Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IronSanHybrid Uważam że twoja nienawiść do niego przesłania ci to co pokazał na boisku, jak wyżej dał 3-4 patelnie dobrze rozdzielał piłkę, a to że momentami był niechlujny to już taki typ piłkarza.
1
@IronSanHybrid Dembele serio?
1
@czółkovsky No pod sam koniec zderzył się z zawodnikiem rywala.
0
@El dominatore Oj tak z Albą masz rację kompletnie tego nie rozumiem, gość ma niesamowite timingi a oni go i to nie tylko skrzydłowi w ogóle nie uruchamiają takie podejście podpowiada trenera bo to samo było w zeszłym sezonie.
1
@FC1899Barca Zacznij mecz oglądać bo chyba oglądałeś coś innego.
0
@Szmulek Dembele prawdopodobnie najlepszy na boisku :)
0
@El dominatore No a jak graliśmy końcówkę zeszłego sezonu? Może to pragmatyzm Xaviego w każdym razie fanem tego nie jestem.
0
Transfer Lewego odmienił stosunek polskich mediów do Barcelony na plus, nie ma już tego dziwacznego naśmiewania się z Dumy Katalonii, ale są też minusy które kiedyś trafnie wypunktował pewien dziennikarz"
Robert wygrywał, Bayern przegrywał. U nasz będzie podobnie:)
0
@wudzitsu To akurat z braku wiedzy historycznej.
1
@johny11 26 spotkań to nie parę meczy, dla wielu zawodników to cały sezon.
0
@Kengo Szlifować to można nawet 27 latków, to nie takie proste że wyskakujesz z liczbą i masz odpowiedź bo na pewno łatwiej prowadzi się starszych zawodników jaki wiek się wydłuża, więc mała liczba u22 nie dowodzi zbyt wiele.
0
@Kessie Wątpię by te tłuściochy dały radę złapać ptaka.
0
@Kengo Nie, czasy się zmieniają tak jak 33 latek nie powinien mieć już łatki emeryta tak od 22-latków ludzie oczekują dobrej gry.
@Aragorn33 Tak tylko wykończenie, sporo już było takich zawodników co mieli "tylko" wykończenie poprawić.
0
@Mow_mi_Douglas Żeby douglas legendarny PO nie widział dziury na PO to aż dziwne.
1
@Comentateiro To jakiego klubu są legendami?
0
A wczoraj miałem pytać czy Dest zrobi krok na przód (mimo iż niektórzy jego rozwój odbębnili po trzech treningach u Xaviego) wygląda na to że Amerykanin będzie odstawiony na boczny tor co najmniej odstawiony.
1
@Pawel13sz 1.Lewy
2.Dembele
3.Christensen/Kessie
4.Dest-brak rozwoju.
0
@Bartek22 No ale na największy boom z jego zakupem nie mieli numerów a co gorsza w :) Niby mamy problemy finansowe a gdy jest szansa to sobie troszeczkę odbić to jest wtopa.
No z ostatnim zdaniem też się nie zgodzę od kilku lat to otoczka niestety coraz ważniejsza się staje, zobacz ile masz fajnych analiz meczów czy piłkarzy a ile pierdół o klubie czy zawodnikach.
0
@Bartek22 No ty pamiętasz i ja pamiętam, ktoś się pewnie jeszcze znajdzie.
Dramatu nie ma, ale wizerunkowo jest przypał. Czyli podobnie jak z numerem Lewandowskiego.
0
@Borneo To jak ten system weryfikuje MU?
A ktoś mówi o nie wymaganiu czegoś?
No ma taką pensję bo ktoś go poprosił by odroczył i można było kombinować w księgowości.
Wszyscy no chyba nie wszyscy.
Ma prawo naciskać a Holender może jej powiedzieć żeby frajera szukali gdzie indziej.
0
@MateuszJrk Daj spokój z takim tłumaczeniem, goście zarabiają grube pieniądze by skupiać się tylko na piłce, nie ma porównania z kimś kto pracuje jeszcze na boku.
0
@LosBlankos Cała ta szopka jest właśnie tak ukierunkowana by obrzydzić Holendra kibicom, tak na prawdę klub nie może zrobić praktycznie nic, bo na zerwanie kontraktu na pewno się nie zdecydują.
0
@norbi77 Mnie tam najbardziej uderzyło porównanie do Mullera :)
0
@mientusek1407 No zobaczymy, o kadrze można dyskutować drużynę maja na ten moment lepszą od naszej.
0
@cris2706 Lepsza kadra to nie zawsze lepsza drużyna.
0
@Peciak O jest i mit odnośnie oddania swoich pensji. Teraz pytanie jak to się skończyło odzyskali te pieniądze pośrednio? PS to pytanie retoryczne.
A kolejny niby atut o zmianie pozycji to naprawdę turbo naciągany, jakby nie zmienili to ławka bo by zwyczajnie nie grali nie mieli szans zwłaszcza masche na DP, Franek na ŚO jak trzeba było to nie grał? Czy do narracji nie pasuje.
@Firestone Ale że ty będziesz bronił franka w takiej sytuacji to mnie zaskoczyłeś i to pozytywnie :)
0
@Peciak A stać ją? Czy to wirtualne pieniądze.
0
@ranger3120 Chodzi o dane ze spisu powszechnego.
0
Weterani to chyba boją się telefonów z klubu odbierać, a plotki o nowych zakupach przyspieszają bicie serca:)
0
@BialutkiFCB @Emhyr Grać czy być zarejestrowanym, jak przychodził to było że ma być zarejestrowany a tak to większość czasu ma spędzać z pierwszym składem.