2

@Nano22 To coś słabo tego janusza polityki obserwujesz.

0

@KrwawiaceoczyVEB Tego żeby nie odpuszczać pieniędzy, no a z tym wiecznym rezerwowym to zmyślasz.

0

@KrwawiaceoczyVEB Raz już zrobił przysługę to teraz się nauczył.

0

O podobne opinie były tu tłumaczone odnośnie Coutinho :)

0

@ShawnC Nie zgodzę że nigdy nie miał, bo jak wygrywali LM to on tam był największą gwiazdą a co się później stało to już wiemy.

0

@ShawnC No chodzi mi o jego słowa i pretensje, no i po co Xavi tak się o nim wypowiadał siedząc w katarze, to wygląda jakby nie miał przecieków z klubu albo nie potrafił ocenić puiga.

2

Dziwna ta sytuacja z Pućiem nie wiem jak oni tam się komunikowali z Xavim ale chyba trochę racji ma bo Xavi mógł siedzieć cicho i z kataru nie komentować sprawy chłopaka a później okazało się że to Holender okazał się bardziej wyrozumiały mimo iż puiga ostrzegł, za co wylewano na niego wiadro pomyj, bardzo niesłusznie.

A co do wymuszania no skoro rodzina jest tak blisko z Laportą to powinni wiedzieć że to niezwykle bezlitosny gość chyba że zakładał że Xavi go wybroni, no a Puig miał oczywiście prawo marzyć o grze w Barcy ale wydaje się że jednak nie zakładał wielkich poświęceń, no i sprawa wypożyczeń(tak nikt nie wracał i grał) mógłby się rozwinąć i grać w takiej Celcie a może i Sevilli.

0

@Mazi Ale tam też rozchodziło się o kasę, dostępne nazwiska i pewien wizerunkowy problem z Xavim :)
Jakby ich nie było to Koeman poleciał by szybciutko.

1

@mateusz1989VeB Pewnie wizerunkowo bardziej mu się opłaca być ławkowiczem w Barcy niż wyróżniać się w Mallorce.

0

@gumaz Na najsłabszych byle by się prześlizgnąć jak najwyżej, ludzi którzy chcą najsilniejszych w obecnej sytuacji klubu nie rozumiem.

1

@PeteR10 Jak dla mnie to jest pitolenie, po prostu nikt nie ma odwagi wyjść przed gawiedź i powiedzieć że jak będzie można to oni i tak nie pomogą mu wrócić.
A co do ustawiania Messiego to w obecnej chwili to w ogóle si-fi.

1

@escarabajo Cavani wczoraj widziałem a tak to nie wiem.

0

@Pustelnik No ja wciąż nie zapomniałem Xaviego, Iniesty, Marqueza, Adriano, za dawnym Alvesem Eto'o to właśnie mizeria ostatnich dwóch-trzech lat najbardziej mi tych piłkarzy przypomina.

1

@_Specjalista Chciał wreszcie dostawać kartki jak normalni piłkarze :)

0

@Janas11224 On dlatego nie udzielał wywiadów bo ich nie lubi ostatnio zresztą był akcja bo go Barca tv złapała i wręcz go zmuszali do wywiadu. Anie dlatego że nie zna języka bo to że zna widać od dawna na samych meczach.

2

@Bagsik88 Ale czy a gdzieś napisałem ze go nie cenię? Stwierdzam tylko fakt że zwłaszcza w Barcelonie mieliśmy wielu zawodników z o wiele lepszą techniką i tak samo tyczy się innych zawodników.

Więc jeśli uważam ze Bergkamp miał lepszą technikę to to oznacza że nie cenię Lewandowskiego czy to że ty mi wmawiasz że go nie cenię?

Tu masz przykład jak jak go nie cenię https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12112073#comment-12112155

@MesQueUnClub_87 No rakitić też był drewniakiem przy Inieście i Xavim i pisało to wiele tu osób, a doceniać oczywiście że go doceniali za inne umiejętności tak samo jak ci którzy doceniają Roberta za inne cechy. Jakoś Robert sam potrafił powiedzieć że w jego grze nie ma samby ale wy widocznie wiecie lepiej od niego.

0

@Lionel_Messi10 No pewnie że nie masz jakbyś miał to w swoich wrzutkach oznaczał byś swoich akolitów a nie czekaj ty tak robisz ....

Widzisz i tu jest twój problem, ja nigdzie nie napisałem że to nie jest jego rok, czy że CR jest lepszy to ty to w swoich postach do mnie piszesz albo próbujesz wpleść że tak twierdziłem i stawiasz się w roli obrońcy.

No ja nie rozmawiam z nogami ludzi ani nikt z mojego otoczenia.

0

@Nano22 Ta bo ty byś na miejscu Umtitiego odpuścił jego pensję i grał za 1/10 w Lecce już to widzę bhuahaha.

0

@Kidd To gdzie to zdjęcie?

0

@Lionel_Messi10 No śmieszny raczej ty, mnie kompleks CR nie trapi dzień w dzień.
Wcale mnie nie musisz słuchać tylko porównanie pokazuje poziom manipulacji, jakbym porównał Messiego z kimś młodszym to pierwszy byś wył że niesprawiedliwe albo że to nie ta pozycja.

0

@MesQueUnClub_87 Ale czy to coś zmienia płaczesz o drewniaka ja ci wymieniam ludzi których oklaskiwali kibice Barcy na przestrzeni lat więc tak jako kibiców Barcelony mamy trochę skrzywione spojrzenie na takich zawodników bo dekadę temu mieliśmy 8 zawodników którzy byli magikami technicznymi na swoich pozycjach.
No to dobrze Bergkamp, Henry, Adriano ... było sporo spektakularnych technicznie napastników z przeróżnych krajów przy których Lewy również nie wygląda świetnie.

0

@pioz123 No jak będzie jeździł na demble to wtedy będą większe szanse na powstrzymanie skrzydłowych.

0

@AlexDark00 No Xavi już ten pomysł wykluczył.

0

@Herato No a gdzie grali ci pomocnicy jak Chorwat kopał w chorwacji? Ile mieli już sezonów za sobą jak on dołączył do topowej ligi, zmęczenie to nie tylko bolące nogi, gwa w wielkim klubie mentalnie też jest wymagająca.

4

@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy ignoranci na pewno nie wszyscy, jak na przestrzeni lat miało się Ronaldo Rivaldo Ronaldinho Messiego i Neymara to tak przy nich Lewy to drewniak. Bo chyba nikt nikt normalny nie uważa że to po prostu drewniak.

1

@Lionel_Messi10 Nie rozumiem.... nie no wiem bo by się narracja nie zgadzała, dlaczego nie porównujecie ich latami tylko sezonami, skoro jeden jest starszy i każdy rok w tym wieku robi kolosalną różnicę.

Już ci podaje co robił w wieku Messiego
Games 44
Goals 36
Asists 4
Thropies 2

Już nie wygląda na takie zaoranie.

0

@MAGNETO No trzech na jedenastu może być ciężko, zwłaszcza bez bramkarza.

0

A psioczyłem na Wrzutkolone, przepraszam wróć.....

1

@MarcinVeB10 Ale karma jest okrutna.

3

@panczo No ostatnio zadziwiająco często obrywa się Gaviemu więc coś z nim związanego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?