czołówki. Tak? A gdzie ten prestiż jest bo ja go nie widzę, Aspas z Celty gra w reprezentacji Hiszpanii, dawaj jakiegoś Hiszpana czy Francuza który grając w mls gra w kadrze.

0

@xVENUMx Depay więcej wart niż Dembele ciekawe nie powiem.

0

@Melvin No tak bo konfa jest dla tych inteligentnych.

0

@gumaz No mierząc talenty to spokojnie się te słowa obronią, tylko że pique musiał by się jeszcze skupić na piłce a z tym były problemy, już w zeszłym sezonie było fajnie ale czy wytrzyma tak długo.

0

@AnnaMarianna Już znalazła choć nie wiem czy lepszego :)

0

@Inko jeśli chcesz grać jeszcze w lepszych europejskich klubach to tak, z MLS nikt go do Sevilli czy Celty nie ściągnie.

0

@mateusz1989VeB Właściwie to sprawdzałem i on tych pucharów nie na wygrywał(pomijam wkład w wygrane) MH PH UEFA YOUTH LEAGUE WINNER.

1

@Hrzan Dla mnie to ustawka tym bardziej że kilkukrotnie była już dobrze ustawiona wystarczyło wyprostować koła, no a momentami to cofała bez ruchu kierownicą więc trudno w to uwierzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?