Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Ja tylko chciałbym przypomnieć że Dest po 3 treningach podobno był już przez Xaviego ogarnięty nie wiem jak to ma wyglądać po raz drugi.
4
@Pawel13sz Ciekawe czy oddał by swoje 5 LM za taką passę.
0
@antymadrista1 No bycie jedynym hegemonem po kilku latach wychodzi bokiem ale jak kto woli.
1
@Bobo25 Usunąłem bo odpowiedziałeś na to niżej a ja nie całej nitki przed napisaniem, niemniej dzięki że napisałeś jeszcze raz.
0
@Jasialdinho Araujo się do takiego ustawienia nie nadaje, bo nie potrafi wyprowadzać piłki i wychodzić z pod pressingu.
0
@mateusz1989VeB Strach to ja tylko odczuwam że możemy z grupy nie wyjść, a Bayern jest lepszą ekipą więc podejrzewam że z tych dwóch spotkań to oni będą bardziej zadowoleni.
0
@lucca87 Martino miał lepszy i ligi nie wygrał, a myślę że jest lepszy niż ten cyrkowiec
0
@Culer_1906 Mamy świetną kadrę, a czy zespół niebawem się okaże.
0
@Barcanajlepszyteam Piszesz tak jakby Trump czy każdy inny polityk nie miał, akurat ci co doczłapali się najwyżej w większości mają bo żeby szczyty osiągnąć to trzeba sporo majstrować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@adi7adi8 Nie wiem czy z Messim po prostu nie chce by pewne rekordy zostały pobite, nie ważne czy może pobić je Messi czy Lewandowski.
0
@goldmetaxa Super kadra≠Super drużyna
1
@barcelonaLM No zgubiłeś to że przy dystrybucji tych dóbr część zostanie przejedzona przez swoich.
2
@barcelonaLM Ja bym raczej powiedział że oni kradną od Orbana który jak wspominałeś podpatrzył w Rosji, bo to właśnie Orban to pod UE modyfikował a pis próbuje to często 1:1 przenosić na nasz grunt, co nie zawsze jest możliwe jak próba uwalenia mediów poza strefą wpływów.
0
@Kessie Ja fakt to fakt.
0
@kiper09 W jakim sensie gorsi bo finansowo na pewno, no ja uważam ze ryzyko będzie duże, ale wybrali drogę z ryzykiem więc to oni będą za to świecić oczyma.
1
@MESSIah16 No yo jest dyskusyjna sprawa ale ona dla mnie jest bardziej polką niż ktoś kto ma dwójkę rodziców Polaków urodzony za granicą.
0
@bartekvisca Jak najbardziej, mamy świetną kadrę ale to nie to samo co świetna drużyna.
0
@Kondziubarca Wiesz jak to jest , czasami trener kogoś nie chce a dostaje, a czasami kogoś chce a mu go sprzedają.
0
@kejdzi Więc wiadomo że to był tylko straszak, zresztą był tu wywiad z prawnikiem i on mówił że to będzie ciężkie do przeforsowania dla klubu.
2
Pamiętacie te cudowne czasy kiedy były losowania grup:)
Każda potęga z top 5: phi
Kazań: o cholera
0
@MysticCat bo był jeszcze 4 koszyk.
0
@Kgorecki2500 bo masz jeszcze 4 koszyk.
0
@Maksio21 4 koszyk istnieje.
0
Komu kupon zepsuje Napoli :)
0
@Voronko https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2022-08-25/liga-mistrzow-losaowanie-fazy-grupowej-transmisja-tv-i-stream-online/?ref=slider
0
@Lionel_Messi10 :) :) :) :) a smoki w tej bajce były.
0
@Lionel_Messi10 Ale jakby wrzucili pucharową to byś nie wrzucił, sam sobie zamilcz a wypłakać możesz się nodze jak to masz w zwyczaju.
0
@DaPidejpi No to kto rządzi światem? Politycy no to chyba wiadome bo my ich wybieramy jak dla ciebie to szok to proponuję spacer długi spacer.
Wow możni tego świata mają wpływ na świat o kurde głowę urywa łebku.
0
@Lionel_Messi10 Szkoda że nie wklejasz kto prowadzi w pucharowej czyli ważniejszej, no ale wiadomo czemu.